conceptfrdoor www.hhsk.nl Graag stellen wij voor: Jaap Slingerland Moerhageplantsoen 1 Moerkapelle I 5» IS^K s www.conceptdoor.nl r f 5s De Beste bijverdienste! Vraagprijs 225.000,-- k.k. 1 :v;;'£rs.,. -fe-' -a---. -jessr- week 9 nr. 30 Bestuursvergaderingen Schieland en de Krimpenerwaard Samenwerking bij toezicht gewasbeschermingsmiddelen Bekendmakingen Bekendmaking vergunningen tau two*** Modern en uitstekend onderhouden hoek- maisonettewoning met heerlijke tuin, berging en een zeer fraaie ligging aan het groen en singel. Bouwjaar: 2003. Inhoud: ca. 265 m3. ERA pagina 18 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 25 februari 2009 W Wx prs#"?» - In november 2008 heeft het hoogheemraadschapnet als alle andere waterschappen, verkiezingen gehouden voor een nieuw waterschapsbestuur. Naar aanleiding daarvan is een nieuw algemeen bestuur geïnstalleerd op 8 januari jongstleden. Vanuit dit algemeen bestuur is het dagelijks bestuur gekozen. Het dagelijks bestuur bestaat in de nieuwe bestuursperiode (2009-2012) uit de dijkgraaf en vier hoogheemraden. In een vierluik worden de hoogheemraden één voor één aan u voorgesteld. Deze keer is dat de heer Slingerland. Kunt u zich even kort voorstellen? Ik ben Jaap Slingerland. Mijn achtergrond is agrarisch. Tot 1999 was ik zelf ondernemer in de Krimpenerwaard, waar ik een eigen melkveehouderij had. Bestuurlijk ben ik heel actief geweest op diverse terreinen waaronder de landbouworganisatie LTO. Hoe bent u bij het waterschap terechtgekomen? In 1995 ben ik op voordracht van de LTO in het dagelijks bestuur gekozen van toen nog het hoogheemraadschap van de Krimpenerwaard. Vanuit mijn bestuurlijke en agrarische achtergrond had ik vaak met het waterschap te maken. Na negen jaar bestuurlijk werk voor de Krimpenerwaard, waarvan de laatste drie jaar als waarnemend dijkgraaf, ben ik na de fusie tussen Schieland en de Krimpenerwaard in 2005 niet meer actief geweest voor het waterschap. Nu, vier jaar later, zie ik het opnieuw als een uitdaging om bestuurlijk actief te worden in het waterschap. Daarom heb ik in 2008 meegedaan aan de waterschapsverkiezingen voor de Waar gaat u zich de komende vier jaar onder andere op richten? Op het terrein van de waterkwantiteit spelen er in ons beheersgebied behoorlijk tegengestelde ■WPpilli belangen. Er is aan de ene kant een blijvend agrarisch belang en aan de andere kant een groeiend ff HP natuurbelang. Er komen in ons gebied redelijk wat peilbesluiten aan. Die vragen om een juiste invulling. De opgave is om in de komende vier jaar samen met anderen, vooral de belanghebbenden in de gebieden zelf, resultaten te boeken als het gaat om de peil besluiten. Een ander belangrijk onderwerp is baggeren. Goed en op tijd baggeren is van essentieel belang. Op dit moment is er veel achterstallig onderhoud. Daar moet een goede invulling aan worden gegeven. Niet alleen op papier, maar ook in de praktijk staan we in de komende periode x voor de opgave om de voorgenomen inhaalslag tot een succes te maken. Zonder dat je daarmee ik. Jjr veel frustraties oproept bij belanghebbenden in het gebied. Goede communicatie is daarin jM bijzonder belangrijk. Er moet worden geprobeerd door middel van dialoog een zo breed mogelijk draagvlak te creëren, Jaap Slingerland waardoor tegenstellingen zoveel mogelijk worden weggenomen. hoogheemraad Jaap Slingerland hoogheemraad Graag nodigen wij u uit voor de openbare vergaderingen van de commissies Waterkeringen en Wegen op 4 maart aanvang 20.00 uur, Integraal Waterbeheer op 6 maart aanvang 09.30 uur en Algemene Zaken en Middelen op 6 maart aanvang 15.00 uur. De vergaderingen worden gehouden in het kantoor van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpener waard, Maasboulevard 123 te Rotterdam. De agenda van de vergaderingen is in te zien op onze website. Inspreken tijdens de vergadering is mogelijk nadat u zich heeft aangemeld bij de voorzitter via het secretariaat, tel. 010 45 37 272. Hoogheemraadschap van Gewasbeschermingsmiddelen kunnen schadelijke gevol gen hebben voor de kwaliteit van het oppervlaktewater. Om efficiënter toezicht te kunnen houden op het gebruik van gewasbeschermingsmiddelen is in 2007 de samen werking gestart tussen de verschillende handhavings- partijen. De waterschappen werken hierin samen met de AID en andere inspectiediensten. Een vervolgstap is het Samenwerkingsprotocol. Hierin zijn werkafspraken vast gelegd voor een professioneel en gezamenlijk toezicht met de voedsel- en warenautoriteit. Het dagelijks bestuur van het hoogheemraadschap heeft in de vergadering van 10 februari ingestemd met het protocol. Zodra alle waterschappen hebben ingestemd zal de minister van LNV de waterschappen officieel aanwijzen als toezichthouder voor de Wet gewasbeschermingsmid delen en biociden (Wgb). Peilbesluit Rotterdam Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 11 september 2008, onder nummer PZH-2008-765282, het peilbesluit Rotterdam goedgekeurd. Dit peilbesluit was op 20 februari 2008 door de verenigde vergadering van het hoogheemraadschap vastgesteld. Met de vast stelling van het peilbesluit Rotterdam worden de be staande oppervlaktewaterpeilen geformaliseerd, met uitzondering van twee peilgebieden die samengevoegd worden. Er verandert door dit besluit niets aan de bestaande situatie. Dijkgraaf en hoogheemraden hebben op 19 februari 2009 voorgenomen het peilbesluit met ingang van 6 maart 2009 in te stellen. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap vergunningen en ontheffingen op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo), de Keur en het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW). Capelle aan den IJssel - (K.09.029) 'T Hooghe Water, hebben van twee reclame borden, Groenedijk 48. Gouda - (K.07.715) N.V. Stedin Midden-Holland, leggen van een leiding, Gouderaksedijk 34. Moordrecht - (K.08.744) Provincie Zuid-Holland, verleggen van een watergang t.p.v. de aansluiting van de N456 aan de N207. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.09.028) J. Slingerland, aanleggen van een tijdelijke dam met duiker en het verbreden van een watergang, Groenendijk 273; - (K.09.055) MJ. de Oude, plaatsen van een beschoeiing, Derde Tochtweg 2. Waddinxveen - (K.09.062) Gemeente Waddinxveen, leggen van twee buizen en een kabel, Broekhuizen 2. Zevenhuizen-Moerkapelle - (K.09.030) J. Bonk, maken van een vlonder en beschoeiing achter de woning, Hoedenmaker 41 - (K.08.617) Ballast Nedam B.V., realiseren van tijdelijke afrit van de A12 waarbij een dam met drie duikers en een gedeelte watergang wordt gedempt ten noord oosten van de kruising Rijksweg A12 met de ringvaart van de Zuidplaspolder; - (K.09.034) KPN Telecom, kruisen van de landscheiding met een kabel en het aanbrengen van een kabel in de watergang, Oostkade en de Noorddijk. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage bij het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 335.Tegen de keurvergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk t/m 8 april 2009 bezwaar maken bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam PCM Distributiebedrijf vraagt BEZORGERS m/v voor de bezorging van de ochtendkranten AD Haagsche Courant, Trouw en de Volkskrant. En de middagkranten AD Haagsche Courant en NRC Handelsblad In Zevenhuizen Verdienste ochtend 195 euro per 4 weken Verdienste middag 140 euro per 4 weken één uurtje werk per dag (6 dagen) een gratis regenpak elke dag een gratis krant Heb je interesse in de snelste bijverdienste voor bijna alle leeftijden? Minimumleeftijd 15 jaar. Bel: 06-42 91 90 33 of surf naar www.krantenbezorgen.nl nrn TYT TIT" Voor meer informatie: ITiXlJM IV www.perdijkmakelaardij.nl Tel.:(0180)-631655 GLAZEN DEUREN Welkom in onze nieuwe showroom 0p het bedrijventerrein Gouwe Park te Moordrecht hebben wij de glazen deuren van onze nieuwe showroom geopend! Concept-Door levert glazen deuren geheel volgens de wensen van de klant. Zij passen in elk kozijn en zelfs doordraai of schuifdeuren zijn mogelijk. Gla zen deuren voor de woonkamer, hal of als douche deur zijn mooi, praktisch en bijzonder functioneel. Wij nodigen u graag uit een kijkje te nemen op onze speciale 'open huis' dag- Zaterdag 28 februari van 12.00 -17.00 uur Showroom openingstijden: di. t/m vrij. 10.00-17.00 u, zat. 10.00-16.00 u Westbaan 220 Bedrijventerrein Gouwe Park Moordrecht Tel. (0182) 80 99 80

Hart van Holland | 2009 | | pagina 18