ffl |Lvan 't hof r makelaardij www.hof-makelaardij.nlj Thorbeckehoeve 48 Vraagprijs 349.000,— k.k. BOSKOOP Burgemeester Colijnstraat 163 Vraagprijs 324.500,— k.k. Mozartlaan 1 Vraagprijs 275.000,— k.k. BOSKOOP Noordeinde 355 Vraagprijs 225.000,—k.k. BOSKOOP Bootstraat 5 Vraagprijs 220.000,— k.k. Zuidkade 130 B Vraagprijs 319.000,— k.k. BOSKOOP Calville 23 Vraagprijs 269.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak Troelstrahoeve 47 Vraagprijs 420.000,— k.k. BOSKOOP r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar EH-3 m m m P-van 't hof 2-onder-1 kapwoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming Centraal in de wijk Zuidpias gelegen royale 2-onder-1 kap woning met aangebouwde berging (v/h garage) en zonnige ruime tuin (Z/0) met houten tuinberging en achterom. Bwjr. 1990,261 m2 eigen grond, inhoud 549 m3 en woonopp. 172 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Lichte woonkamer met erker aan de voorzijde en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Werk-/speelkamer in voormalige garage; Semi open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. div. inb.app. 1e Verd.: Overloop;Toilet; Badk. met ligbad, douchecabine, dubbele wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapk. aan de v.z. met toegang tot het balkon; 2 Slaapk. aan de a.z. 2e Verd.: Open zolderk. met Velux dakvenster; Zolderslaapk. aan de v.z. met dakkapel; Was/stookruimte. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer In de nieuwbouwwijk "Waterrijk" gelegen royale 4-kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en diverse uitvalswegen gelegen. Oplevering in overleg, kan op korte termijn. Algemeen: Bwjr. 1998 op 120 m2 eigen grond, woonop- pervlakte van ca. 140 m2; De achtertuin (0) is netjes bestraat en v.v. een vrijstaande houten berging en achterom. Indeling: Entree/hal met parketvloer en m.k.; Toilet (2007) v.v. font.; Woonkamer v.v. een parketvloer (eiken), lambrisering en trapkast; Vanuit de zitkamer is er toegang tot de achtertuin; Eetkamer aan de v.z.; Keuken met 2 rechte keukenopstellingen v.v. inb. app. (Siemens); 1e Verd.: Overloop; Badkamer met hoekbad, doucheca bine, closet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de a.z. en 1 slaapkamer aan de v.z. v.v. een laminaatvloer en spach- telputz wandafwerking. 2e Verd.: Zolderslaapkamer; Was/stookruimte met c.v.-combiketel (AWB, 1998), aansl. wasapp.; Dakterras (W) van ca. 15 m2; Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd en vrijwel geheel v.v. schuurplafonds en spachtelputz wandafwerking. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Royale drive-in woning gelegen aan de rivier "De Gouwe" met inpandige garage Achtertuin (0) aan het water en een terras op de 2e verdieping (W) Gelegen nabij het centrum van Boskoop en diverse uitvalswegen (A12 en Nil) Algemeen: Bwjr. 1992,135 m2 woonoppervlakte (incl. ga rage) en 75 m2 eigen grond. Beg. grond: Entree/tochtpor- taal met m.k.; Deur naar grote garage (21 m2) met aansl. wasapp. en verwarming; 1 Slaapkamer (14,5 m2) aan de tuinzijae met deur naar de tuin. Ie Verd.: Overloop; Toilet v.v. font. L-vormige woonkamer (36 m') met trap naar de tuin; Vanuit de woonkamer heeft u prachtig uitzicht op de scheepvaart en de polder; Open in L-vorm opgestelde keuken (2003) v.v. inb.app.; 2e Verd.: Overloop met deur naar het terras (W), Toilet met font; C.v. ruimte met c.v. ketel (2004); Betegelde badkamer (2006) met doucheca bine, wastafelmeubel en een ligbad; 1 slaapkamer (8 m2) met deur naar dakterras (W) aan de voorzijde; 1 grote slaapkamer (13,5 m2) aan de achterzijde. Bijz.: Precario rechten ca. €25,- per jaar. Oplevering in overleg. Halfvrijstaande woning aan de rivier "De Gouwe" Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer geleger De woning is flink gemoderniseerd de laatste jaren De woning wordt vanaf de Burg. Colijnstraat bereikt va een breed overpad om zo de zijtuin te betreden. De zijtuin is v.v. een halfvrijstaande grote berging/schuur en gaat over in de achtertuin (0) (ca. 14 m breed). Ind.: Entree/hal met m.k., fraaie trapopgang en toilet v.v. font.; Gesloten keuken (v.z.) met speelse keukenopstel ling v.v. natuursteen werkblad en inb.app.; Bijkeuken met wasm.aansl. en toegang tot de kelder (cira 6 m2 en 1.70m hoog) met c.v. ketel (2007); Woonkamer (Gouwe zijde) v.v. een erker aan de zijkant, 2 schoorsteenmantels, parketvloer in visgraat (Maple) en openslaande deuren 1e Verd.: Overloop met werkhoek; Ouderslaapkamer aan de waterzijde; 2 Slaapkamers met dakkapel aan de zij kant; Badkamer v.v. Velux dakvenster, ligbad, kwartronde douchecabine, wastafel en closet; Bijz.: Wilt u aan het water te wonen, dan moet u zeker een afspraak maken Opl.: in overleg. pagina 44 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 15 april 2009 Halfvrijstaand woonhuis (2/1 kap) met aangebouwde stenen uitbouw (1996) en aangebouwde stenen berging met onderhuis •Voortuin en diepe achtertuin met dubbele achterom Buitenschilderwerk uitgevoerd tussen 2007-2009 De afgelopen 2,5 jaar is de woning flink verbouwd en opgeknapt: o.a. een nieuwe begane grond vloer, keuken, cv-ketel en enkele kozijnen. Bwjr. ca. 1935, op 210 m2 eigen grond en woonopp. 85 m2. Ind.: Beg. grond: Entree/hal; Woonkamer; Trap naar de Ie verd; Uitbouw v.v. gesloten keuken en cv-combi. Dubbele rechte keukenopstelling (2007) v.v. diverse inb. app.; Luik naar kelder; Badkamer met douchecabine, wastafel en toilet; Diepe achtertuin (0); Geïsoleerde berging v.v. elektra verwarming, plavuizenvloer en aansl. wasapp. Ondc deze berging bevindt zich een 2e stenen berging, le Verd.: Overloop met luik naar bergvliering; 2 Slaapka mers aan de v.z.; 1 grote Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot het dakterras; Bijz.: De woning is v.v. hard houten kozijnen met dubbele beglazing en gedeeltelijk van dak,- en muurisolatie. Opl.: in overleg. 5-Kamer hoekeengezinswoning In 2008 geheel intern geschilderd en gestoffeerd Keuken, toilet en badkamer vernieuwd in 2008 In de "Componistenwijk" gelegen, goed onderhouden hoekeengezinswoning met voor-, zij- en achtertuin met achterom en vrijstaande stenen berging. Bwjr. ±1971, 231 m2 eigen grond, inhoud 380 m3 en woonopp. 127 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime lichte woonkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstel ling (2008) v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapk. aan devz.; 1 Slaapk. aan de az. met toegang middels louvre deuren tot de inloopkast (v/h slaapk., welke op eenvoudige wijze weer als slaapk. is te gebruiken); Luxe badkamer (2008) v.v. doucheca bine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en hangend toilet 2e Verd.: Overloop/voorzolder met Vaiilant HR c.v.-combi opstelling en aansl. wasapp.; Ruime zolderslaapkamer met dakkapel aan de az. en 2 Velux dakvensters aan de voorzijde. In het centrum van Boskoop gelegen woon/winkelpand Winkel en 3-kamer appartement hebben beiden een eigen ingang Begane grond Bedrijfspand (detailhandel) en Ie en 2e verdieping de maisonnette Algemeen: De winkel beschikt over een achtertuin en het appartement heeft een balkon. Achter de tuin is de garage gelegen. Bwjr ca. 1910 op 123 m2 eigen grond. Woonopp. maisonnette ca. 98 m2. Indeling: Beg. grond: Bedrijfsruimte met verkoop,- en opslagruimte, bijkeuken. Aparte toegang tot maisonnette: Entree/hal met m.k., trapopgang, toilet. 1e verd.: Overloop met trapop gang en kast met cv-combiketel.; Toilet v.v. fonteintje; Betegelde badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, aansl.wasapp. Woonkamer v.v. houten vloer en toegang tot balkon; Keuken v.v. L-vormige opstelling en inb.app. 2e verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voorheen 2) aan de v.z met dakkapel.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel, wastafel en bergruimte. Bijz.: Bedrijfsruimte wordt op dit moment verhuurd. Opl.: in overleg. •Geschakelde 2-onder-1 kapwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2006 Mogelijk om op zolder 1 of 2 kamers te creëren Op een fraaie locatie in de wijk Zuidpias gelegen halfvrijstaande woning met zonnige achtertuin (Z/W) en parkeergelegenheid op eigen terrein. Bwjr. 1992 woonopp. 138 m2, inhoud 430 m3 en 176 m2 eigen' grond. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fon teintje; Royale L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken aan de voorzii- de met L-vormige opstelling met inb.app. 1e Verd.: Over loop; Badk. met douchecabine, closet en wastafel met meubel; 1 Slaapk. aan de v.z.; 1 Ouderslaapk. aan de a.z.; 1 Kleinere slaapk. aan de a.z.; 1 Royale slaapk. aan de zijzijde. 2e Verd.: Open zolder met 2 Velux dakvensters, wasmachineaansl. en c.v.-combi opstelling; Deze ruimte is geschikt voor het maken van een royale slaapkamer of bij het plaatsen van bijv. een dakkapel 2 kamers.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 44