Van der Linden Groep Waddinxveen hoofdsponsor Groeneweg 1 b f "Veel sportplezier en succes met de ballenvanger" van Elswijk Glas en All in One Montage zorgen voor nieuwe tassen Hoofdsponsor Groenweg 1 Rabobank Gouwstreek, Van Elswijk Glas en All in One Montage VAN DER LINDEN GROEP BiRsfl Rabobank beloont creatieve ideeën '■éArr*Hp-~- Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 6 mei 2009 pagina 37 Advertorial - Zevenhuizen - Voorzitter Aad Roos van voetbalvereniging Groeneweg en Rob Knop van de Van der Lindengroep onderteken den onlangs een contract waarin zij een samenwerking aangaan voor driejaar. De benarde marktsituatie maakt het lastig om sponsors te vinden; De voetbalclub is blij dat er een sponsor gevonden is om de toe komst voor Groeneweg 1 veilig te stellen. Rob: "Wij hebben ook te maken met de onzekere en lastige marktomstandigheden. De mensen rijden langer door met hun auto en bezuinigen op onderhoud. Ons bedrijf moet dus goed op de kosten letten, maar verenigingen hebben sponsors nodig om verder te kunnen, onze keuze om Groe neweg te sponsoren is dat het een gezel lige, gemotiveerde club is en de vereniging is van grote betekenis voor de inwoners van Zevenhuizen en omstreken." Roos: "Zowel jongeren als ouderen brengen veel tijd door bij onze club en dat moeten we met z'n allen proberen in stand te houden. We hebben inmiddels al flink wat leden die in auto's van de Van der Linden Groep in Waddinxveen rijden en om die reden willen wij ook graag iets terug doen." Seat en Hyundai De Van der Linden groep Waddinxveen is dealer van de merken SEAT en Hyundai. Hyundai heeft een heel groot modellenaan- bod van de 110 tot en met de stoere Santa Fe, en een ruime bedrijfswagen. Seat, een sportief merk, met een prachtig modellenaanbod en net nieuw in de show room de Exeo. Rob: "Gemiddeld staan er zo'n 150 oc casions in de showroom van het occasion center. Door snelle roulatie van de auto's en een scherp inkoopbeleid koopt u bij ons voor zeer scherpe prijzen een betrouwbare occasion." Bij Autoschade Waddinxveen op het Coenecoop industrie terrein in Waddinx veen maken zij een beschadigde auto weer als nieuw en staat haar klanten bij na een schadegeval of ongeluk. "Uiteraard kunt u gebruik maken van gratis vervangend ver voer en heeft u geen risico bij glasschade, maar", zegt Knop: "komt u zelf eens een kijkje nemen, de koffie staat klaar." Voor meer informatie: www.vanderlinden- groep.nl Ondertekening contract een bloemetje waard; van links naar rechts aanvoerder Kevin Zijder hand, voorzitter Aad Roos, Rob Knop van Van der Linden en elftalleider Leon van Vliet. Het is niet voor niets dat Rabobank Gouwestreek zich een 'ondernemende bank in een ondernemende regio' noemt. Een ondernemende bank kijkt net iets verder dan alleen naar de zaken die natuurlijk van haar verwacht worden, zoals een deskundige financiële dienstverlening. Zo worden inwoners van ons werkgebied regelmatig verrast met leuke en leerzame activiteiten die (mede) door onze sponsoring mogelijk gemaakt worden. Zo heeft onlangs de fototentoonstelling De Smaak van Nut en Noodzaak plaatsgevonden in ons kantoor in Zevenhuizen. Een ander voorbeeld is het Lerend Bedrijven Net werk, dat in september weer van start gaat. Het Lerend Bedrijven Netwerk voorziet er in dat ondernemers voorlich ting krijgen over allerlei onderwerpen, zoals ondernemingsvorm, overdracht of verkoop van het bedrijf en inzicht in balans en verlies- en winstrekening. En waarom een conference room leeg laten staan wanneer we deze ook beschik baar kunnen stellen aan stichtingen en verenigingen? Zo ontvangen wij regel matig (bestuurs)leden van stichtingen en verenigingen voor hun (jaarlijkse) vergaderingen. Dit artikel begon met de woorden 'niet voor niets', dat geldt eigenlijk ook voor onze sponsoring. Het doel van de Rabobank is om bij sponsoring met verenigingen en stichtingen een actieve samenwerking aan te gaan. Het is hierbij belangrijk dat zowel de Rabo bank als de vereniging of stichting open staan voor eikaars ideeën. Het is voor ons natuurlijk belangrijk om zichtbaar te zijn (bijvoorbeeld door middel van vlag gen, borden en advertenties). Maar met 98% naamsbekendheid is dit niet onze grootste wens. Wij zijn juist op zoek naar originele ideeën van verenigingen en stichtingen om invulling te geven aan onze (commerciële) wensen als tegen prestatie voor sponsoring. Wanneer een vereniging of stichting ons verrast met een creatief idee waarmee wij ook onze wensen uit kunnen laten komen, dan ontstaat er een samenwerking waardoor de 'ondernemende' bank daadwerkelijk midden in de samenleving kan staan. Zo zijn wij ook de samenwerking aan gegaan met voetbalvereniging Groe neweg. Deze vereniging hebben wij geholpen om de wens van de aanschaf van een ballenvanger waar te maken. Wij wensen voetbalvereniging Groene weg veel sportplezier toe en veel succes met de ballenvanger! Rabobank Gouwestreek Johan Tiller, directeur locatie Zevenhui- zen-Moerkapelle Locatiedirecteur Zevenhuizen-Moer- kapelle, Johan Tiller (rechts): "We moe ten open staan voor eikaars ideeën. tl'A •VTTV ih; VUUu Mooie nieuwe tassen, Groeneweg waardig: sponsors bedankt! (tweede van links Robin Ottevanger, derde J van links Piet van Elswijk) Zevenhuizen - Groeneweg vond ook sponsors voor het leveren van voet- baltassen waarin wekelijks heel wat verstouwd dient te worden. Van Elswijk Glas en All in One Montage maakten het mogelijk het eerste en tweede elftal van nieuwe tassen te voorzien, fraaie exemplaren in de bekende Groeneweg- kleuren. Van Elswijk Van Elswijk Glas is een bedrijf dat sinds tien jaar gespecialiseerd is in het leveren en plaatsen van diverse soorten vlak- glas: isolatieglas, draadglas, brandwe rend glas, veiligheidsglas, floatglas in nieuwbouw en renovatie voor particulie ren en bedrijven. Piet van Elswijk: "Sinds tweeëneenhalf jaar zijn wij ons aan het specialiseren in het leveren en plaatsen van houten kozijnen voor de particuliere markt en het renoveren en plaatsen van dakkapel len. Onze werkplaats is gevestigd aan de Lange Zijde 7a en bereikbaar onder nummer 06-50640063." All in One Montage Robin Ottevanger startte in 2008 als zelfstandig ondernemer zijn bedrijf All in One Montage, gevestigd aan de Dorpsstraat 148a, telefoon 06- 23947977. Ottevanger: "De beslissing om zelfstan dig ondernemer te worden nam ik na ruim twintig jaar ervaring in de bouw sector. De werkzaamheden die momen teel grootschalig uitgevoerd worden bestaan uit het installeren, renoveren, begeleiden van diverse elektrotechni sche installaties van kantoorpanden, exclusieve woningbouw, appartemen tencomplexen, zorginstellingen en eventuele bijhorende parkeergarages vanaf 1000 m2. Ook voor het installeren van bijbehorende brandmeldsystemen en C02/LPG detectie systemen alsmede de toegangscontrole systemen voor deze complexen. Daarnaast het monte ren c.q. installeren van keukens alsmede het regelen van kleine verbouwingen bij particulieren. Deze werkzaamheden worden voornamelijk uitgevoerd in de randstad." Van Elswijk en Ottevanger hebben graag meewerkt aan het verstrekken van de tassen en wensen Groenweg 1 en 2 veel succes. "En veel doelpunten natuurlijk", klinkt het eensluidend.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 37