kaartverkoop BIJ REISBURO DE ZWALUW John J TEL. 1 8D-632 13 1 www.pleunis.com JUICHENDE RECENSIE TELEGRAAF Tuinmaterialen We leveren ook schuttingen op maat AANNEMINGSBEDRIJF Nieuwbouw Verbouw Onderhoud Knibbelweg 87 - 2761 JC Zevenhuizen Tel: 0180-633733 pagina 22 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 21 januari 2009 THEATER Kortom, wat moeten we nog meer zeggen, ik wil u allen van harte uitnodigen voor de komende voorstellingen. De gastvrouwen he ten u welkom en begeleiden u naar uw ruime theaterstoel. Gert Westerik, de beheerder, staat met zijn meiden weer klaar om u te voorzien van een drankje voor aanvang van de show, in de pauze en na afloop van de voorstelling. Heel graag tot de volgende theaterkrant en tot ziens in uw theater 25 november 2008 Remko Vrijdag Micha Molthoff Opmerkelijk nieuw muzikaal duo De Vliegende Panters zijn niet meer. Dat stemt droef, want ze waren geweldig en zeer muzikaal. Maar niet getreurd, ex- Panter Remko Vrijdag heeft iets nieuws bedacht: hij buit zijn muzikaliteit he lemaal uit in het nieuwe programma 'Transformers', dat hij maakte samen met de virtuoze violist, gitarist en zan ger Micha Molthoff. En het moet maar onmiddellijk gezegd: Molthoff is niet alleen voor Vrijdag een ontdekking. De man is een ware stemkunstenaar, die met even veel gemak opera zingt als de Muppets Show ('Manamana') en dan het liefst nog door elkaar. Het toneel staat vol met gitaren, bas, elektrisch, akoestisch en natuurlijk Molthoffs viool. Hij studeerde viool aan het Sweelinck Conservatorium en aan het Utrechts Conservatorium. Als tan go-violist speelde hij in Quinteto Bravo en maakt hij deel uit van het Parijse Orquesta Tipica. Met Remko Vrijdag be werkte hij pophits van onder anderen de Beatles, Prince en Bowie, maar ook chansons van Aznavour. En dan is er nog een aantal fenomenale imitaties, zoals Molthoff en Louis Armstrong. En wat te denken van Remko Vrijdag die als Herman van Veen Johan Cruijff na doet: "Uno momento dado, maar dat is logisch." Vervracht bij Remko Vrijdag Micha Molthoff geen rode draad of dijenklet sers, alles draait om muziek en zang en de grappen die je daarmee uit kunt halen. Dit nieuwe duo is verrassend en kan uitgroeien tot iets heel moois. Namens de theatercommissie Inge Dalderup Gebruikte stenen en tegels Zakgoed, grind, zand, split enz. Leveren/afhalen grond en zand Schuttingen, palen, bevestigingsmaterialen Tevens speciale maten en/of maatwerk mogelijk Zakken haardhout het hele jaar leverbaar A redeweg 156a 2761 KC Zevenhuizen Tel. 0180 - 32 80 85 Fax 0180-32 8019 Mob. 0653 - 54 91 66 f.pleunis@12move.nl GARANT

Hart van Holland | 2009 | | pagina 22