v Roparuni team) J elgorsma DEKKER ZE PA RO TEAM media UtM^K ION Zevenhuizen MKAenbtocJen - SUBSPONSORS - - A&M accountancy - Gerritse Ijzerwaren - M en F interieur - Rent a Car - ABF research - Jonker Ketelonderhoud Staat de volgende keer uw naam hier? Mi pagina 12 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 25 maart 2009 In het jubileumjaar van Zeparo heeft een groep lopers bedacht dat zij zonder gemotoriseerd vervoer de etappes af wil gaan leggen. Bij iedere etappe die zo'n 55 km lang is gaat normaal een busje mee. De loper hoeft dan maar 1 km af te leggen en mag 3 km uitrusten in het busje voor hij/zij weer aan de beurt is. Nu wil deze groep niet plaats nemen in het busje maar per fiets de 3 kilometer overbruggen. Omdat ook team 1 vanaf Bergen op Zoom naar Rotterdam zonder het vertrouwde busje de afstand moet afleggen, grepen zij deze uitdaging ook aan en wilden wel mee. Zondag 22 maart was het zo ver. Om 7.00 uur 's morgens stond de teams klaar om ca 50 km te gaan lopen en fietsen. Arthur heeft de rit al voorgefietst en geeft aan dat de rit alle aspecten van een echte etappe in zich heeft. Ook de wijze waarop we tocht gaan doen gaat overeenkomstig de Roparun regels. Bij wissel moet aangetikt worden, wachten voor stoplichten enz. Nou ook wat hoogte verschil zoals in Noord- Frankrijk, we maken een ritje naar de Brienenoord, we gaan er over, er weer af, rijden er onder door om vervolgens er weer tegen op te lopen/fietsen. Vol goede moed gingen we op pad. De lopers speculeerde al wie de eer mocht hebben om de brug op te lopen. De wissels zijn om de kilometer en alle lopers hopen dat ze niet in het stijgende stuk hoeven te wisselen. Voor degene die ging lopen niet zo erg maar degene die moest gaan fietsen toch een probleempje. Zij moeten na het lopen een jasje aantrekken en uit volkomen stilstand, in een lange sprint de brug op om de groep weer in te halen. Met een straffe wind tegen ging de route richting Moordrecht, dwars door de polder terug naar het beginpunt. Moe maar voldaan hebben we 53 km afgelegd. Wekelijks zijn de lopers en fietsers wel op de weg te vinden. Gewone trainingen wedstrijden maar ook ijkmomenten worden ingebouwd in het schema. Deelname aan de Roparun vraagt om een minimale gemiddelde snelheid van elf kilometer per uur, gerekend over de hele afstand van 530 km. De twintig van Alphen was zo'n ijkmoment. In de aanloop stond er advertentie in de krant dat er zelfs gratis inschrijvingen te winnen waren. Onze teamcaptain Aafke stuurde een mail en wist er een aantal te bemachtigen. Vol goede moed gingen de lopers op weg, ondanks de stevige tegenwind op het open vlak lukte het een groot gedeelte om al binnen de gestelde tijd te lopen. Een week daarna gingen vier kanjers naar de City-Pier-City loop. Een halve marathon stond op het programma. Ondanks regen en tegenwind maar gedragen door het vele publiek langs de weg haalden ze alle vierde limiet. Volgende ijkmoment is de Polderloop in Hazerswoude op 26 april a.s. w— w rnmmmmmtl n» .i Naast de sportieve prestatie is de allerbelangrijkste prestatie het bijeen brengen van geld voor de goede doelen waar de Stichting Roparun voor staat: het verbeteren van de kwaliteit van het leven van kankerpatiënten. De opbrengst van de Roparun wordt niet besteed aan onderzoek, maar komt geheel en onverkort ten goede aan zaken die het leven van kankerpatiënten kunnen veraangenamen. Ook dit jaar hebben we voor ons zelf de lat weer hoger gelegd, leder jaar lukte het om ons zelf te verbeteren. Wij zijn voortdurend op zoek naar mogelijkheden om geld bijeen te zamelen. Zo hebben wij de organisatie van de Trimloop in Moerkapelle weer nieuw leven ingeblazen, zullen wij aanwezig op de Koninginnedag braderie in Zevenhuizen. Organiseren wij samen met het Reigersbos op 3 juni een sponsorloop voor de kinderen en samen met de Lions de hardloopwedstrijd op 20 juni in Zevenhuizen. Sponsoring Zegt u: Al deze sportieve evenementen zijn niets voor mij? Dan kunt u ons ook financieel steunen. Voor slechts 10,- kunt u al donateur worden, als tegenprestatie bieden wij een lot uit de Roaprunloterij aan. Meer informatie en een inschrijfformulier is te vinden op onze site www.teamzeparo.nl of tijdens een van de evenementen. Zegt u: Met mijn bedrijf zie ook wel mogelijkheden? Schroom niet om contact met ons op te nemen. Er zijn veel mogelijkheden sponsoring. Elk bedrag is welkom. Maar er zijn nog meer mogelijkheden. Bijvoorbeeld het beschikbaar stellen van vervoermiddelen, zoals auto's en fietsen, eten en drinken, brandstof, sportkleding, aggregaat en verlichting. Als tegenprestatie kunnen wij u publiciteit bieden. De vorm en mate van publiciteit hangt af van de hoogte van de financiële bijdrage. Na overleg zullen we proberen uw wensen in te willigen. Een andere mogelijkheid is het verrichten van PR activiteiten voor uw bedrijf, zoals bijvoorbeeld met het team deelnemen bij afgesproken prestatielopen in de regio, met uw bedrijfsnaam op de kleding. Voor verdere informatie kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen. Zie onze site www.teamzeparo.nl Uiteraard is uw bijdrage van harte welkom! Ons rekeningnummer is 3750.02.367. en accessoires CORROSION WATER-CONTROL by Zevenhuizen-Moerkapelle- Team Zeparo geeft een introductiecursus hardlopen. Onder deskundige leiding wordt aandacht besteed aan techniek en praktische oefeningen. In twaalf lessen wordt men klaargestoomd voor de eerste hardloopwedstrijd. De cursus wordt gegeven op woensdagavond van 19.30 tot 20.30 uur. Startpunt is bij zwembad de Koornmolen in Zevenhuizen. De cursus start op 1 april en is op 17 juni afgelopen. Op 20 juni zal dan de eerste hardloopwedstrijd plaats vinden. Namens team Zeparo ontvangt u een gratis deelname bewijs voor de LIONSLOOP Het cursus geld bedraagt 50.- (inclusief deelname Lionsloop) Deze bijdrage wordt voor 100% afgedragen aan de stichting ROPARUN Aanmelden en/of inlichtingen opvragen kan per mail of telefonisch bij Lenie van't Wout, wout0480@planet.nl, tel 079-5936142 en John Heijkoop heijk259@planet.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 12