Zong u de keel nog schor voor 'twee kaatsenballen in een net', uw (klein)dochter doet het waarschijnlijk niet voor minder dan 'Baby Born in een bed' en niet veel jongens zetten meer een keel op voor een 'bromtol met Aan het Heerlijk Avondje - pakjesavond op 5 december - gaan Sintintochten vooraf, Sint op school, Sint bij de sportvereniging en waar al niet meer. Het levert altijd mooie, grappige en ontroerende plaatjes op. Het paard dat op hol slaat net als Sint op zijn rug klimt, uw oogappel zingend, op de knieën voor de design radiator; de buil op het hoofd van uw buurjongen, die als dank voor zijn brutaliteit een pepernotenregen over zich heen kreeg. Het Hart van Holland is er gek op en maakt ruimte op haar site: www.hartvanholland- online.nl En verblijdt Sint u met een digitale camera op 5 december? Foto maken en, vergezeld van een tekstje, sturen naar online@hart-van-holland.nl want wij laten Sint niet ondersneeuwen door de Kerstman. Tot eind december 2008 kunt u onder het kopje 'Mijn heerlijk avondje' volop genieten van deze typisch Nederlandse traditie. "Uit Spanje? Uit de kroeg kwam 'ie. Hij had een mijter op, en een stuk of acht neuten. En hij droeg een sprei, het sprei dat altijd op tafel lag in de voorkamer. Je kon op zijn rug precies zien waar de asbak gestaan had." Een passage uit de onvergetelijke Sint Niklaas-conference van Toon Hermans. Kunt u er ook zo weemoedig van worden? een zweep erbij', zij verlangen naar een Wii- spelcomputer. Sinterklaasliedjes zingen, je schoen zetten en wéken voor 5 december het lef niet om kattenkwaad uit te halen: het doet iets met je... Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 26 november 2008 pagina 19 Heerlijk avondje?

Hart van Holland | 2008 | | pagina 19