Qnnp KLIKKEN BEWUSTWORDINGSCAMPAGNE MANTELZORG DIEREN CENTRALE NEDERLAND LENTEWORKSHOPS BIJ BOSKOOP CREATIEF STICHTING DIER RETOUR HERSENSTICHTING NEDERLAND ZOEKT WERKGEVERS MET VOORBEELDFUNCTIE ia t INLOOPOCHTEND FIBROMYAIGIE c\snvCti&be-i,ickti Anthonia Verschoor - van Giessen requiem Wanneet* de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING 9/ H.E. van der Hammen ^Maar flEN?ISiA'sW'MM -eMMIWU MM!jUI'. <WMf'MiWA Ais het om vertrouwen en eerbied gaat! gevonden 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, onvergetelijke oma en klein omaatje Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken v< deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 6 mei 2009 Boskoop - De gemeente houdt donderdag 14 mei in de Loods aan de Zijde een bijeenkomst voor mantelzorgers. Aanvang 14.00 uur. De bij eenkomst is in de Loods (Zijde 11) en duurt van 14.00 uur tot 16 30 uur Alle Boskopers ontvangen deze week een kaart met informatie over het begrip mantelzorger. De bijeenkomst en de kaart maken onderdeel uit van de bewustwordingscampagne 'Mantelzorg'. Uit aller naam: A. Verschoor Moerkapelle, mei 2009 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 UITVAARTZORG Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Uitvaartverzorging U van den Bogerd Zorgverlening rot in bet kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.hevanderhammen.nl MC miACHT Wij verzorgen: wilsbeschikking Uitvaarten, basistarief 2650,- euro Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 VERMIST Poes, schildpad, donker van kleur, bruine vlek rond 1 oog, jong, Kerk- weg Oost Waddinxveen. Poes, schildpad, donker van kleur, zonder wit, Julianastraat Boskoop.' Kater, britse korthaar, cypers, hals band blauw koker, Ussellaan Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, cypers, zonder wit, is ge- chipt, Jannetje Merbiskade Rotter dam-Nesselanden. Poes, zwart, gevlekt met wit op tug, witte poten voor, sokken ach ter, 1 wit- en 1 zwart oor, Halve Raak Boskoop. Kater, wit-grijs gevlekt, Zijde Bos koop. Kater, rood, zonder wit, Burg. Klinkhamerweg Zevenhuizen. Kater, cypers, met veel wit, cyperse staart, vlekken op poten en cypers op kop, Kerklaan Moordrecht. Kat, rood, witte bef en tenen, halsband oranje met gekleurde fi guurtjes, Wollefoppenweg Zeven huizen. Kater, rood, zonder wit, Vleerplein Moordrecht. Kat, zwart, Dorpsstraat Zevenhui zen. Kater, rood, zonder wit, Swanla- laan Zevenhuizen. Kat, zwart, met witte aftekenin gen, Ereprijsveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, rood, met witte aftekenin gen, is gechipt, Seine Nieuwerkerk ad IJssel. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden huisdieren: 0186-601199 of www. dierencentrale.nl. Een behoorlijk aantal mensen is mantelzorger. Een mantelzorger is iemand die langdurig en intensief zorgt voor een hulpbehoevende, chronisch zieke of gehandicapte partner, ouder, kind, vriend of buur. Veel mensen zijn mantelzor ger, zonder dat ze dat zelf weten. Ook de gemeente weet niet pre cies welke Boskopers mantelzorqer zijn. De gemeente wil in contact komen met mantelzorgers en hen infor meren over de mogelijkheden van ondersteuning bij hun taken. Daar naast heeft een deel van de man telzorgers, dat bij de gemeente bekend is, aangegeven belangstel ling te hebben in een informatie ve, gezellige middag voor en over mantelzorgers. Daarom nodigt wethouder Corrie Oosterwijk alle mantelzorgers van Boskoop van harte uit om op 14 mei bij de bij eenkomst aanwezig te zijn. Tijdens de middag kunnen mantelzorgers kennis maken met elkaar en met de organisaties die mantelzorgers helpen bij hun taak. Aanmelden voor de middag is niet nodig. Voor meer informatie: 0172-219500. a Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Boskoop - Boskoop Creatief organiseert de komende periode een aantal workshops, die gevolgd kunnen worden door zo wel beginners als gevorderden. Voor donderdag 14 mei staat een workshop 'werken met klei' op het programma onder lei ding van Els de Jong. In één dag maakt de cursist een beeld ot object van grove chamotteklei. De workshop, van 9.30 tot 15.30 uur, vindt plaats in het atelier aan Den Ham 58 en gaat door bij minimaal vijf deelnemers. In datzelfde atelier staat voor een dag later, vrijdag 15 mei van 9.30 tot 15.30 uur, de workshop 'Speksteen bewer ken' op het programma on der leiding van Petra Jobse. Deze workshop gaat door bij acht deelnemers. Voor maandag 29 juni tot en met vrijdag 3 juli staat een cursus 'Beeldhouwen' op het programma. De te bewer ken steen, van serpentijn of albast, kan vóór maandag 8 juni, besteld worden op 0172-210809. Een eigen steen meebrengen kan natuurlijk ook. De cursus vindt plaats in eerdergenoemd atelier en staat onder leiding van Caro line Ruizeveld. De cursus gaat door bij minimaal 10 deelne mers. Voor meer informatie en aanmelden: www.boskoop- creatief.nl of 0172-212274. Voor de Hersenbokaal 2009 zoekt de Hersenstichting mensen met een vorm van hersenletsel die alle steun en medewerking van hun werkge ver hebben gekregen om aan het werk te blijven of te komen, on danks hun beperkingen. Zij kunnen hun werkgever opgeven voor de Hersenbokaal door hun persoon lijke verhaal aan te melden bij de Hersenstichting. Op grond van deze ervaringsverhalen beoordeelt de deskundige jury welke organisatie de Hersenbokaal in ontvangst mag nemen, met de daarbij behorende geldprijs van 5.000,- euro. Aanmel den kan tot uiterlijk donderdag 14 mei via www.hersenstichting.nl. Vermist Gecastreerde Devon Rex, zwart, krullerig haar, aan één oog blind,' gechipt, acht jaar oud. Dr. A. Kuy' perstraat Moordrecht; Gecastreerde Noorse Boskat, cyper, geen wit, gechipt, tien maanden oud, Zuidkade Waddinxveen. Gevonden Gecastreerde geheel rood cyperse kater. Verlengde Burg. Klinkha merweg Zevenhuizen; Grijs met witte kater, grote kat, Zijde Boskoop; Zwart met witte kat, Ereprijsveld Nieuwerkerk; Ongecastreerde rood met witte kater, blauw bandje, gechipt, Sei ne Nieuwerkerk; Gecastreerde witte kater, cyperse staart, oren, op kop, grote cyperse stip op achterzijde achterpoten, Kerklaan Moordrecht. Voor meer informatie: 0184-661509 en www.dierretour.nl Regio - De Hersenstichting Nederland reikt dit jaar voor de derde keer de Hersenbokaal uit. Deze bokaal wordt jaarlijks uitgereikt aan die werk gever die zich het meest heeft ingespannen om een werknemer met een hersenaandoenmg in dienst te nemen of te houden. De Hersenstichtinq wil hiermee werkgevers voor het voetlicht brengen die mensen met een hersenaandoenmg op de arbeidsmarkt laten participeren. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Gouda De Nationale Vereniging voor Fibromyalgiepatiënten orga niseert voor woensdag 13 mei van 10.00 tot 12.00 uur een inloopoch tend op de Jozeflocatie van het Groene Hart Ziekenhuis aan de Jan van Beaumontstraat, waar vrijwil ligers aanwezig zullen zijn voor het geven van informatie, voor een ge sprek of voor het meedenken bij vragen. De toegang is vrij. Fibromyalgie is een reumatische aandoening van het bewegings apparaat, ook wel 'weke-delen reuma' genoemd, omdat er geen ontstekingsactiviteit aanwezig is. Fibromyalgie betekent letterlijk: pijn in bindweefsel en spieren. Voor meer informatie: 0182-634561 of www.fesinfo.nl. MAG!

Hart van Holland | 2009 | | pagina 35