FIETSKLAAR, DE WEGENWACHT VOOR DE EENZAME FIETSER "HET IS LEUK ALS KLANTEN JE BELLEN OU TE VERTELLEN DAT HUN PRODUCT HU WEL VERKOOPT" PAUL MEESTER WERVING EN SELECTIE: VOOR ONDERNEMER EN WERKZOEKENDE René van der Zaag van marketing bureau Zaleco Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 april 2009 pagina 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO reau kunt opzetten." Bij Zaleco kunnen bedrijven terecht voor een groot aantal aspecten van marketing. "Ik geef algemeen marketingadvies, help bij pro ductintroducties, maar maak ook bijvoorbeeld folders en websi tes. Daarnaast geef ik trainin gen. Tot nu toe zijn mijn klanten vooral middelgrote bedrijven uit verschillende branches." Quick Scan De laatste tijd merkt Van der Zaag dat het steeds beter gaat met zijn bedrijf. "Ik begin te merken dat ik voet aan de grond krijg. Mensen gaan me zelf bel len en de mond-tot-mond re clame komt ook op gang. In deze regio zijn niet zoveel marketing adviesbureaus en er is wel be hoefte aan. Marketing is een hot item en het is belangrijk dat er nu veel aandacht aan besteed wordt." Speciaal voor de regio heeft Zaleco een nieuw product ont wikkeld: de gratis website quick scan. Van der Zaag beoordeelt eenmalig de website vanuit het perspectief van de klant (is de informatie zinvol, kan ik alles vinden en zit de site technisch goed in elkaar) zonder dat er kosten aan verbonden zijn. On dernemingen uit de regio Zeven- huizen-Moerkapelle, Rotterdam Nesselande, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Wad- dinxveen en Boskoop kunnen zich op de website www.zaleco. nl aanmelden voor deze dienst. "Kom eens op de koffie of thee voor een goed gesprek en advies." Zevenhuizen - Voorbijgangers vragen zich regelmatig af wat dat kantoortje 'Paul Meester Werving Selectie' bij het C1000-plein in Zevenhuizen nou precies is en waarom het zo vaak dicht is. Helder heid geboden. Samen met enkele vakgenoten bemiddelt Paul Meester Werving Selectie in (vaste) banen en adviseert bedrijven op het ge bied van personeelsbeleid en personeelsmanagement. En waarom in het kantoor zo vaak 'dicht'. Paul Meester: Daarnaast verricht het veel advieswerkzaamheden op locatie van zijn opdrachtge vers. "Vandaar dat wij veel 'dicht' zijn en alleen op afspraak wer ken." Paul Meester Werving Selectie heeft zijn ervaring met name op gedaan in de maritieme industrie en de logistiek, dit straalt het kantoortje dan ook uit. Hun ken nis en ervaring kunnen zij echter voor alle beroepen en branches inzetten. Bedrijven Veel MKB (midden- en klein)-be- drijven zijn te klein om een afde ling personeelszaken in stand te houden. Veelal worden de taken van een P&O afdeling verricht door de ondernemer zelf waar door hij/zij minder aan onder nemen toe komt. Paul Meester: "Aan ons kunnen bedrijven hun personeel- en organisatie taken uitbesteden. Denk aan werving en selectie en alles wat daarbij komt kijken, vanaf het opstellen van een advertentie tot en met het afschrijven van ongeschikte kandidaten, maar ook aan het opzetten van een beoordelings- of functioneringsysteem, het bemiddelen bij conflicten of het begeleiden van een ontslagpro cedure. Tegen uurtarieven die stukken lager zijn dan soortgelij ke bureaus in grote, dure kanto ren, vandaar dat kantoortje aan het C1000-plein." Werkzoekenden Werkzoekenden en schoolverla ters kunnen bij Paul Meester Wer ving Selectie terecht zodat zij zich na advies beter kunnen pre senteren bij toekomstige werkge vers. Meester: "Momenteel heb ben wij daar zelfs een zeer leuke actie voor lopen; meer daarover is terug te vinden op onze web site." Welkom Geïnteresseerden, ondernemer of werkzoekende, zijn van harte welkom voor een goed gesprek over werk, solliciteren en andere relevante zaken die met werk en inkomen te maken hebben. Meester: "ledereen is welkom op de koffie of thee. Maar wel vol gens afspraak, weet u nog?" Voor meer informatie: www.paulmeester.nl Staat uw fiets al weken met een platte band in de schuur? Heeft u panne op een afgelegen Zuidplasweggetje? Fietsklaar, de mobiele fiets reparatiewerkplaats helpt uit de brand. Ook voor rollators en rol stoelen. "Fietsklaar is nu een jaar in bedrijf en de zaken gaan goed, vertelt, Tanja Schurink. "Klanten zijn zeer tevreden met onze service en vin den het handig dat ze niet meer hoeven te slepen met hun kapot te fietsen. Wij komen bij mensen thuis net zo als vroeger de bakker of 5RV man." Garage of schuur opruimen om zo ruimte te maken voor de repara teur is niet nodig. Schurink: "Wij komen met een bestelbus die is ingericht met een werkplaats, en voorzien van alle gereedschap pen en faciliteiten." "De klanten vinden het ook pret tig dat we echt tijd voor ze hebben en voelen zich geen nummer", vervolgt Schurink. "Sommigen bellen ons later zelfs op om te vertellen dat de fiets weer als nieuw fietst. Dat is natuurlijk een echte opsteker!" Is de fiets echt niet meer te red den, dan heeft Fietsklaar een as- Door Marlonneke Willemsen Zevenhuizen - Ondanks de hui dige economische situatie zijn er ook bedrijven waar het goed gaat. Een voorbeeld hiervan is Zaleco. René van der Zaag is in september met zijn bureau voor marketingadvies en trainingen begonnen, maar het bedrijf krijgt al duidelijk voet aan de grond. Volgens Van der Zaag is marketing in de huidige omstan digheden erg belangrijk. "Het is cruciaal dat bedrijven nu juist niet bezuinigen op marketing, omdat dit de achterstand op de concurrentie te veel vergroot." Van der Zaag is met het bedrijf begonnen door een verandering bij zijn werkgever. "Ik dacht: ik kan wat anders gaan zoeken of voor mezelf beginnen. Ik heb uiteindelijk gekozen voor het laatste en dat bevalt goed." Aangezien Van der Zaag altijd dit soort werk gedaan heeft. was een marketingadviesbureau een logische keuze. "Ik heb al tijd in de verkoop en marketing gewerkt en dan denk je op een bepaald moment dat je hier alles vanaf weet en je een eigen bu- sortiment nieuwe en gebruikte dames-, heren, terrein- en kinder fietsen van verschillende merken. Nieuw gekochte fietsen worden voor levering afgemonteerd af geleverd en na drie maanden krijgt de eigenaar een gratis ser vicebeurt. Omdat de jarige - zelfs al is hij nog maar één - hoort te trakte ren, biedt Fietsklaar tot en met 11 april 10 procent korting op een servicebeurt en 15 procent kor ting op de gemonteerde onder delen bij reparatie. Voor meer informatie: (06)30 72 72 12 of www.fietsklaar.nl.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 23