r makelaardij Si ■.van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN Willem de Rijkelaan 26 Vraagprijs 178.500,— k.k. ZEVENHUIZEN Sperwerhoek 30 Vraagprijs 269.000,— k.k. ZEVENHUIZEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak Dorpstraat 99 Vraagprijs 349.000,— k.k. MOERKAPELLE Noordelijke Dwarsweg 128 Vraagprijs 339.000,— k.k Goudsbloemstraat 40 Vraagprijs 239.000,— k.k. MOERKAPELLE MOERKAPELLE Hollevoeterlaan 47 Vraagprijs 269.500,— k.k. De Grutto 21 Vraagprijs 310.000,— k.k. Klaproosstraat 8 Vraagprijs 372.500,— k.k. r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 44 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 22 april 2009 ■.van 't hof 5-Kamer (voorheen 6) maisonnette Vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde Bijdrage WE 68,04 per maand Zoekt u de ruimte van een eengezinswoning, zonder het onderhoud aan een grote tuin, maar welke woning wél betaalbaar is? Neem dan eens een kijkje in deze 5-kamer maisonnette (v/h 6). Bwjr. 1963, woonopp. 118 m2 en inhoud 355 m3. De woning is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en beschikt over 2 balkons, terras (W) en een inpandige berging. Ie Verd.: Entree/hal; Meterkast en trap naar de verd. op de beg.gr.; Toilet; Gesloten keuken met toegang tot het balkon (W), rechte keukenopstelling v.v. inb. app.; Douchegelegenheid met ligbad en vaste wastafel; Riante doorzonwoonkamer met laminaatvloer; 2 Slaapkamers aan de vz, w.v. 1 met toegang tot het balkon (0). Beg.gr.: Entree/hal; Ruime berging; 1 Slaap/waskamer aan de az met cv-combi installatie 2006) en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de az met toegang tot het terras (W) en de gezamenlijke tuin. 6-kamer woning met uitbouw van 3,2 meter Gunstig gelegen to.v. winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg Aan de rand van de wijk Zuidpias gelegen ruime eenge zinswoning met een vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. De achtertuin (Z) is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1986,148 m2 eigen grond, inhoud 408 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: Entree/hal Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer welke is verdeeld in een zitkamer en een eetkamer; U-vormige luxe keuken v.v. inb.app. en openslaande deuren naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, was tafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Voorzolder met toegang tot open bergvliering, c.v.-combi opstelling (2000) met zonneboiler en wasm. aansl.; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met Velux dakvenster Sfeervol halfvrijstaand woonhuis Dubbele garage met 2 elektrische deuren, gaskachel, elektra en water Keuken en badkamer uit 2000 Nabij het oude centrum van Waddinxveen gelegen half vrijstaand woonhuis met rondom gelegen keurig aange legde tuin en dubbele garage. Bwjr. 1880, woonopp. 110 m2,469 m2 eigen grond (incl. gezamenlijke oprit/erf). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet; Stookruimte; Woonkamer met 4 ramen waardoor er goed uitzicht is op de rondom gelegen tuin; Woonkeuken met openslaande deuren naar het zonnige, beschutte terras en de tuin; De keuken heeft een L-vormige opstelling met div. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl., toegang tot de achtertuin en trapopgang met trapkast Ie Verd.: Overloop; 1 Werkkamer met dakopbouw aan de a.z.; 1 Slaapk. met dakkapel aan de v.z.; 1 Ouderslaapk. aan de v.z.; 1 Slaapk. aan de zijzijde met dakkapel; Badk. met ligbad, douchecabine, hangcloset en 2 wastafels; Vanaf de Dorpstraat oprit naar de voortuin en naar de dubbele garage 5,80 m x 9,75m) achter op het perceel. 5-Kamer eengezinswoning Op centrale locatie, in en rustige straat gelegen Grotendeels voorzien van dubbel glas Goed onderhouden eengezinswoning met fraai bete gelde achtertuin (NO) met berging en achterom. Bwjr. 1967, 380 m3 inhoud, 120 m2 woonoppervlakte en 119 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapkast; Toilet; Doorzonwoonkamer met erker en openslaande deuren; L-vormige open keuken met div. inbouwapp.: koel/vriescombinatie, oven, 5 pits gaskook- plaat met wokbrander, schouw met afzuigkap, vaatwas- machine, close-in boiler en magnetron; Bijkeuken in de uitbouw met wasmachineaansl.; Laminaatvloer op de gehele begane grond. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer met ligbad met douchehoek en spatscherm, wastafel, designradiator, hangcloset en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met c.v.- combiketel (lease), gedeelde dakkapel en bergruimte; 1 Zolderslaapkamer met gedeelde dakkapel, laminaatvloer en 2 vaste kasten. Schitterende locatie aan de rand van Zevenhuizen gelegen Vrij uitzicht over de polder Woonhuis met veel vrijheid Aan de rand van Zevenhuizen gelegen vrijstaande bungalow met 4 slaapkamers. Bwjr. 1963, 511 m2 eigen grond en woonopp. 74 m2. De tuin is rondom gelegen en biedt vrij uitzicht over de polder. In de achtertuin staat een grote loods (±8x6 meterv.v. segmentdeur, welke u de gelegenheid geeft om deze te gebruiken als garage, hobby en/of klusruimte. Ind.: Entree/centrale hal met aansl. wasapp.; In 2001 is de woning aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor de hal is vergroot en 2 extra slaapkamers zijn gerealiseerd; Badkamer met douche- hoek, toilet en wastafel; Woonkamer aan de voorzijde met open keuken v.v. div. inb.app.; 2e hal met meterkast en luik met vlizotrap naar de ruime bevloerde zolder met cv-combi opstelling (Nefit, 1996); Slaapkamer aan de v.z. met vaste kasten; Ouderslaapkamer aan de zijzijde; De gehele woning is voorzien van een laminaatvloer. Goed onderhouden 5-kamer hoekeengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007/2008 Zeer goed onderhouden hoekwoning met verzorgde en fraai aangelegde voor- en achtertuin met houten vrijstaande berging. Bwjr. 1978, 151 m2 eigen grond, inhoud 390 m3 en woonopp. 120 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime L-vormige woonkamer met visgraat eiken parketvloer, spachtel- putz wandafwerking, schuurplafond en toegang tot de achtertuin; Semi-open keuken met een L-vormige lichte keukenopstelling met inb. app.; Bijkeuken met aansl. wasapp. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer met stoomdou- checabine, vaste wastafel, designradiator en hangend toilet. 2e Verd.: Overloop; Berg-/stookruimte met Nefit Ecomline HR cv-combi installatie (2005); Ruime zolder slaapkamer met dakopbouw aan de v.z. Bijz.: Een strook grond naast de woning (31 m2) wordt thans gehuurd van de Gemeente voor 17,50 p.j., aankoop behoort tot de mogelijkheden. 4-Kamer Eengezingswoning Ruime tuingerichte woonkamer Kindervriendelijke woonomgeving In kindvriendelijke woonomgeving, aan eindigende straat gelegen ruime eengezinswoning met verzorgde achter tuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1990,179 m2 eigen grond, woonopp. 135 m2 en inhoud 450 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime tuingerichte woonkamer met massief eiken parketvloer en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met L-vormige lichte keu kenopstelling met dubbele spoelbak. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapk. aan de vz.; 1 Slaapk. aan de az. met dakkapel; 1 Slaapk. aan de az. met Velux dakvenster; Badk. v.v. ligbad met spatscherm, toilet, vaste wastafel en wasm. aansl. 2e Verd.: Royale zolderslaapk. (2 slaapkmrs mogelijk) met Velux dakvenster en dakkapel aan de vz.; Berg-/stookkast met Nefit Hr c.v.-combi installatie. 3e Verd.: Middels vaste trap te bereiken bevloerde bergvliering. Karakteristieke 2-onder-1 kap woning Vergrote woonkamer met serre Oplevering in overleg Aan een woonerf gelegen karakteristieke 2-onder-1 kap woning welke op de begane grond is uitgebreid. Deze goed onderhouden en verzorgde woning met aangebouwde stenen berging beschikt over een voortuin met parkeergelegenheid op eigen terrein en een zonnige fraai aangelegde achtertuin (N/W) met achterom en een extra vrijstaande houten berging. Bwjr. 1986, 220 m2 eigen grond, inhoud 417 m3 en woonopp. 139 m2. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Toilet met fonteintje; Zeer royale woonkamer met open haard en een plavuizenvloer met vloerverwarming en toegang tot de serre; Open keuken (2008) uitgevoerd in L-vorm met inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapk. aan de vz. met dakkapel; 1 Grote slaapk. aan de az. met dakkapel; Bads, met ged. dakkapel, ligbad/whirlpool, douchecabine, vaste wastafel en closet. 2e Verd.: Overloop met cv-ketel en aansl. wasapp.; Zolderslaapk. met Velux dakvenster. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop. Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 44