Ruime recreatiewoningen gelegen in natuurgebied nabij Rotterdam Diverse showmodellen ter bezichtiging aanwezig Uw 2e woning geheel naar wens gebouwd tot 80 m2 op koopgrond Pare de IJsselhoeve is het gehele jaar geopend. Er zijn diverse voorzieningen, afgestemd op jong en oud zoals; verwarmd buitenbad, kinderbad, centrale speeltuin en een grand café restaurant. Mede door prachtige ligging in het natuurgebied Hitland en de moderne facliteiten op het park, is het heerlijk ver blijven in het groene hart van Nederland! Het park is gelegen in een verleidelijk natuur gebied in Zuid-Holland, welke omsloten is door fiets-, wandel- en ruiterpaden. Vele slootjes, moeraspartijen en meertjes met hoge rietkragen kenmerken de omgeving van het park, gelegen in Nieuwerkerk a.d. IJssel. Een stukje natuur wat zoveel mogelijk wordt doorgevoerd op het park zelf. Vanaf de IJsselhoeve bent u zo in de omliggende steden zoals Rotterdam, Den Haag en Gouda. Op Pare de IJsselhoeve kunnen diverse chalets geplaatst worden in de afmeting tot 80 m2 incl. berging. Wij stellen u daarbij in de gelegenheid uw eigen ontwerp en indeling te bepalen. De chalets kunnen namelijk geheel naar uw wens gebouwd worden! Wat dacht u bijvoorbeeld van een bubbelbad of een stoomcabine in de badkamer? Of een vaatwasser in de keuken? Kunststof kozijnen, pannendak en een veranda behoren o.a. ook tot de mogelijkheden. Deze modellen zijn uiteraard in vele uitvoeringen leverbaar; o.a. een recht model, een L-vorm en een dubbel model. Bij de chalets wordt een fraaie tuin met terras en parkeer plaats aangelegd. De IJsselhoeve werkt nauw samen met een aantal banken en financiële instellingen. Op die manier kunnen wij een aantrekkelijk hypotheek- of financieringsarrangement voor u samenstellen. Genoeg reden dus voor een vrijblijvend bezoek aan Pare De IJsselhoeve waar u zich uitgebreid kunt laten informeren! Verkoopinformatie Pare De IJsselhoeve Via Continental RekreatierTel. 0318 457 420 E-mail: info@parcdeijsselhoeve.nl TOPPARKEN Pare de Ijsseihoeve Klein Hitland 10 j Nieuwerkerk a/d IJssel Parkinfo: 0180 312 206 www.parcdeijsselhoeve.nl pagina 20 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 januari 2009

Hart van Holland | 2009 | | pagina 20