Dominicus Ca t r/eCd H.E. van der Hammen saiülü» WEGWERKZAAMHEDEN BRANDTSTRAAT-OOST BUURTSTRAAT IN MEM0RIAM CONCERT GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of alas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Zegwaartseweq fa 2712 PM Zoetermeer Telefoon079 - 341 62 27 E: zoetermeei^dominicus.nl 23 vestigingen /n Nederland rjT Sander Cohen San SANDER COHEN Sander Cohen Sander Cohen REQUIEM Onvoorstelbaar; omgekomen bij een auto-ongeluk onze oud-leerling: Sander Cohen Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte. Leerkrachten van obs 't Reigerbos j Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Sander Cohen UITVAARTVERZORGING «TB»® Als het om vertrouwen en eerbied gaat! pagina 6 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 januari 2009 Moordrecht - De gemeente heeft de opdracht gegeven aan Bunnik BV om de riolering en bestrating in de Oost Buurtstraat en de Burgemeester Brandtstraat te vervangen. De werkzaamheden vinden vanaf 19 januari plaats en nemen, afhankelijk van de weersomstandigheden, onge veer vijftien weken in beslag. De werkzaamheden bestaan voor namelijk uit het aanbrengen een nieuwe riolering, controleputten en nieuwe bestrating. Vanaf 19 januari kan er niet meer geparkeerd worden in de Oost Buurtstraat en Burgemeester Brandtstraat. Ook is doorgaand verkeer in de Oost Buurtstraat niet altijd mogelijk. Hiervoor worden, aan het begin en het einde van de Kerklaan en Oost Buurtstraat, borden geplaatst. In de Oost Buurtstraat wordt éénrichtingsverkeer ingesteld vanaf het Kerkplein, richting Leliestraat. De Burgemeester Brandtstraat is tijdens werkzaam heden afgesloten. Het pompsta tion blijft bereikbaar. Voor meer informatie: afdeling Openbare Werken van de ge meente, tel. (0182) 346161. Berkel en Rodenrijs - In De Bron aan de Rodenrijsweg 97 wordt voor vrijdag 20 februari om 20.00 uur een 'In Memoriam Concert' georganiseerd. Verdriet komt soms verwacht, maar kan er ook zomaar zijn. Het overkomt iedereen. Wanneer dit mensen overkomt, hebben zij troost nodig. De één vindt troost in het geloof, de ander bij elkaar. Het is voor iedereen verschil lend. Troost kan ook verkregen worden uit een gedicht of door muziek. De bedoeling van het concert is troost en bemoediging te geven, niet alleen aan mensen die iemand hebben verloren of moeten missen, maar ook voor hen met onzichtbaar verdriet. Muzikale medewerking zal wor den verleend door het, 170 le den tellende, Chr. Waddinsveens Mannenkoor De Gouwestem en door The Martin Mans Forma tion, beiden onder leiding van Martin Mans. Tevens zullen er optredens zijn van de sopraan Lianne Hofman, van Noortje van Middelkoop op panfluit, van pia nist en dirigent Gezinus Veldman en van Gerard van der Zijden, or ganist van de Oude Kerk te Delfs- haven. Ook ds. C. van Andel zal medewerking verlenen aan deze avond. De toegang bedraagt 5,- euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Teeuw Uitvaartverzorging aan de Hoekeindseweg 61 te Bleis- wijk of zijn te reserveren via 010- 5216016, 079-3426070 of teeuw. uitvaartverzorging@hetnet.nl. Deur open om 19.30 uur. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Als de draad wordt doorgeknipt/ voel)e pas de diepte van verbonden zijn. Als de draad wordt doorgeknipt/ voelje pas de pijn van gewond en alleen te zijn. Tot ons intens verdriet werdgeheel onverwacht van ons weggenomen mijn lieve zoon, onze neef en onze vriend in de leeftijd van 27 jaar. Trix van Rossum José de Ferrante - van Rossum Kees t en Wilma van Rossum f Anneke en Sjak Rutten - van Rossum Neven en nichten Nümberg (DJ, 17 januari 2009 Correspondentie-adres: Staringstraat 5 2761 LG Zevenhuizen Sander is overgebracht naar de aula van de begraafplaats aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren, donderdag 22 januari tussen 19.00 en 21.00 uur. Op vrijdag 23 januarj om 13.00 uur zullen wij Sander gedenken in bovengenoemde aula met zijn muziek, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Als een donderslag bij heldere hemel is van ons afgenomen onze beste vriend en drummer Nooit zal het meer hetzelfde zijn We zullen je missen Tom van der Linde Dennis Voorbrood John Voorbrood Jeoffrey Warmerdam KEFLAR Verslagen en verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze collega en vriend Sander was werkzaam als chauffeur en aanvraagverwerker bij het Centraal magazijn van Vierstroomzorgring. Wij hebben Sander gekend als een energieke en zeer spontane collega, die op eigen wijze invulling gaf aan zijn werk. Met hem verliezen wij een zeer gewaardeerde, loyale en gemotiveerde collega. De leegte die achterblijft zal moeilijk op te vullen zijn. Wij wensen zijn moeder, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Je collega's van het Centraal magazijn van Vierstroomzorgring Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sander was een enthousiaste en gewaarde medewerker van het Centraal magazijn. Op energieke wijze gaf hij invulling aan zijn functie als chauffeur en aanvraagverwerker. De leegte die hij achterlaat is groot. Wij wensen zijn moeder, familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Vierstroomzorgring UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL 0180-328094 UIT VAARTZORG Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Uitvaartverzorging At van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Kocn Marian v.d. Bogerd-Kinc In de bloei van zijn leven en met grootse plannen voor de toekomst is na een tragisch ongeluk uit ons leven gerukt onze lieve vriend Dit had nooit mogen gebeuren. We zullen je vreselijk missen!! Wendy Martijn Kimberly Jim Marvin Suus Babette Sandra www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten in de gehele regio Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 3 3

Hart van Holland | 2009 | | pagina 6