Qnnp BIER RETOUR SOIREE DE CLOTURE HELP: EEN PUBER IN HUIS! in- 't xl/eid Monuta S? c\,n\,c .amummmrmms De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Zeer verdrietig, maar dankbaar dat hij zo moedig met zijn ernstige ziekte is omgegaan, nemen wij afscheid van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jo Jaques van der Knaap - Joop - in de leeftijd van 74 jaar. 20 april 2009 Elzenhorst 84 2742 CN Waddinxveen Anna van der Knaap-Dijkdrent Hans en Charlotte Ber en Wilma Denise Stephanie Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum "Gouwehof", Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op donderdag 23 april tussen 19.00 en 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in de "Bethelkerk", Bilderdijklaan 1 te Waddinxveen op vrijdag 24 april om 13.30 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op begraafplaats "Thijmhof", Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis ontmoeten wij u graag in genoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Wij werden overvallen door het plotseling overlijden van onze lieve Jan Dirk Bos Zeer velen waren er. Velen probeerden ons te troosten door er alleen maar te zijn of door een kaart. Dit is ons tot grote steun geweest. Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Gonda Bos-Gijsenbergh Erna en Ton Cees-Jan en Carin Kleinkinderen Zevenhuizen, april 2009 Hf» - 3B3MPF tw 5 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd UITVAARTVERZORGING H.E. van der Hammen ^hikbaar Als het om vertrouwen en eerbied gaat! OPVOEDEN: LEUK MAAR SOMS OOK LASTIG Nieuwe dienst van deze krant: maak zelf uw rouwadvertentie op Ga naar www.monuta.nl/rouwbericht 44.000 exemplaren Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: organisatie van lokale nieuwsmedia DIERENCENTRALE NEDERLAND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 22 april 2009 pagina 37 Vermist Gecastreerde rode kater, witte voetjes, grote witte bef loopt door naar buik, 5 jaar oud, Akkeroord Waddinxveen. Gevonden Gecastreerde geheel zwarte katerl, Eendragtsdijk Zevenhuizen; Rode poes, witte tenen en bef, I oranje bandje met figuurtjes, Wol- I lefoppenweg Zevenhuizen; l Ongecastreerde rode cyperse ka- I ter, geen wit.Vleerplein Moor drecht; I Zwarte poes, witte poten voor, sok- I ken achter, één wit en één zwart I oor, zwart dek met witte vlekken, I Halve Raak Boskoop; I Schildpadpoes met wit, oud en ma- I ger, gevonden in Waddinxveen. I Voormeer informatie: 0184-661509 I en www.dierretour.nl UITVAARTVERZORGING REQUIEM Voor Zevenhuizen en Moerkapelle u,rG77Tzo«t, Met eerbied en respect Rouwcentrum "Westhage" Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen Akkerweg 84, Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Uitvaartverzorging Jeanne Matze-Koch kleinste www.hevanderhammen.nl MC EN NACHT Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten, basistarief 2650,- euro Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 33 Gouda/Regio - Ouders van kinde ren in de leeftijd van 3 tot 12 jaar kunnen in de maanden mei en juni deelnemen aan Opvoeden Zo: een praktische oudercursus rond alledaagse opvoedvragen. Het Op- voedbureau Midden- Holland ver zorgt deze cursus in Gouda. Het opvoeden van kinderen is leuk maar soms ook lastig. Bijna alle ou ders komen tijdens de opvoeding van hun kinderen vragen of pro blemen tegen waar ze niet direct een antwoord op weten. Iedere ouder heeft wel eens behoefte aan steun of advies. De cursus bestaat uit vijf bijeen komsten van twee uur en gaat in op de onderwerpen: het geven van positieve aandacht, grenzen stel len, omgaan met straffen en belo nen. Er is voldoende gelegenheid om te oefenen met vragen uit de eigen situatie en voor het uitwis selen van ervaringen. Voor meer informatie en aanmel den: 0182-547888, www.opvoed- bureau.nl of opvoedbureau@jso. nl Zoetermeer/Regio - Alliance Al liance Franqaise Boskoop, Wad dinxveen en Zoetermeer houdt donderdag 23 april een soiree de cloture in de aula van het ID-colle- ge aan het van Doornenplantsoen 11. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.45 uur. Op deze avond staat de uitreiking van de Bilans gepland aan die cur sisten die deze test met goed ge volg hebben afgelegd en worden docentes en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Het muzikaal inter mezzo wordt verzorgd door Angeli Janssen. De avond wordt vervolgd met een kaasproeverij. Leden/cur sisten van de afdeling hebben gra tis toegang; leden van andere Al liances Franqaises betalen 3,- euro, introducés 6,- euro. Bodegraven/Regio - Ouders van kinderen in de leeftijd van 11 tot 16 jaar kunnen in de maanden mei en juni deelnemen aan 'Een puber in huis': een praktische oudercursus rond alledaagse opvoedvragen. Opvoedbu- reau Midden-Holland verzorgt deze cursus in Bodegraven samen met Stichting Kwadraad. Iedere ouder heeft zo zijn ver wachtingen over de puberteit. De een verheugt zich op een goede vriendschappelijke band, de ander ziet er als een berg tegenop. Een kind in de puberteit daagt de ou der ten minste uit om opnieuw na te denken over de opvoeding. De cursus 'Een puber in huis' helpt de ouder daarbij en maakt het moge lijk om ideeën uit te wisselen. Inhoud van de cursus Tijdens de cursus biedt de pedago gisch medewerker de ervaren ou der vooral informatie en tips om de Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. eigen manier van opvoeden te ver sterken. Er is voldoende gelegen heid om te oefenen met vragen uit de eigen situatie en voor het uit wisselen van ervaringen. De cursus bestaat uit vijf bijeenkomsten van twee uur en gaat in op de onder werpen: veranderingen in de pu berteit, zelfbeeld, onderhandelen met pubers, communicatie en het stellen van regels en grenzen. Voor meer informatie en aanmel den: 0182 547888, www.opvoed- bureau.nl. of opvoedbureau@jso. nl. Vermist Kater, rood, witte voeten en borst, Akkeroord Waddinxveen; Poes, schildpad, donker van kleur, bruine vlek rond één oog, jong, Kerkweg Oost Waddinxveen; Kater, cypers, zonder wit, is ge- chipt, Jannetje Merbisstraat Rot- terdam-Nesselande. Gevonden Poes, zwart, loopt mank, Badhuis weg Boskoop; Kat, cypers, zonder wit, jong, Am bachtstraat Moerkapelle; Kater, zwart, zonder wit, Een- drachtsdijk Zevenhuizen; Kat, rood, witte tenen en bef, hals band oranje met gekleurde figuur tjes, Wollefoppenweg Zevenhui zen; Poes, schildpad, oud en mager, Waddinxveen; Kater, rood, zonder wit, Vleerplein Moordrecht; Konijn, bruin-zwart, wit in nek, Ze venhuizen. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 37