Zevenhuizen Gemeente VOORAANKONDIGING: FEEST VOOR VRIJWILLIGERS T: nvrvrFI ^ONDERDOORGANG NOORDELIJKE DWARSWEG DICHT WOONAVONDEN ZEVENHUIZEN EN MOERKAPELLE AFSLUITING VAN HOGENDORPSTRAAT MOERKAPELLE en: ^willëm ie Schrijf donderdagavond 11 juni 2009 alvast in uw agenda!!! Winkels Noordelijke dwarsweg wel bereikbaar actie De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle organiseert op 11 juni een feestelijke avond voor alle vrijwilligers uit de gemeente, om hen te bedanken voor het goede werk dat zij doen! TEAM ZEPARO Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 22 april 2009 pagina 5 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gei ZevenhuizerhMoerkapelle -Vanaf maandag 27 april om 10.00 uur tot medio okto ber 2009 gaat de tunnel/onderdooigang op de Noordelijke Dwarsweg ter hoogte van de A12 opnieuw tijdelijk dicht. De afsluiting is noodzakelijk om het oude viaduct in de A12 te slopen en de tweede fese van het nieuwe viaduct te bouwen. Ook wordt voor het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaaid het ontbrekende deel van de duiker gemaakt Winkels aan de Noordelijke Dwarsweg ten zuiden van de A12) zijn vanuit Zevenhuizen gewoon bereikbaar! De werkzaamheden starten op 27 april omdat dan de afiluiting van de N209 in Bleiswijk opgeheven is en duren tot medio oktober 2009. www.zevenhuizen-moerkapelle.nl S WEEK 17 Omleiding Gemotoriseeni verkeer kan omrijden via de Swanlaweg, het Noordeinde en de Bredeweg. (Bromjfietsers worden weer omgeleid via het tijdelijke (bromjfietspad parallel aan het spoor naar de Bredeweg. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer E. de Groot van de afdeling Openbare werken van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, telefoon: 018063 77 77 ofu kunt bellen met het gratis telefoonnummer van Rijkswater staat: 0800 8002 De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle start op maandag 27 april met onderhoudswerkzaamheden aan de Van Hogen- dorpstraat in Moerkapelle. Hiervoor wordt de Van Hogen- dorpstraat tussen de Raadhuisstraat en de Jonkheer van der Weistraat afgesloten voor al het verkeer. De werkzaamheden worden in delen uitgevoerd en duren ongeveer vier weken. Omwonenden worden via een brief op de hoogte gesteld. Op 16 en 20 april jl. is er hard gewerkt in de dorpshuizen Swanla en Op Moer. Geïnteresseerden bogen zich deze avond «er begrippen als identiteit en woonconcepten. Wat maakt nu Zevenhuizen tot Zevenhuizen en Moerkapelle tot Moerkapelle? Willen we het concept "water wonen" in de nieuwe woon wijken aan de kernen Zevenhuizen-Moerkapelle of kiezen we wor het thema "landelijk ontspannen"? Wat willen starters en naar welke huizen zijn senioren op zoek? Over al deze vragen is gepraat en woorden zijn vertaald in beelden in de vorm van kleurige tekeningen. De gemeente hield onlangs enquêtes onder alle huishoudens en starters in de gemeente. De uitkomsten zijn op deze avonden kort gepresenteerd. De uitkomsten en opbrengst van de twee interactieve avonden worden verwerkt in de eindno- titie samen met de uitkomsten van de enquête. Hierin wordt duidelijk wat de wensen van de inwoners zijn voor de nieuwe wijken, die gebouwd gaan worden aan de kernen in de Zuid- plaspolder. Nadat de gemeente jarenlang op slot heeft gezeten en niet voldoende heeft kunnen bouwen, mogen er nu 1200 woningen in Zevenhuizen-Zuid en 800 woningen in Moerka- pelleOost worden gebouwd. En dat biedt veel mogelijkheden voor starters, doorstromers, senioren en spijtoptanten. Ook onder de laatste groep: de vertrekkers is een enquête gehouden om te weten of het woningaanbod reden voor vertrek was en of men bij een beter aanbod terug wil komen. En dat laatste blijkt in vergelijking met andere onderzochte gemeenten een behoorlijk percentage te zijn. Meijjuni kunt u een themapagina verwachten in deze krant over de uitkomsten van de enquête en de woonavonden. De eindnotitie zal dan ook te downloaden zijn vanaf onze website. De tijdens de woonavonden gemaakte tekeningen zullen in deze periode te zien te zijn in het gemeentehuis. Zowel in Moerkapelle (links) als Zevenhuizen (rechts) zijn veel ideeën besproken en vertaald in een tekening Let op de gemeentepagina eind mei voor de thema pagina over de uitkomsten enquête en woonavonden Het is nog maar enkele weken geleden, leden van het bestuur Team Zeparo zijn bijeen om handen en voeten te geven aan het komende Roparun-spektakel als een van de leden het idee oppert om in navolging van een landelijke lancering van een door de KNAU (Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie) loopclinic een opstartcursus te organiseren. Het kwartje viel meteen, immers. Team Zeparo, bestaande uit louter organisatie- en sportminnende enthousiastelingen zag hierin een unieke mogelijkheid om donaties te werven en tevens het goede doel mensen aktief te krijgen, in deze tijden een welkom offensief. In no time produceerden enkele creatieven de uitnodigende flyers, werden mogelijkheden als Website www. teamzeparo.nl alsmede het Hart van Holland vol benut en zie, de aanmeldingen stroomden binnen Want wat kregen de aanmelders voor hun donatie van 50 euro, voor 100% ten goede komend aan de Stichting ROPARUN Een volledig uitgewerkt boek met daarin waardevolle tips voor de (beginnende) loper, 12 weken loopbegeleiding door ervaren lopers van Team Zeparo, huiswerkoefeningen in de vorm van extra trainingen, feedback bij vragen, niet te vergeten een startbewijs voor de komende Lionsloop welke wordt gehouden op 20 juni en nog heel veel meer. Want lopen kun je leren en eenmaal besmet door het loopvirus is je wereld positief veranderd en de enige manier om daar achter te komen is het zetten van de eerste stap. Dat, dachten eenentwintig inschrijvers in de leeftijd van 16 tot 71 jaar willen wij ervaren. En zo stonden zijdie eerste trainingsavond op 1 april in een kring om uitleg te krijgen van de trainer en deden daarna onwennig hun eerste stappen op weg naar het ultieme doel: 5 kilometer aan een stuk hardlopen tijdens de Lionsloop op 20 juni. En wie weet, eenmaal geraakt door de sport geven de starters van nu binnen afzienbare tijd het volgende signaal aan een van de mensen van Team Zeparo: zou ik ook iets kunnen betekenen voor de stichting Roparun Voor meer informatie: mailen of bellen naarwout0480@planet.nl 079 5936142 (na 6 uur) Trimloop in Moerkapelle Team Zeparo blaast de traditionele trimloop weer nieuw leven in. Om 10 uur 's morgens wordt in Moerkapelle gestart met de jeugdloop. Om 11.00 uur start de trimloop. De inschrijving voor beide lopen is in het Dorpshuis aan de Moerdijkstraat. De jeugdloop is 2 km en voor de trimloop is er keuze tussen 5, 10 en 15 km. De start in de Jonkheer van der Weistraat. Biertap in Zevenhuizen Ook dit jaar zal Team Zeparo samen met v.v. Groeneweg bier tappen en natuurlijk ook andere dranken schenken. Vanaf 11.00 uur is de tap open tot 17.00 uur. Vanzelfsprekend gaat de opbrengst van deze activiteiten naar de doelen van stichting Roparun. De stichting die met haar schenkingen en activiteiten probeert de dagen te verlichten van mensen met kanker en hun familie. Natuurlijk is het ook weer mogelijk om donateur van Team Zeparo te worden. Spreek één van onze teamleden aan, herkenbaar aan de teamkleding. Ook is het mogelijk om via onze site lid te worden of door onderstaande bon in te vullen en af te geven/ opsturen naar Stichting "Team ZePaRo" T.a.v. John Heijkoop Burg. Nederveenlaan 45 2761 VJ Zevenhuizen Naam Adres PC en Woonplaats Telefoon en e-mail Ik steun mensen me: kanker via Team ZePaRo met -d.m.v.: Jaarlijkse incasso van Bank.' Giro, tot wederopzegging Rekeni ng n umme r Naam rekening houder Plaats - Eenmalig incasso van Bank Giro Rekeni ng n jmme r Naam rekeninghouder Plaats Contante betaling Ha n citaten ing, mjw#^

Hart van Holland | 2009 | | pagina 5