fKÜNSTGËBifTËN'j I I [TEL. 0182-612958J TE HUUR GEVRAAGD: Werk aan je toekomst ZcüIgcO Mar'<et'n^ac'v'es Groeneweg F1 Gefeliciteerd met jullie kampioenschap! OP ZOEK NAAR DE BESTE BIJVERDIENSTE? Interesse? pgiït VMktuêMjf,. Zijn uw klanten tevreden? Allround monteur gezocht!! Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? Medewerker accounting reporting Goed gedaan! Groetjes, Henk en Connie. 7 DAGEN PER WEEK Dental Zwanenburg Anna van Burenstraat 8 2741 VG WADDINXVEEN VERGOEDING DOOR ALLE ZORGVERZEKERAARS Begin een krantenwijk! Word 's morgens bezorger van AD, Trouw en de VolkskrantDat is bijverdienste voor alle leeftijden. Voor de vakantie of voor vast. En het betaalt prima voor één uurtje werk per dag. Plus een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Ben je 15 jaar of ouder dan kun je direct aan de slag in BOSKOOP Bel naar 0172-215163 of 06-18485274 of gratis naar 0800 surf naar www.krantenbezorgen.nl cU ktie fmtoe* m dayUaMMuUtti PCM Distributiebedrijf zoekt een ruimte in Boskoop, die dienst kan doen als distributieruimte voor de ochtendkranten. Het pand moet aan de volgende eisen voldoen: op de begane grond en goed bereikbaar aanwezigheid van elektra en toilet of mogelijkheidom dit aan te leggen tussen 40 en 50 vierkante meter huurprijs nader overeen te komen Inlichtingen: T. Roos regiomanager PCM Distributiebedrijf telefoon: 06-27745451 Trainingen t 0180-328500 m 06-81200419 e contact@zaleco.nl i www.zaleco.nl Je wilt én lekker verdienen én een uitdagende baan. Je wilt jezelf blijven ontwikkelen, maar wel in een collegiale werksfeer waarbinnen je een mens blijft. Bij Dekker begrijpen we dat. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer goed en we bieden altijd de mogelijkheid je te ontwikkelen. Groei mee met Dekker en kom bij ons werken, aan je toekomst. www.dekkerzevenhuizen.nl Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 29 april 2009 pagina 47 Reparaties klaar terwijl u wacht Om de groei van de organisatie op effectieve wijze door te zetten is een organisatiebreed professionaliseringstraject opgestart. Hierbij is veel aandacht voor de ontwikkeling van individuele medewerkers. Voor twee functies zoeken we enthousiaste nieuwe collega's die een succesvolle bijdrage willen en kunnen leveren aan de verdere professionalisering van onze organisatie. Wil je allround vakman worden of ben je het al? Wil je werken aan een interessante toekomst bij de marktleider in keukenbladen? Wordt je geprikkeld door uitdagingen in technische zaken met een grote variatie in complexiteit? Dan is onderhoudstechnicus bij Dekker Zevenhuizen een functie die je op het lijf geschreven is en hopen we dat je reageert op de vacature. De functie Je komt te werken in een echte productieomgeving waar de garantie op een continu goede werking van een diversiteit aan productiemiddelen essentieel is. Je komt in een team met 6 col lega's die je in een leuke sfeer met raad en daad terzijde staan en je waar nodig helpen. Belangrijk voor je functioneren en ont wikkeling is allereerst praktische kennis en ervaring opdoen in het basisonderhoud van al onze productiemiddelen. Je komt in aanraking met veei mechaniek in het onderhoudswerk echter ook met elektrotechniek. Een minimale kennis van elektrotechniek is dan ook nodig. Als je ook kennis wilt verwerven van PLC- en computertechnieken is die mogelijkheid ruim voorhanden. We verwachten voorts dat je na een inwerkperiode in staat bent om onze machineoperators te instrueren over periodieke onder houdswerkzaamheden en in het verhelpen van kleine storingen. Het profiel Je opleiding heb je gevolgd op LBO-MBO niveau richting werktuigbouw bij voorkeur aangevuld met vakgerichte cursussen zoals lassen of elektra. Ervaring in technische onderhoudswerk zaamheden in een industriële productieomgeving is noodzakelijk. Vanwege de oorsprong van een groot deel van onze productie middelen is kennis van de Duitse en Engelse taal gewenst. Belangrijke karaktereigenschappen zijn: zelfstandigheid, verbete- ringsgericht, tegen een stootje kunnen, positief met gevoel voor humor, een wil om te groeien en volhardend in het zoeken naar oplossingen. Interesse en wil je meer informatie of een rondleiding vooraf? Bel met Gerard Braams, onze Manager Technische dienst op nummer 06 30 605 045 voor informatie, of voor een afspraak voor een rondleiding door de productie. Wij bieden Een goed salaris. Een pensioenregeling op basis van een middel loon met een opbouw van 2.25% per jaar voor een premie van 22,- netto per maand bij een fulltime dienstverband. Reiskosten worden vergoed. Studie en persoonlijke ontwikkeling juichen we toe en faciliteren we ruimschoots in tijd en geld. Mogelijkheid om jaarlijks een prestatiebonus te verdienen. Een 40-urige werkweek volgens een rooster van verschoven diensten en tenslotte de mogelijkheid om een "echte" allrounder te worden. Aarzel dan niet en stuur een e-mail met gegevens over jezelf, je opleiding en je werkervaring aan j.schenk@dznet.nl Een brief kun je richten aan: Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeel Organisatie, postbus 112760 AA ZEVENHUIZEN Natuurlijk kun je ook telefonisch solliciteren. Bel dan naar Jan Schenk op nummer 0180-630962 of Bert Kouer op nummer 0180-637624. Dekker Zevenhuizen voert door de totale organisatie een professionaliseringsslag door. Om te voldoen aan alle financiële eisen die het gevolg zijn van deze professionalisering zoals financiële inrichting, vastlegging en rapportage, zijn we op zoek naar een jonge enthousiaste collega die bij kan dragen aan deze ontwikkeling. De functie De belangrijkste verantwoordelijkheidsgebieden van de functie zijn: - controle en oplevering grootboek, maandafsluiting, begrotingen en budgetcontrole; - Kostprijscalculaties en margebewaking; - ontwikkelen en opleveren (van nieuw op te zettenjmanagement- rapportages en bedrijfseconomische analyse gericht op het verder professionaliseren van het handels-/productieproces; - controle en indien noodzakelijk ondersteuning in administratieve activiteiten; - analyseren en optimaliseren processen. Het profiel Je hebt een HBO opleiding met een financieel - administratieve specialisatie zoals HBO BE BA SPD gevolgd. Je bent een overtuigende persoonlijkheid met goede communicatieve vaardigheden. Je houding is van nature pro-actief en leergierig en je hebt een continue focus op verbeteringen. Analytisch ben je sterk ontwikkeld. Tenslotte; je bent een teamspeler met een hands-on mentaliteit. Wij bieden: De passie van een familiebedrijf met een collegiale en enerverende werksfeer waarin verveling geen kans krijgt. Een modern en zonder meer goed te noemen pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Mogelijkheid om jaarlijks een prestatiebonus te verdienen. Werkweek 38.75 uur per week. Opleidingen en/of cursussen om je te ontwikkelen juichen we toe en faciliteren we graag. Zevenhuizen keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV is al decennia lang specialist in maatwerkbladen voor keukens en keukenaccessoires. Ruim 30% van de keukens die jaarlijks worden verkocht is voorzien van de kwaliteitsproducten van ons bedrijf. Als marktleider weet Dekker Zevenhuizen de branche steeds weer te inspireren met innovatieve producten die keukens echt 'af' maken. De producten worden uitsluitend geleverd aan zakelijke afnemers zoals keukenspeciaalzaken, DHZ-ketens en bouwmarkten. Continue procesinnovatie en ca 200 vakbekwame medewerkers zorgen ervoor dat de klant kan vertrouwen op hoogwaardige producten. Dekker Zevenhuizen beschikt over een schitterend en eigentijds complex voor productie en logistiek op een eigen terrein van 70.000 m*.

HH | 2009 | | pagina 47