eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open v makelaardij ra ■_van 't hof www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoo Ga voor ons complete woningaanbod naar REDENEN OM NÜ EEN HUIS TE KOPEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak makelaardij nieuw Omloop 34 Vraagprijs 275.000,- k.k, NIEUW van 't hof pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 4 februari 2009 Juliana van Stolberglaan 18 Vraagprijs 134.500,- k.k. 3-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 91,05 per maand Nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen Aan de buitenrand van Waddinxveen, op één van de mooiste locaties van de wijk Zuidpias 90, op de 2e verdieping gelegen ruim 3 kamer hoekappartement van een urban villa met 5 woonlagen. Dit appartementencomplex is luxe en netjes uitgevoerd en beschikt over een afgesloten entree met videofooninstallatie, liftinstallatie en bergingen op de begane grond. Ind.: Entree met ruime hal; Toilet met fonteintje; Royale L-vormige woonkamer 32 m2) met toegang tot het zonnige balkon; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; 1 Gote slaapkamer 13,3 m2); 1 Slaapkamer 9,8 m2); Royale badkamer met ligbad en wastafel; C.v.-ruimte met c.v.-ketel; Er is tevens een grote berging met een wasmachineaansluiting. Moderne 5-Kamer eengezinswoning In de ruim opgezette en groene Oostpolderwijk gelegen Hardhouten kozijnen en dubbel glas Keurig verzorgde, ruime eengezinswoning met een inhoud van 400 m3. Netjes aangelegde tuin v.v. vrijstaande houten berging en achterom. De wijk is kindvriendelijk en nabij uitvalswegen en het toekomstige centrum gelegen. Ind.: Ruime entree/hal v.v. toilet met fonteintje; Meterkast; Royale woonkamer v.v. laminaatvloer, open haard, schuifpui, trapkast en toegang tot bijkeuken/berging; Open keuken met inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, douchecabine, hang closet en wastafelmeubel; 3 Slaapkamers. 2e Verd.: Grote voorzolder (1 of 2 kamers mogelijk) met c.v.-ketel en aansl. wasmachine; 1 Slaapkamer met dakvenster. Bijz.: Gelegen aan een pleintje met parkeerplaatsen; De keuken, badkamer, toiletruimte en open haard zijn uit 2001Het dak en de dakkoepel zijn uit 2003. NIEUW 3-Kamer appartement Bijdrage Vereniging van Eigenaren 42,93 per maand Notariskeuze is voorbehouden aan de verkoper 3-Kamer appartement op de 3e (top) verdieping met berging in de onderbouw, gelegen in het hart van Waddinxveen. Bwjr. 1960 en 60 m2 woonoppervlakte. Het appartementencomplex is gelegen op loopafstand van winkels en openbaar vervoer en beschikt over een trappenhuis v.v. afgesloten entree met intercominstallatie. Ind.: Ruime hal met meterkast en vaste kast; Toiletruimte met closet; 1 Slaapkamer met vaste kast en openslaande deuren naar klein balkon; De woonkamer, met vaste kasten en gaskachel, is d.m.v. een eenvoudige ingreep te vergroten naar 31 m2 door het bijtrekken van de aansluitende slaap/ werkkamer; Keuken met deur naar het balkon (W); Badgelegenheid met douche, wastafel en aansl. wasmachine. Bijz.: Aan de voorzijde is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas. 5-Kamer eengezinsdijkwoning Compleet gerenoveerde woning Prachtig uitzicht over landerijen en het toekomstige Bentwoud In de afgelopen jaren compleet gerenoveerde en als zodanig zo te betrekken eengezinsdijkwoning. De achtertuin (Z) is v.v. een vrijstaand houten chalet en achterom. Bwjr. 1927 93 m2 eigen grond, inhoud 250 m3 en woonopp. 89 m2 Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Meterkast; Woonkeuken met rechte keukenopstelling (2005) v.v. 5 pits gaskookplaat, oven, RVS afzuigschouw, vaatwasmachine en koelkast; Toilet met closet. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z., w.v. 1 met kast v.v. c.v.-installatie (2003). Souterrain: Tuingerichte woonkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Badkamer v.v. ligbad met spatscherm, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator; Was-/bergruimte met aansl. wasapparatuur. 4-Kamer eengezinswoning Met aan zowel de voor- als achterzijde weids uitzicht Dubbele beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie Goed onderhouden ruime hoekwoning, aan een singei gelegen, met achtertuin (W) v.v. sierbestrating, houten berging en achterom. Bwjr. 1997, 156 m2 eigen grond 120 m2 woonopp. en 370 m3 inhoud. Winkels, scholen openbaar vervoer en speelveld zijn op loopafstand gelegen Ind.: Entree/halToilet met fonteintje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer met trapkast; Open keuken met keramische kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasmachine; De gehele begane grond is v.v. een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming en spaehtelputz wandafwerking. Ie Verd. Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer v.v. douche, wastafel en toilet. 2e Verd.: Ruime zolderkamer (meerdere kamers mogelijk) met berg ruimte, tv.-combi opstelling,zonnecollector met boiler, mechanische ventilatie unit en aansl wasmachine. NVM Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Snel Communicatie Et Advertising te Stolwijk - wk 06 HOFWADDIN0356 HvH 04-02 Royale 5-kamer hoekeengezinswoning Deze woning moet u gezien hebben Oplevering in overleg Op speelse wijze vergrote hoekeengezinswoning met zeer fraai aangelegde achtertuin (Z) v.v. fraaie bestrating, berging en achterom. Ind.: Entree/portaal met meterkast; Hal met trapkast en toilet met fonteintje; Zeer lichte, karakteristiek uitgebouwde woonkamer v.v. open haard en openslaande deuren; Luxe uitgevoerde open keuken met kookeiland v.v. 5 pits gaskookplaat en natuursteenblad, vaatwasser, koelkast, vrieskast, oven en magnetron; De begane grond is v.v. een leisteenvloer. Ie Verd.: Overloop v.v. toilet met fonteintje; 3 Slaapkamers; Badkamer met hoekbad en wastafel. 2e Verd.: Overloop; Was-/c.v.-kamer met luik naar vliering; 1 Grote slaapkamer met dakkapel. Bijz.: Uitbouw, vloer, keuken, badkamer en toiletruimte zijn allemaal in 2003 gerealiseerd. Voomalige praktijkhoekwoning met garage In 2002 compleet intern gerenoveerd Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 Fraai aan waterpartij gelegen, ruime voormalige hoekpraktijkwoning met achtertuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1984, 166 m2 eigen grond, inhoud 395 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: Entree/hal; Toilet; Tuingerichte woonkamer met massief hardhouten vloerafwerking, design gashaard en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Riante eet-/woonkeuken met toegang tot klein zijbalkon, rechte lichte keukenopstelling met natuurstenen aanrechtblad en inb.app. 2e Verd.: Overloop; Zeer royale, luxe badkamer met duo douche/stoomcabine (Cleopatra), duo ligbad, dubbele wastafel met meubel en verwarmde spiegels, vloerverwarming, designradiator en hangend toilet; 2 Slaapkamers aan de v.z. 3e Verd.: Overloop met cv-eombi installatie en aansl. wasapp.; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. Schitterende verbouwde en vergrote bungalow Schitterende aangelegde voor en achtertuin Te bereiken middels een brug welke over gaat in een parkeerterreintje en toegang geeft tot de vrijstaande garage Bwjr 1965 (vergoot in 2002), op maar liefst 2400 m2 eigen grond en woonopp. van ca. 133 m2. Aan de a.z. van de bungalow is een trap gemaakt over de volledige breedte welke over het water heen toegang biedt tot de tuin; Achtertuin v.v. vele terrassen een hobbykas/oranjerie, drainage en sproe1- installatie. Ind.: Entree/hal met m.k.; Toilet v.v. font; L-vormige woon/zitkamer met prachtig uitzicht over de polder; Eet,/ zitkamer met een drietal dubbele openslaande deuren naar de tuin v.v. luiken; Slaapkamer met parketvloer (Wengé); Badkamer met vrijstaand rond bad (jacuzzi), douchecabine, wastafel openslaande deuren naar de tuin, vloerverwarming en aansluitend een kleedkamer met vaste schuifwandkasten; 2e slaapkamer; Luxe keuken v.v. inbw.app.; Bijkeuken v.v. cv.-ketel ('02), boiler ('99) en aansl.wasapp. Bijz.: Landelijk wonen op een groot perceel en in alle luxe! Peuleyen 198 Vraagprijs 315.000,- k.k. NIEUW Middelburgseweg 73 Vraagprijs 698.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveenrfrhof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40