Zevenhuizen-Mo Gemeente WELSTAND AFSLUITING OPRIT BLEISWp WEEK 11 RAAD EN COMMISSIES REGISTRATIE KIEZERS DIE ONDERDAAN ZIJN VAN EEN ANDERE LIDSTAAT VAN DE EUROPESE UNIE WOONONDERZOEK ENQUÊTE VALT BIJ U OP DE MAT VERWIJDEREN VOERTUIGEN BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING AANPASSING MANDAATBESLUIT 2009 www Kijk ook eens op: www.zevenhuizen-inoerkapeIle.iil Let op uw brievenbus: Vergunningen Meldingen Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 4 maart 2009 pagina 5 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: g Openbare welstandsvergadering Dinsdagmiddag 10 maart 2009 om 15.45 uur in het gemeentehuis te Zevenhuizen. Openbare vergadering regionale welstandscommissie Gouwestreek en Krimpenerwaard Dinsdagmiddag 17 maart 2009 in het gemeentehuis van Moordrecht, Westeinde 1 te Moordrecht tussen 15.00-17.00 uur. In verband met werkzaamheden aan het nieuw te realiseren viaduct moet de oprit Bleiswij k (8) van de A12 (links) richting Den Haag tijdelijk voor al het verkeer worden afgesloten. De afslui ting vindt plaats van: maandag 9 maart 2009 21:30 uur tot dinsdag 10 maart 2009 05:00 uur dinsdag 10 maart 2009 21:30 uur tot woens dag 11 maart 2009 05:00 uur woensdag 11 maart 2009 21:30 uur tot don derdag 12 maart 2009 05:00 uur Omleidingen Het verkeer uit Bleiswijk in de richting van Den Haag wordt omgeleid via de Zoetermeerselaan - A12 oprit Zoetermeer (7). Vergaderschema Commissie 1 9 maart 200919.30 uur Commissie n 10 maart 200919.30 uur Raad (extra) 10 maart 2009 20.30 urn- Raad 24 maart 200919.30 uur De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zeven huizen. Bent u slechthorend? Onze raadszaal is voorzien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de veigadering aan te melden bij de raadsgrifïier, de heer H. Sterken, telefoon 0180637713. Er is gelegenheid om het woord te voeren bij het betreffende agendapunt. Op de agenda van commissie I o.a.: 1. Spreekrecht burgers 2. Presentatie Seniorencoöperatie 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Terugkoppeling vanuit gemeenschappelijke regelingen 5. Actie- /afsprakenlijst 6. Beslissing op bezwaar tegen afwijzen ver zoek om planschade 7. Startnotitie herziening bestemmingsplan "De Bonk" 8. Actualisering grondexploitatie berekeningen 9. Verordening Langdurigheidstoeslag Wet werk en bijstand 2009 Op de agenda van commissie II o.a.: 1. Spreekrecht burgers 2. Regionalisering brandweer 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Actie /afsprakenlijst Op de agenda van de extra raad o.a.: 1. Vragenuur 2. Spreekrecht burgers 3. Onderzoek Deloitte betreffende de WVG- vestiging annex integriteitsvraag 4. De overeenkomstig artikel 39 van het Reglement van orde door de fractie van het CDA gestelde vragen over de opheffing van de Wet Voorkeursrecht Gemeen ten op de percelen van de heer Heemskerk en de beantwoording van het college van burgemeester en wethouders. De complete agenda's inzien? In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk de raad en commissies 1 en n inzien. Ook in de dorpshuizen 'Op Moer' te Moerkapelle, 'Swanla' te Zevenhuizen, 'De Vierkap' te Oud Verlaat en in de Openbare Bi bliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeentelijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. De burgemeester van de gemeente Zevenliuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat niet-Nederlanders die onderdaan zijn van een andere lidstaat van de Europese Unie en als ingezetene zijn ingeschreven bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, zich kunnen laten registreren als kiezer voor de verkiezing van Nederlandse leden van het Europees Parlement Ais u zich wilt laten registreren, moet u: op 22 april 2009, de dag van de kandi daatstelling, uw werkelijke woonplaats in Nederland hebben; op 4 juni 2009, de dag van de stemming, 18 jaar of ouder zijn; niet uitgesloten zijn van het kiesrecht in Nederland of in een andere lidstaat van de Europese Unie. U kunt zich laten registreren met een verzoek schrift (model Y 32), dat u op verzoek wordt toegezonden. Het verzoekschrift moet uiterlijk op 22 april 2009, de dag van de kandidaatstel ling, zijn ontvangen. Verzoeken die na deze datum worden ontvangen gelden pas voor de volgende verkiezing. De eenmaal als kiezer geregistreerd persoon blijft geregistreerd zolang hij als ingezetene is ingeschreven bij een Nederlandse gemeente. Het verzoekschrift bevat ook een verklaring dat hij niet is uitgesloten van het kiesrecht en dat hij uitsluitend in Nederland van het kiesrecht gebruik zal maken. Voor meer informatie en het verzoekschrift kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken, tel 0180637777. De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle wil hetwoningaanbod en de inrichting van de woonomgeving zo goed mogelijk afstemmen op de wensen van haar inwoners. Daarom laten wij een woononderzoek doen. De tomende jaren worden in de Zuidplaspolder 'oei woningen gebouwd. Bij de dorpen Zeven huizen en Moerkapelle komen respectievelijk 1-200 en 800 nieuwe woningen. Bovendien willen we in Zevenhuizen nog eens 600 ®ra woningen bouwen. De uitbreiding aal geleidelijk worden aangepakt, zodat de nieuwe woningen goed zullen passen bij de bestaande bebouwing en woonomgeving. De identiteit van de dorpen willen we behouden en de mens moet daarbij centraal staan. Daarom willen wij weten hoe u uw dorp beleeft en waardeert. Alle huishoudens ontvangen de enquête, daarnaast zullen ook thuiswonende jonge ren/starters op de woningmarkt een eigen enquête ontvangen. Juist voor hen bieden de uitbreidingen van de dorpen kansen. Let dus op uw brievenbus want deze week valt het enquêteformulier met brief op uw mat. Er wordt een aantal vragen gesteld over hoe u nu woont. Of u van plan bent te verhuizen en wat u vindt van uw woonomgeving. Wie voert het onderzoek uit? Onderzoeks- en adviesbureau Companen uit Arnhem voert het woononderzoek voor ons uit. Alle gegevens die u aan Companen geeft blijven anoniem. U begrijpt dat het belangrijk is dat zoveel mogelijk mensen mee doen aan het onderzoek. Alleen dan wordt een goed beeld gekregen van de woonwen sen in de gemeente. Er worden daarom zes waardebonnen van 50 euro verloot onder de deelnemers. Wilt u meer weten over het onderzoek? Bel dan met mevrouw Jlmmerzeel-Hertog van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Haar telefoonnummer is 0180637733. U kunt haar ook mailen: j.immerzeel@zevenhuizen-moerkapelle.nl. De volgende voertuigen staan geruime tijd geparkeerd aan de openbare weg: Moerkapelle: Nabij Julianastraat 72 t/m 76 en tegenover Julianastraat 21 en Julianastraat 23 staan Seniime tijd twee meer-assige aanhangwa gens geparkeerd. Het is op basis van artikel 5:8 juncto artikel 5:9 van de Algemene Plaatselijke Verordening verboden dergelijk grote en uitzichtbelem- merende voertuigen langdurig te parkeren. Omdat onbekend is wie de eigenaar is van de aanhangwagens heeft de gemeenteüjke opsporingsambtenaar de aanhangwagens op 24 februari 2009 voorzien van een aankondi ging. De eigenaar dient de aanhangwagens vóór 14 maart 2009 van de openbare weg te verwijderen. Wanneer hieraan geen gehoor wordt gegeven, dan zal de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle de voertuigen, ingevolge de wegsleepregeling verwijderen. Alle gemaakte kosten zullen worden ver haald. De eigenaar wordt tot bovengenoemde datum in de gelegenheid gesteld zienswijze over dit voornemen kenbaar te maken bij het burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle. Voor eventuele inlichtingen kunt u contact opnemen met afdeling BJZ OW, tel. 0180637712. Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergun ningen in te trekken op grond van artikel 8.26 (Wm): De Lordd Beheer: revisievergunning voor een transportbedrijf met glastuinbouw op het perceel Bredeweg 58, 2752 AB Moerkapelle. Van den Berg Schoorsteenbouw BV: revisievergunning voor een metaalbewerkings- en constructiebedrijf op het perceel Nijverheidscentrum 6,2761JP Zevenhuizen. Deze ontwerpbesluiten kunt u vanaf 5 maart tot en met 15 april 2009 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45,2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Mid den-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een definitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180- 637777). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieube heer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene re gels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit glastuinbouw Kwekerij Hasselt, Van Hasseltweg 9,2751GZ Moerkapelle voor een reeds bestaand glastuinbouwbedrijf. Gebr, Hoogendoorn Vastgoed, Moerkapelse Zijde 19,2752 BB Moerkapelle, voor het uitbreiden of wijzigen van een glastuin bouwbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieu beheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Het college van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat zij op 27 januari 2009 een mandaatbesluit heeft genomen met betrekking tot zijn bevoegdheden. Dit mandaat besluit betreft de mandatering van bevoegdheden op grond van het voeren van de procedure als bedoeld in de beleidsnota 'Permanente bewoning recreatieverblijven'. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag, gelegen na de datum van deze publicatie. Het besluit ligt voor iedereen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis. Iedereen kan op zijn verzoek een afschrift krijgen van het betreffende besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit mandaatbesluit bezwaar maken bij het college van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30,2760 AA Zevenhuizen. De termijn voor het indienen bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van de dag, gelegen na de datum van deze publicatie.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 5