Meedoen aan de Roparun van 2009 ZE-p/.-pO TUINPLANTENCENTRUM I i?. d.Dussen HAIRMAXX geeft cadeaus weg! OPA FREEK B£, ^€bS Team Zeparo ook op de Zevenhuizer kerstmarkt 12 december Erwtensoep uit grootmoeders tijd illeen bij ream Zeparo tijdens de Kerstmarkt Meld |e aan bil de Kraam van team Zeparo tijdens de Kerstmarkt Zeer grote sortering Kerstbomen www.uwtuincentrum.nl Ook dit jaar is Team Zeparo weer aan wezig op de kerstmarkt. Deze keer zal het team erwtensoep verkopen voor het goede doel. Dat goede doel is bij velen al bekend, maar het kan geen kwaad het noq eens te vertellen. Team Zeparo is een groep mensen uit Zeven- huizen-Moerkapelle die meedoen aan de Roparun, de langste estafetteloop van Europa. Stichting Roparun zamelt geld in om het leven te verlichten voor mensen met kanker. Team Zeparo zoekt hiervoor jaarlijks sponsors en dona teurs. Volgend jaar is het de vijfde keer dat het team meedoet aan de Ropa run. Om van dit lustrum iets speciaals te maken zal Zeparo met twee teams meedoen. Eén team zal de afstand Parijs-Rotterdam op de "klassieke" manier af leggen en het tweede gaat de afstand geheel lopen en fietsen Met twee teams hopen we natuui lijk op een nog hogere opbrengst dan het afgelopen jaar. Kom daarom naar de kraam van Team Zeparo voor een lekkeie kop erwtensoep "voor 1,50 of om donateur te worden. Kom eens kijken bij onze Kerstshow We hebben heel veel accessoires om uw huis klaar te maken voor een gezellige kerst, Albert van 't Hartweg 59, Reesloot 10. 2913 LE N'kerk aan den IJssel 2641 PM Pijnacker. Steun onderzoek naar dementie. Bestel de verzamekd op: www.herïnneringen- voormorgen.nl I C Bij HAIRMAXX Waddinxveen is er steeds iets te beleven en te winnen. We kunnen wel zeggen dat in de kapsalon niet alleen goed geadviseerd en geknipt wordt, de klanten worden op die manier ook regelmatig in de watten gelegd. Twee keer per jaar geeft HAIRMAXX een leuk tijdschrift uit met daarin informatie over trends en natuurlijk vooral tips voor een goede haarverzorging. De heer Peter de Joode is een van de winnaars van de actie, die i.s.m. American Crew wordt gehouden. Hij hoefde daarvoor alleen een bon in te vullen. Het verrassingspakket werd door Chantal Lezar, eigenaresse van HAIRMAXX Waddinxveen overhandigd. Ook kans maken op een leuke prijs bij HAIRMAXX? Breng geheel vrijblijvend een bezoek aan de salon aan de Passage 17 te Waddinxveen en neem het gratis magazine Seasons mee. Als je een echtscheiding wilt voorkomen moet je je liefje met warmte belonen Hout, superdroog om te stoken waar zou je dat kunnen kopen? Een net vol hout, groot of klein Bij Opa Freek moet je zijn Prijs: 7 netten 15 netten 33 netten 25, 50, 100, 20 jaar het juiste adres voor superdroog haardhout Bredeweg 168 2761 KC Zevenhuizen tel. 06 29404344 www.freekwijmans.dds.nl freekwijmans@12move.nl GEOPEND: ma - vr 9:00 - 18:00 za 9:00 -16:00 1e keus wijnvat/ regenton 225 liter inclusief pomp Goed voor 50 jaar pomp plezier Bij Opa Freek 95,- Budget- »•- katttoof Inderdaadwe spelen even voor Sinterklaas. Bel nu pagina 30 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 december 2008 flink Goedkoop in uw kantoor zitten en besparen op huurkosten is nu mogelijk Al voor 65 p.m2 huurt u een mini unit van 54 m2 of een maxi unit van 600 m' Station Waddinxveen en winkels op loop afstand. Voldoende gratis parkeerplaatsen Representatief maar zonder poespas. Uni-lnvest 010-2860030 voor een gratis bezichtiging. budgetkantoor, Staringlaan 21 ,Waddinxveen Op basis van een 5 jarig contract

Hart van Holland | 2008 | | pagina 30