J Dom m COLLECTE NATIONAAL FONDS KINDERHULP INICUS ca t xi/elct COLLEGE GEEFT "VALSE INFORMATIE" OVER PARK MOERHOUT DIER RETOUR BEWONERS MIDDELWEG TEGEN VERSOEPELING GELUIDSNORMEN Abraham Arie van Prooijen V"' f IJ Wanneer de tijd voor u even stilstaat iemen wij voor u alle tijd REQUIEM UITVAARTVERZORGING daTènnacht H.E. van der Hammen ^ihaar 3 .mwüffitfjrar*»mmauk iwit mm usêl jkêêwêm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia 0800- 337 24 33 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 15 april 2009 pagina 37 Verdrietig, omdat wij hem nu al moeten missen, maar dank baar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, zoon, broer en opa - Bram - weduwnaar van Jacoba van Prooijen - de Buck op de leeftijd van 63 jaar. w J. van Prooijen - van Vliet jTeannet en Peter Patty Patrick Brian Arnie en Patricia Melanie Marions en de verdere familie 7 april 2009 Correspondentieadres: De Bongerd 29 2761 TS Zevenhuizen De begrafenis heeft op zaterdag 11 april plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 SS; Uitvaartverzorging Zorgverlening tot in het kleinste detail UHVAARTZORC Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Moordrecht - Gaat er nog wat gebeuren met de commentaren van be woners over de plannen voor het park Moerhout? Dat wilden de fracties van de PVDA en het CDA weten van wethouder Gast. Beide raadsleden waren niet tevreden met de informatiebrief die het college heeft ver stuurd en menen dat omwonenden nóg een informatie avond van de wethouder tegoed hebben. Door Natasha Qualm In december vorig jaar konden tij dens de bijeenkomst op- en aan merkingen geven over verlichting, hangjeugd, overlast van honden en wat verder ter tafel kwam. De gemeente liet op die avond weten serieus naar de mening van de be woners te luisteren en beloofde geïnteresseerden op de hoogte te houden. "Tijdens de informatie avond in december is toegezegd dat er nog een terugkomdag ge organiseerd gaat worden. Kan het college aangeven hoe zij hier mee omgaat?" vroeg Cor Laurier (PvdA). Wethouder Ron Gast liet hem weten dat er een nieuwe schets is gemaakt naar aanleiding van de gehouden bijeenkomst en dat deze samen met een brief is toegestuurd aan de bezoekers van de bijeenkomst die hun naam en adres hadden achtergelaten. "Zij die de brief hebben ontvangen kunnen hierop nog reageren," al dus wethouder Gast. Volgens Wouter Groenendijk (CDA), die zelf de brief en schets al Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten, basistarief 2650,- euro Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg had ontvangen, was de binnenge kregen informatie niet helder. "Ik vond de schets onduidelijk. Als je een dergelijke tekening binnen krijgt wordt de situatie je niet echt duidelijker." Laurier beschuldigde het college van het verstrekken van valse informatie. "Er is toen heel duidelijk tijdens deze bijeen komst gezegd dat het onderwerp nog in de commissie zou terug komen en dat daar dan nog in spraak kon plaatsvinden. Er is toen iets toegezegd en dat kan je niet terugdraaien. Dan geef je valse informatie." Wethouder Gast ont kende dat dit toegezegd zou zijn. Wel zei hij toe bijzondere reacties over de plannen die binnen zou den komen, naar aanleiding van de brief en schets, aan de commissie te melden. "Dan kunt u kijken wat u daar mee doet," aldus wethou der Gast. Voorzitter Ed Diersmann (PvdA) liet weten op een later tijd stip nog eens met wethouder Gast in discussie te gaan over wat nu wel en wat niet is afgesproken. Dit zal worden teruggekoppeld aan de commissieleden. Vermist Gecastreerde rode kater, witte voetjes, grote witte bef loopt door naar buik, 5 jaar oud, Akkeroord Waddinxveen. Gevonden Schildpadpoes met wit, oud en ma ger, gevonden in Waddinxveen; Ongecastreerde zwarte kater, witte voetjes voor, sokken achter, bef, snor, Distributieweg Waddinx veen; Lichtbruin met zwart konijn, witte vlek in nek, linkerkant kop zwart, kleine oren, pas geknipte nagels, gevonden in Zevenhuizen; Zwarte poes, Badhuisweg Bos koop; Twee konijnen, één geheel zwart, één lichtbruin met witte vlek links van kop, staande oren, kleine ko nijnen, lopen er circa twee weken, Bierhoogtweg Zevenhuizen. Voor meer informatie: Stichting Dier Retour, 0184-661509 of www. dierretour.nl Den Haag/Moordrecht - De Raad van State moet bekijken of de pro vincie Zuid-Holland terecht de ge luidsnormen heeft opgerekt bij en kele woningen aan de Middelweg in Moordrecht. Het oprekken van de normen is nodig om de recon structie van de op- en afritten naar de snelweg A-20 te realiseren. Zon der oprekken van de normen kan de reconstructie voor een deel niet worden uitgevoerd. De kwestie is donderdag behandeld tijdens een zitting bij de Raad in Den Haag. Volgens plannen van de gemeente komen de op- en afritten elders te liggen. De Middelweg (N 456) krijgt dan voor een deel geen verkeer meer te verwerken dat ge bruikt maakt van de A-20. Maar de nieuwe afrit mondt wel uit op het gedeelte van de Middelweg waar de familie Kagchèl woont. Volgens hun advocaat zijn ze dub bel de dupe, omdat ze lawaai van de snelweg hebben en straks ook nog meer lawaai van de nieuwe afrit krijgen. Ze maken daarom be zwaar tegen het versoepelen van de normen. De provincie besloot tot het aan passen van de normen na onder zoek van deskundigen. Maar de familie heeft dat onderzoek be antwoordt met een onderzoek van het gerenommeerde bureau Peutz. En die veegt de vloer aan met de deskundigen die door de provincie zijn ingeschakeld. Een van de opmerkelijkste zaken is dat de provincie nauwelijks groei verwacht op de nabijgelegen A-20. En omdat die groei zo laag blijft, is dat ook van invloed op de progno ses voor het lawaai. De gemeente Moordrecht heeft daarvoor een Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP simpele verklaring. De weg is al vol en dus kan er nauwelijks meer ver keer bij. Maar de advocaat van de familie noemt dit een al te simpele verklaring. De advocaat stelt dat een gebrui kelijke groei van het verkeer op de snelweg impliceert dat er maatre gelen genomen moeten worden, zoals het aanbrengen van stiller asfalt, geluidsschermen of het aan passen van de maximum snelheid. Maar de provincie wil daar voorlo pig nog niet aan denken. Over enkele weken komt ook het nieuwe bestemmingsplan voor de op- en afritten van de A-20 op tafel bij de Raad van State. De uitspraak over de geluidsno-? men volgt over zes weken. Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, mestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartseweo 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur V Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Regio - Vakantie, een dagje naar de dierentuin, lidmaat schap van een sportclub of het vieren van Sinterklaas. Zaken die voor veel kinderen in Neder land haast vanzelfsprekend zijn. Helaas is er een grote groep kinderen voor wie dit niet het geval is, omdat het geld hier voor ontbreekt. Kinderen in jeugdzorginstellingen kunnen wel een 'beetje gewoon geluk' gebruiken. Het Nationaal Fonds Kinderhulp zet zich al bijna 50 jaar in voor deze doelgroep. Van zondag 19 tot en met zaterdag 25 april gaan er circa 25.000 vrijwilligers op pad met de collectebus voor Kinderhulp, want om ook in de toekomst haar werk te kunnen blijven doen, heeft Kinderhulp veel geld nodig. Voor meer informatie: www.kinderhulp.nl.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 37