Open Huis Dagen 27,28 en 29 maart Ruime recreatiewoningen gelegen in natuurgebied nabij Rotterdam Bouw eerste fase Eco-woningen van start gegaan Vraag naar de gratis brochure! Nog enkele kavels met woonvergunning beschikbaar! Extra hoge kortingen tijdens de Open Huis Dagen Nu: chalet verkrijgbaar vanaf 65.000,- incl. grond en btw Bij de bouw van de eco-woning zijn natuurlijke materialen gebruikt. Tevens zijn alle materialen voorzien van een hoge Rc.waarde. Déze Rc.waarde is bijna drie maal hoger dan bij een normale recreatiewoning. Hierdoor bedragen de stookkosten ca. eenderde van het normaal. U kunt ook kiezen voor een revolutionair verwarmings- en koelsysteem in uw eco-woning. Op Pare de IJsselhoeve kunnen diverse chalets geplaatst worden in de afmeting tot 80 m2 incl. berging. Wij stellen u daarbij in de gelegenheid uw eigen ontwerp en indeling te bepalen. De chalets kunnen namelijk geheel naar uw wens gebouwd worden! Wat dacht u bijvoorbeeld van een bubbelbad of een stoomcabine in de badkamer? Of een vaatwasser in de keuken? Kunststof kozijnen, pannendak en een veranda behoren o.a. ook tot de mogelijkheden. De IJsselhoeve werkt nauw samen met een aantal banken en financiële instellingen. Op die manier kunnen wij een aantrekkelijk hypotheek- of financieringsarrangement voor u samenstellen. Genoeg reden dus voor een vrijblijvend bezoek aan Pare De IJsselhoeve waar u zich uitgebreid kunt laten informeren! Verkoopinformatie Pare De IJsselhoeve Tel. 06 5333 3049X0318 457 420 E-maii: info@parcdeijsselhoeve.nl T0PPARKEN Pare de Ijsselhoeve Klein Hitland 10 Nieuwerkerk a/d IJssel Parkinfo: 0180 312 206 www.parcdeijsselhoeve.nl pagina 30 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 18 maart 2009

Hart van Holland | 2009 | | pagina 30