Annp SINT EN PIET WUPPIEWEDSTRIJD IN BIBLIOTHEEK Dominicus SINTCADEAU-IDEEËN EN ARTBAGS BIJ WERELDWINKEL BIER RETOUR Henk Lievaart Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN P^fLITI E BERICHTEN 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia DIERENCENTRALE NEDERLAND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 26 november 2008 pagina 29 Geboren in het weidse polderland. Opgegroeid tussen de sprui ten en aardappelen, de koeien en de melk. Groot geworden in gezin de boerderij en loonbedrijf. Vergroeid geraakt met de plek, het land zijn aardse stek. Oud geworden is hij samen met zijn boerderij, afscheid nemen doen we vanuit zijn aardse huis. Waaruit hij is gegaan en opgetild naar een nieuw en Hemels thuis. Voor de vele blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Moerkapelle, november 2008 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Kocn SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Voorheen De Gedenkteken Specialist in Zoetermeer Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Zegwaartseweg 4a, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 www.dominicusgedenktekens.nl zoetermeer@dominicus.nl 7 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Gevonden: Een Mechelse Herder, reu, onge- cas. Hitland te Nieuwerkerk a/d IJssel. Een cyperse poes met wit en rond, witte voeten voor, poten achter, Witte snoet. Zijde te Boskoop. 'Een zwart hondje, reu, kortharig, rode halsband. Schollebos te Ca- pelle a/d IJssel. 'Een zwarte kater met rood-bruin- wit, witte voeten, onderkin, nek, huik, rechterkant kop, zwart-wit gestreepte staart, donkere streep op rug. Brugweg te Waddinx- Regio - De vestigingen van biblio theek De Groene Venen hebben bezoek gekregen van Sint en Piet- wuppies. Maar waar zijn ze alle maal gebleven? Kinderen van 4 tot 7 jaar kunnen op zoek gaan naar de Wuppies en er een prijs mee verdienen. Hoeveel Sint en Piet wuppies hebben zich in de biblio theek verstopt? Zoek mee en vul het aantal in op het strookje en stop dit in de in- leverbus. Woensdag 3 december wordt er een prijswinnaar getrok ken uit de goede antwoorden. Voor meer informatie: www.bibli- otheekdegroenevenen.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Nu Sinterklaas in het land is, mag jong en oud zijn wensenlijst voor Sint gaan maken. Met de handge maakte, kleurrijke cadeauartikelen uit de hele wereld, geïmporteerd door uiteenlopende fair trade or ganisaties, geeft Wereldwinkel Nieuwerkerk volop inspiratie. Ook zijn de ArtBags van StopAidsNow weer verkrijgbaar, waarmee deze stichting vele noodzakelijke aids- projecten kan ondersteunen. Sintcadeau-ideeën Het speelgoed en de kleurrijke kin derboeken in Wereldwinkel Nieu werkerk aan den IJssel komen vaak uit verre landen. Zo is het houten speelgoed, zoals de vrolijke houten puzzels, jojo's, muziekinstrumen ten en houten (vracht)auto's uit Sri Lanka afkomstig. Zes verschil lende producenten, waar tezamen 400 mensen werken, maken het speelgoed. In Bandara Wella, het bergland van Sri Lanka, werken gehandicapten mee aan het speel goed. Leesliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de Wereldwinkel; zo zijn er talloze kinderboeken in het assortiment opgenomen, ook Door navigatie in water Moordecht - Een taxichauffeur is in de nacht van 23 op 24 no vember met zijn voertuig te wa ter geraakt. Dit gebeurde bij de pont oversteekplaats. De chauf feur is op aanwijzing van zijn navigatiesysteem rechtdoor het water ingereden. Hij dacht door een grote plas water te rijden aangezien het regende. De auto begon te zinken en de chauffeur en een klant zijn hierna uit de taxi gezwommen. Eenmaal aan de kant werd hulp ingeroepen van omwonenden. Omdat de taxi onder water was geraakt, is een duikteam ter plaatse geko men om de auto te lokaliseren waarna de auto kon worden op getakeld. veen. - Een Cocker Spaniel, reu, gecas treerd, zwart-wit, groene hals band. Limaweg te Waddinxveen. - Een ongecastreerde witte kater met cyperse vlekken en cyperse staart, jonge kat. Winkelcentrum Reigerhof te Nieuwerkerk a/d IJs sel. - Een ongecastreerde rode kater, veel wit, o.a. in snoet, voorkant, op rug. Sweelinckhof te Wad dinxveen. Voor meer informatie en aanmel dingen: 0184-661509 of www.dier- retour.nl. in combinatie met mooie puzzels. Voor het lekkers is er de chocolade van Divine met 70% cacao, afkom stig van de coöperatie Kuapa Ko- koo; een coöperatie van meer dan 45.000 boeren in Ghana, West- Af ri ka. ArtBags 2008 verkrijgbaar De originele ArtBags zijn ook dit jaar in de Wereldwinkel verkrijg baar. De ArtBags zijn ontworpen door modeontwerper Jan Tami- niau, kunstenaar Ton Schuiten en een Dance4life-bag voor jon geren van kunstenaar/radio-dj Ruud de Wild. Van de verkoop kan StopAidsNow levensreddende me dicijnen verstrekken, voorlichting geven of voorkomen dat een baby geboren wordt met het aidsvirus. StopAidsNow zet zich onder an dere in voor de 15 miljoen aidswe- zen wereldwijd en de 2,2 miljoen geïnfecteerde kinderen in zuidelijk Afrika. De Wereldwinkel is te vinden aan de Prins Bernhardstraat 7-a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 16.30 uur, op zaterdag tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-hoiland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. VERMIST Teef, labrador x, bruin, licht van kleur, klein van stuk en slank, is ge- chipt, Narcisveld Nieuwerkerk; Kater, grijs effen, zonder wit, is ge- chipt, Marga Klompehoeve Wad dinxveen; Kater, cypers, witte borst, poten en snuit, Goudserijweg Boskoop; Kater, cypers, witte bef, sokken en wit in snuit, jong, halsband rood koker, Naaierstraat Gouda. GEVONDEN Reu, mechelse herder. Golfbaan Nieuwerkerk; Kat, rood, licht van kleur-beige. Dorpstraat Waddinxveen; Poes, zwart, witte borst, poten en snuit door over neus, locatie onbe kend; Kater, rood, met witte aftekenin gen, Sweelinckhof Waddinxveen; Kat, cypers, witte voeten, kin, nek en buik, zwart-wit gestreep te staart, donkere rug, Brugweg Waddinxveen; Poes, cypers, witte poten, rood op kop, Zijde Boskoop; Kat, cypers, witte buik, poten en wit in snuit, Dalkruid Nieuwer kerk; Kater, rood, met witte aftekenin gen, Hitland Nieuwerkerk; Kater, cypers, met witte aftekenin gen, geringde staart, jong. Reiger hof Nieuwerkerk; Kater, rood, leTochtweg Nieuwer kerk. Meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 29