r makelaardij ■_van 't hof www.hof-makelaardij.nl eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open EÏ3 Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Ga voor ons complete woningaanbod naar Waddinxveen Waddinxveen 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak f 11 f% ffj l/ïïiT.Eh r makelaardij nieuw pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 11 maart 2009 ■.van 't hof 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Oplevering per direct In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (N/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 295 m3 en 108 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast, bordestrap en toilet; L-vormige woonkamer met ged. spachtelputz wandafwerking en laminaatvloer; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Portaal met geiser (huur), wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin; Douchegelegenheid. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapk. aan de v.z.; 1 Slaapk. aan de a.z. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de beg. gr. is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de Ie verdieping. 6-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg In de wijk Zuidpias gelegen ruime uitgebouwde eengezinswoning met voortuin en zonnige achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1988, woonopp. 138 m2, 124 m2 eigen grond en inhoud 385 m3. Ind.: Uitgebouwde entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Met 2,5 mtr. uitgebouwde woonkamer met toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met L-vormige opstelling v.v. div. inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en hangend toilet. 2e Verd.: Overloop met wasmachineaansl., c.v.-combi opstelling en toegang tot vliering middels vlizotrap; 1 werkkamer aan de v.z. met Velux dakvenster; 1 L-vormige slaapkamer aan de a.z. met dakkapel (2003). 4-Kamer (voorheen 5) hoekeengezinswoning Op loopafstand van winkels, scholen en NS-station gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 In het Brugcentrum van Waddinxveen gelegen zeer goed onderhouden hoekeengezinswoning met verzorgde voor- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997, 122 m2 eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime tuingerichte woonkamer met plankenvloer en 2 topgevel ramen waardoor de woonkamer zeer licht is te noemen; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb. app.; Vanuit de keuken is er tevens een deur naar de voortuin (W). 1e Verd.: Overloop; 1 Grote ouderslaapk. aan de a.z. (v/h 2 kamers) met dakkapel; 1 Slaapk. aan de v.z. met frans balkon; Badk. met douchecabine, ligbad, wastafel en closet 2e Verd.: Overloop; Was-/c.v. ruimte met aansl. wasapp. en c.v. ketel; 1 Grote slaapkamer met kopgevelraam. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom Bwjr. 1955, inhoud 275 m3 en 158 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met trapkast en meterkast (4 groepen en aardlekschakelaar); Toilet; Doorzonwoonkamer met toegang tot de keuken; Gesloten keuken met een rechte keukenopstelling, wasmachineaansluiting en toegang tot de tuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vast kast; Badkamer v.v. ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels steektrap te bereiken zolderverdieping met Velux dakvenster, Vaillant c.v.-combiketel 2000) en stahoogte. 3-kamer appartement Bijdrage VvE 125,- per maand Royale woonkamer 39m2, incl. open keuken) In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias in een kleinschalig en luxe appartementencomplex op de 1e etage gelegen 3-kamer appartement met balkon (W) en berging in de onderbouw. Dit appartementencomplex heeft een gesloten entree met videofoon en liftinstallatie. Bwjr. 1992 en woonopp. 85 m2. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; 2 Slaapkamers aan de galerijzijde; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine en wastafel met meubel; Royale, lichte woonkamer met spachtelputz wandafwerking en toegang tot het balkon (W); Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling v.v. vaatwasm. aansl.; Bijkeuken met AWB thermomaster c.v. combi-opstelling 1992) en aansl. wasapparatuur. Jaren 30 eengezinswoning De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen Mogelijkheid tot realiseren van bijv. een extra slaapkamer Zoekt u een echte jaren 30 woning, het liefst gesitueerd op een ruim perceel, dan is deze in 1936 gebouwde 2/1 kapwoning echt iets voor u. Het perceel waarop de woning staat is 219 m2 en biedt u een diepe tuin (15m) op het Noorden welke zeer zonnig is te noemen. Ind.: Entree/ hal met meterkast; Keldertje; Toilet; Doorzonwoonkamer met open haard; Gesloten keuken met eenvoudige rechte keukenopstelling met aansl. wasapp. en huurgeiser; Aanbouw met doucheruimte v.v. douchehoek en wastafel. 1e Verd.: Overloop waar een kamer gemaakt kan worden; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z. en aansluitend een 2e slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. 2e Verd.: Middels steektrap bereikbare zolder (bevloerd) met c.v. ketel. 'Tüfc.MSiifffiwy - Poolster 56 Vraagprijs 277.000,- k.k. 5-Kamer eengezinswoning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen Volledig geïsoleerd Uitgebouwde eengezinswoning (2.95m) met een fraai aangelegde voor- en achtertuin (Z) v.v. sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1996, 129 m2 eigen grond 365 m3 inhoud en 110 m2 woonopp. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat, massief eiken vloerdelen en trapkast; Semi-open keuken met plavuizenvloer en lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en oven. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douche, wastafel en toilet; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster, wasmachineaansluiting, unit m.v., bergruimte, c.v.-combi installatie, zonneboiler en zonnecollector. Bijz.: Ankerloze spouwmuren en politie keurmerk veilig wonen. NVM Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie ft Advertising te Stolwijk - wk 11 H0FWADDIN0362 HvH 11-03 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.ni V 5-Kamer eengezinwoning Voormalige huurwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 284 m3 en 157 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast, kelderkast en bordestrap; Toiletruimte v.v. closet; Doorzon woonkamer met vaste kast; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin, geiser (huur) en rechte keukenopstelling. Ie Verd.: Overloop; Douchegelegenheid v.v. douche en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z. beide met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide met vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken bevloerde vliering (circa 1.80m hoog). Acaciastraat 23 Vraagprijs 169.500,- k.k. Marga Klompéhoeve 105 Vraagprijs 257.500,- k.k.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40