r makelaardij p_van 't hof www.hof-makelaardij.nl Eerste Stationsstraat 104 Vraagprijs 475.000,— k.k. Elzenhorst 86 Vraagprijs 170.000,— k.k. WADDINXVEEN Mina Druekerhoeve 14 Vraagprijs 257.500,— k.k. Zuidplaslaan 508 Vraagprijs 324.500,— k.k. ZOETERMEER WADDINXVEEN Werumeus Buninglaan 88 Vraagprijs 159.500,— k.k. WADDINXVEEN REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak Meidoornstraat 47 Vraagprijs 169.000,— k.k. OPEN HUIS IEDERE ZATERDAG VAN 11:00 TOT 12:30 UUR Graanakker 137 Vraagprijs 205.000,— k.k. makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar WADDINXVEEN Open huis iedere zaterdag van 11:00 - 12:30 uur bij deze woning. U kunt zich bij deze woning melden. Tevens kunt u diverse andere woningen bezichtingen. pagina 48 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 29 april 2009 |Lvan 't hof 5-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin. De achtertuin (0) is 15 meter diep en is v.v. een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 245 m3, woonopp. 65 m2 (excl. de 2e verd.) en 145 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met kelderkast en bordestrap; Meterkast; Toiletruimte met closet; Doorzon woonkamer 19 m2) met schouw; Gesloten keuken met wasmachineaanslui ting, toegang tot de tuin en een rechte keukenopstelling. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide v.v. vaste kast; Geheel betegelde badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: Middels steektrap te bereiken zolderverdieping met voorzolder; 1 Zolderslaapkamer (stahoogte) v.v. dak venster. Bijz.: Deze woning is gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432. 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Duitslandlaan 430, 2711 BN Zoetermeer Telefoon: 079 - 342 27 88 E-mail: zoetermeer@hof-makelaardij.nl Bouwjaar: 1932 Woonoppervlakte: ca. 200 m2 Inhoud: 450 m3; Perceel 285 m2 Oplevering in overleg Geheel gerenoveerd vanaf 2002 Originele paneeldeuren aanwezig Stenen garage met elektrische toegangsdeur Fraai in de nostalgische dorpskern van Zoetermeer gele gen, karakteristieke en geheel gerenoveerde vrijstaande dertigerjaren woning op een ruim perceel van 285 m2, met aangebouwde garage, ruime woonkamer (en-suite) met hoog plafond en originele schuifdeuren, luxe keuken en badkamer, drie slaapkamers en ruime zolderetage. 4-Kamer appartement Bijdrage WE 185,- p.m. (ind. voorschot stookkosten) Zo goed als geheel v.v. dubbele beglazing In een fraai appartementencomplex op de 3e etage ge legen verzorgd 4-kamer appartement met balkon (Z) en berging in de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Bwjr. 1969 en woonopp. 85 m2. Winkels, openbaar vervoer, NS-station en het Gouwe Bos zijn op loopafstand gelegen. Ind.: Entree/tochtsluis met laminaatvloer, spuitwerk wandaf werking, vaste kast en meterkast; Hal met laminaatvloer en spuitwerk wandafwerking; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer, spuitwerk wandafwerking en toe gang tot het balkon; Open eetkeuken met laminaatvloer en dubbele rechte keukenopstelling (2005) waarvan aan 1 zijde de wasmachine en drogeraansluiting; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 3 vaste kasten, waarvan 1 met boiler (120 liter, eigendom, 2005); 2 Slaapkamers aan de a.z. 4-Kamer appartement Voor deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden Bijdrage WE 195,p.m. (incl. 57,— voorschot stookkosten) 5-Kamer eengezinshoekwoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Hardhouten kozijnen In ruim opgezette en kindvriendelijke wijk Zuidpias aan singel gelegen goed onderhouden eengezinshoek woning met zowel aan de voor als achterzijde weids uitzicht en een fraai aangelegde achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1992, 129 m2 eigen grond, inhoud 320 m3 en woonopp. 107 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte lichte woonkamer met massief hardhouten vloerdelen en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met L-vormige luxe lichte keukenopstelling v.v. inb. app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz.; 2 Slaapkamers aan de az, beide v.v. een dakkapel; Luxe badkamer (2008) v.v. ligbad met doucheplateau en spatseherm, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met cv-combi opstelling en aansl. wasapp.; Ruime zolder slaapkamer met dakkapel. Op de 3e etage gelegen goed onderhouden 4 kamer appartement met ruim balkon (Z/W) en berging in de on derbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1969, woon opp. 85 m2 (excl. buitenruimte). Ind.: Entree/tochtsluis; Meterkast; Hal; Toilet met fonteintje; Douchegelegenheid (2007) met granitovloer, douche en vaste wastafel; Geslo ten keuken met aansl. wasmachine en vaatwasmachine en rechte keukenopstelling met gaskookplaat, afzuigkap en boiler (huur); Ruime woonkamer; 1 Slaapkamer aan de vz; 2 Slaapkamers aan de az, waarvan 1 met toegang tot het balkon. Bijz.: De oplevering van dit goed onderhouden en als zodanig zo te betrekken appartement is in overleg. 4-Kamer topappartement Bijdrage WE 205,- per maand Goed onderhouden en als zodanig zo te betrekken Goed onderhouden tussenwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias met een ea. 11 meter diepe achtertuin (Z/0). Bwjr. 1984, ca. 125 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. Ind.: Berging; En tree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken aan de v.z. met een rechte witte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast en middels schuifpui te bereiken achtertuin; De gehele begane grond is v.v. een laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gereali seerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v.-combi ketel (Vaillant HR). In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias in een kleinschalig en luxe appartementencomplex op de 3e en bovenste etage gelegen goed onderhouden topap partement met balkon (Z/W) 15 m2) en berging in de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels een gesloten entree met videofoon en liftinstallatie. Bwjr. 1992 en woonopp. 135 m2 (excl. balkon). Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; 3 Slaapkamers aan de galerijzijde, waarvan 2 v.v. een schuifwandkast; Toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; Badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel met meubel; Zeer ruime woonkamer 63 m2, incl. open keuken) met toegang tot het balkon; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. granieten aanrechtblad en inb. app.; Bijkeuken met schuifwandkast, Agpo c.v.- combi installatie (2008), mechanische ventilatie unit en wasmachine- en drogeraansluiting.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 48