Elke zaterdag open Waddinxveen r makelaardij ■.van 't hof eel wat huizen in huis! km www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Ga voor ons complete woningaanbod naar Open huis iedere zaterdag van 11:00 12:30 uur Woningen in de wijk Zuidpias U bent van harte welkom in de modelwoning van dit project aan de Graanakker 115 te Waddinxveen. Bekijk de woningen alvast op onze eigen site of bekijk de film van de modelwoning op www.funda.nl r makelaardij REDENEN OM NÜ EEN HUIS TE KOPEN Graanakker 88 Vraagprijs 204.000,- k.k. NIEUW Meteorenweg 70 Vraagprijs 236.000,- k.k. P_van 't hof Graanakker 115 (modelwoning) Vraagprijs 229.500,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 81 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie Et Advertising te Stolwijk - wk 10 H0FWADDIN0361 HvH 04-03 De wijk Zuidpias te Waddinxveen is een kindvriendelijke, relatief jonge wijk. De wijk is onder te verdelen in Zuidpias 80 en Zuidpias 90, genoemd naar de jaren waarin de wijk is gebouwd. Een bijzondere indeling en fraaie architectuur kenmerken de aangename woonomgeving. De woningen zijn centraal gelegen in Zuidpias 80 rondom een speelveld met veel groen en parkeermogelijkheden. Het complex grenst aan een rustige, door grachten omgeven woonbuurt. Ideaal zijn de op loopafstand gelegen scholen. Daarnaast ligt een winkelcentrum in de directe nabijheid en zijn diverse uitvalswegen makkelijk bereikbaar. Het woningcomplex bestaat uit een ruime keuze aan zowel hoek- als tussenwoningen met een grote diversiteit aan ligging en bezonning. De woningen zijn in 1984 gebouwd en beschikken over een woonoppervlakte van 95 m2 en een inhoud van 300 m3. Goed onderhoud en volledige isolatie zijn kenmerkend voor het gehele aanbod. NVM 5-Kamer eengezinwoning Oplevering in overleg Vaste projectnotaris Bent u op zoek naar een goed onderhouden tussenwoning, gelegen in de wijk Zuidpias, welke in een ruim opgezet gedeelte van de wijk en op een prettige locatie is gelegen, dan is dit wellicht uw woning. Bwjr. 1984, 100 m2 eigen grond en inhoud 300 m3. Ind.: Aangebouwde -deels inpandige- berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje. Gesloten keuken met een rechte witte standaard opstel'ing; Tuingerichte ruime woonkamer 27 m2) met een schuifpui naar de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: Open zolderruimte waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden. 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak Aankoopsubsidie mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden 4-Kamer eengezinswoning Vaste projectnotaris In de ruim opgezette Bomenwijk met winkels, station en sportgelegenheden op loopafstand gelegen eengezinswoning. Deze eengezinswoning beschikt over een ruime voortuin en een 15 meter diepe achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 275 m3 en 150 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met trapkast en meterkast; Toilet; Doorzonwoonkamer met toegang tot de keuken; Gesloten keuken met een rechte keukenopstelling, wasmaehineaansluiting en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douehehoek en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels steektrap te bereiken zolderverdieping met dakvenster en stahoogte. 3-kamer appartement Nabij winkels en openbaar vervoer gelegen Bijdrage VvE 93,68 per maand Op één van de mooiste locaties van de wijk "Zuidpias" op de begane grond gelegen 3-kamer hoekappartement met ruim terras (Z) met fraai uitzicht over groenstrook en waterpartij. Dit appartement is gelegen in een iuxe urban villa, is bereikbaar middels gesloten entree met videofooninstallatie en beschikt over een afzonderlijke berging in de onderbouw. Bwjr. 1999 en woonopp. 83 m2 (excl. de buitenruimte). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Badkamer met douchecabine, ligbad en vaste wastafel; Stookkast met Nefit ecomline HR e.v.-combi opstelling; 2 Slaapkamers; Bijkeuken/wasruimte met wasmaehineaansl.; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Lichte woonkamer met laminaatvloer en toegang middels schuifpui tot het terras. 5-Kamer eengezinstussenwoning Gelegen aan de rand van Waddinxveen Oplevering in overleg In de jongste wijk van Waddinxveen, Zuidpias 90, gelegen eengezinstussenwoning, welke aan de voorzijde vrij gelegen is aan een autoluwe straat De woning heeft een achtertuin (Z) met vrijstaande houten berging en achterom. Bwjr. 1997 en 133 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Royale, zeer lichte woonkamer is aan de tuinzijde gelegen en beschikt over openslaande deuren; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige opstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douchecabine, closet en wastafel; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop; Zolderruimte/kamer met Velux dakvenster, aansl. wasapp., dakraam, c.v. ketel en zonneboiler (met paneel) (huur). Open huis iedere zaterdag van 11:00 - 12:30 uur bij deze woning. Dit is een modelwoning voor het project. Tevens kunt u diverse andere woningen in de prijsklasse 199.000,- k.k. 229.500,- k.k. bezichtigen. Niet klussen maar direct kunnen wonen? Is dat waar u naar op zoek bent? Kom dan gerust eens langs bij deze onlangs geheel gerenoveerde tussenwoning, gelegen in de wijk Zuidpias. Deze in 1984 gebouwde 5-kamer woning is gelegen in een kinderrijke buurt, op loopafstand van scholen en het winkelcentrum en is een modelwoning voor dit gedeelte van de wijk. Het perceel is circa 105 m2 groot en biedt een voortuin en een netjes verzorgde achtertuin (Zuid/Oosten) met achterom. Bijz.: Vrijwel alle wanden zijn keurig afgewerkt met glasvliesbehang. Goed onderhouden hoekwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias, op een prettige locatie aan een speelveld. Bwjr. 1984, 95 m2 woonopp. 300 m3 inh. en 125 m2 eig. grond. Op loopafstand van scholen en winkelcentrum. Deze woning met deels inpandige berging heeft een voor- en een 8 meter diepe achtertuin (ZW) met achterom. Ind.: Beg. grond: Entree/hai met meterkast; Toiletruimte v.v. closet en font.; Gesloten keuken; Ruime tuingerichte woonkamer v.v. trapkast; De beg. grond is v.v. een laminaatvloer (kersen). Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakkapel; 1 Grote slaapkamer met dakvenster; Badkamer met ligbad, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met groot dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel (2006). 5-Kamer eengezinswoning Geheel gerenoveerde tussenwoning Alle verdiepingen zijn v.v. een fraaie laminaatvloer 5-Kamer eengezinshoekwoning In een kinderrijke buurt gelegen Notariskeuze is aan verkoper voorbehouden

Hart van Holland | 2009 | | pagina 44