KREDER KOZIJNEN LEVERT Al TWINTIG JAAR MAATWERK VRIENDELIJKE SERVICE EN DAMPEND HETE PIZZA'S KNAAP BOUWT OM TE WONEN ZOALS U DAT WILT NIEUWJAARSBIJEENKOMST ONDERNEMERSKRING GOED BEZOCHT INAAP) PM pagina 34 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 januari 2009 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. ■•tnaapmaatwoningen.nl KREDER BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Kreder Kozijnen viert dit jaar haar twintigjarig bestaan. Dit betekent een nieuwe mijlpaal in de historie van het familiebedrijf, waarin de broers Frans, Eef, Martin en Rene werkzaam zijn. "We wil len onze klanten en relaties laten meeprofiteren van het jubileum", zeggen de gebroeders Kreder. "In de loop der jaren hebben we een dermate groot klantenbestand opgebouwd dat we op deze manier onze waardering naar hen toe willen laten blijken." Kreder Kozijnen is begonnen in de Zevenhuizense Dorpsstraat op de locatie waar thans de dieren- zaak van Coby van der Hoek is gevestigd. Al snelde volgde een verhuizing naar een pand in het Nijverheidscentrum en sinds tien jaar is de Kozijnenspecialist in de Zoetermeerse Edelgasstraat gevestigd. "Een prima locatie", aldus de broers. "We zitten bij diverse uitvalswegen en zijn zo doende snel op locatie. Ons ver spreidingsgebied is vooral Haag landen en het Groene Hart. Juist daarom is Zoetermeer als vesti gingsplaats bijzonder efficiënt, want de gemeente is goed aan te rijden. Zowel voor de collega's als de klanten die onze showroom komen bezoeken." Aanbiedingen Binnenkort zijn, in het kader van het twintigjarig bestaan, de eer ste acties te verwachten. Zo zal er bijvoorbeeld bij de opdrachtver strekking een aantal interessante aanbiedingen worden gegeven. Kreder Kozijnen staat overigens bekend als een bedrijf dat per soonlijk advies, servicegericht heid en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. "We leve ren maatwerk", zegt Eef Kreder. "Men kan bij ons voor een totaal pakket terecht. Dan moetje naast het plaatsen van aluminium- en kunststof kozijnen bijvoorbeeld denken aan renovaties aan dak kapellen en boeidelen plus een aantal timmerwerkzaamheden. We doen veel in eigen beheer, zodat onze klanten een vast aan spreekpunt hebben." Voor meer informatie: 079- 3622461. Door Joke Heikens Waddinxveen - De pizzaketen New York Pizza is neergestreken in Waddinxveen. Voor Jamsed Sarwari is dit zijn eerste eigen zaak: "Ik had zulke leuke herin neringen aan Waddinxveen, dat ik hier graag mijn eerste vesti ging wilde openen!" De New York Pizza is de eerste keten die een vestiging in Wad dinxveen opent. "Ik was een keer hier voor de promotie van een schoonheidssalon. Dat sprak me zo an dat ik hier een zaak wilde openen." Sarwari studeerde Be drijfskunde en is meteen daarna bij het moederbedrijf in dienst getreden. "De directeur van New York Pizza, Philippe Vorst, leerde ik kennen op een busines- sdag. Ik hield contact met hem en zo kwam ik bij het bedrijf te recht. Mijn doel is vooral om veel ervaring op te doen en een goed lopende zaak te hebben. Het is erg leuk om nu in de praktijk toe te passen wat ik tijdens mijn op leiding geleerd heb." Hoewel de vestiging onderdeel is van het grote bedrijf, is het toch ook zelfstandig. "We heb ben een 'soft franchising', wat betekent dat we veel zelf mo gen bepalen, maar ook moeten doen. Zo is reclame maken de verantwoordelijkheid voor iede re vestiging zelf. Als er landelijk spotjes op de tv komen, hebben wij daar natuurlijk wel voordeel van!" Met ongeveer 25 parttimers zet Sarwari niet te laag in: "Het is heel spannend natuurlijk. Vo rig jaar mei was ik klaar met mijn opleiding en in de herfst zijn we begonnen met de piz zeria. De verwachting is dat we het goed gaan doen. We heb ben veel bezorgers in dienst. die de pizza bij mensen thuis brengen. Afhalen kan natuur lijk ook, u kunt het zelfs hier opeten! New York Pizza onder scheidt zich in service en snel heid, volgens het CHEFF prin cipe dat voor alle vestigingen geldt: Clean, Hot, Enjoy, Fast and Friendly." In mei dit jaar bestaan Knaap Bouwbedrijf en Knaap Maatwoningen negentig jaar. Dat vond directeur Leo van der Knaap een goede aan leiding voor een verandering van naam en huisstijl. "We hebben ge merkt dat bij "Knaap Moduulwoningen' gedacht wordt aan een vast patroon, dat we standaard type woningen bouwen. Deze gedachte wilden we graag veranderen en we gaan nu als Knaap Maatwoningen verder, met als slogan 'Bouwen om te wonen zoals dat wilt'", zegt Van der Knaap. De derde en vierde generatie 'Knapen'. Door Joke Heikens "Van de drie tot vierhonderd huizen die we gebouwd hebben, waren er geen twee precies gelijk! Omdat we niet willen dat mensen denken dat wij alleen maar in vaste pakketten doen, is onze naam nu Knaap Maatwoningen geworden. Wij maken huizen op maat. 'Uw ideeën en onze kennis is uw droomhuis', dat is het princi pe waar we naar werken. Op onze website staat de maatwoningen- wijzer, een serie voorbeelden van huizen in landelijke, moderne, of jaren-dertig stijl. Hier krijgen de mensen een goede indruk van de mogelijkheden." Van der Knaap werd bijna negent ig jaar geleden door de groot vader van de huidige directeur opgericht, hij begon in 1919 met drie man personeel. Zijn zoon vol gde hem op. Inmiddels is ook de vierde generatie er werkzaam. In de loop der jaren is het bedrijf ge groeid en werken er ondertussen vijftig man. In Groot Swanla is Knaap druk bezig met het bouwen van won ingen en appartementen. Knaap Bouwbedrijf is gespecialiseerd in verbouw en onderhoud van won ingen, zoals uitbouwen, dakka pellen en dakopbouw. De huisstijlwijziging van zowel Knaap Maatwoningen als Knaap Bouwbedrijf zijn aangepast. Het rood van het bouwbedrijf en het blauw en het voormalige Knaap Moduulwoningen hebben plaats gemaakt voor één nieuwe, frisse kleur blauw. Als herkenningstek en speelt de 'haak', afkomstig uit de letter K, een belangrijke rol in de communicatie-uitingen, zoals op de bedrijfsauto's en bouwbor- den en in het foldermateriaal. Voor meer informatie: http:// www.knaapmoduulwoningen.nl/ Zevenhuizen - De Ondernemers-kring Zevenhuizen-Moerkapelle hield donderdag 15 haar nieuw-jaarsbijeenkomst. Er waren zo'n honderd ondernemers, partners en genodigden aanwezig. In haar toespraak benadrukte de voorzitter van de onder nemerskring, Annique van den Berg, dat ondernemers zich 'niet te veel moeten laten leiden door de media'. Van den Berg: "Je eigen koers uitstippelen kan, ook in een tijd van recessie, leiden tot een goed ondernemersschap, waar je veel plezier en genoegen aan kunt beleven." Zij gaf aan dat toenadering gezocht is tot samenwerking met andereondernemersverenigingen in de fusiegemeenten. Hoogtepunt van de avond was de lezing van trendwatcher Adjiedj Bakas. Hij vertaalde (mega)trends naar de concrete praktijk van ondernemers. Op inspirerende wijze gaf hij aan dat aan het einde van de recessie, naar zijn mening over twee jaar, enorme kansen ontstaan. "Medische wetenschap pen, onderwijs, duurzameenergie zullen grote veranderingen onder gaan. Als ondernemers daarin mee participeren, ontstaan voor hen grote kansen."

Hart van Holland | 2009 | | pagina 34