ffe moerkapelle pagina 5 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 6 mei 2009 Moerkapelle - Wat een werk had het Oranje Comité Moerkapelle verzet om een mooi programma sa men te stellen voor Koninginnedag 2009. Tot 12.00 uur liep dankzij de vlekkeloze organisatie alles op rolletjes. Dat niet alles te regelen valt werd duidelijk toen de organisatie ter ore kwam wat er bij festi viteiten in Apeldoorn gebeurd was. Wim van der Zwan van het Oranje Comité Moerkapelle: "Zodra wij hoorden van de gebeurtenissen in Apeldoorn hebben wij contact gezocht met de wijkagent. Hij heeft ons in contact gebracht met burge meester Fijen. Na overleg met de veiligheidsregio werd ons te kennen gegeven alle avondactiviteiten af te gelasten. Die duidelijkheid was prettig, omdat je als organisatie toch niet zo snel weet wat je er mee aanmoet." Het Oranje Comité stopte direct de feestmuziek en werkte het dagprogramma tot 18.00 uur versoberd af. Van der Zwan: "Als de vlaggen halfstok gaan is er geen sprake meer van feest. Natuurlijk is het jam mer dat veel van je werk in rook opgaat, maar op zo'n moment moet je niet zeuren over je eigen feestje. Dat alles staat in schril contrast met de gebeurtenissen in Apel- I Heel Moerkapelle loopt uit voor Koninginnedag. 2. Sursum Corda aan het woord. I 3. De 'grote man' van het koor. I 4. De receptie voor gedecoreerden sloot het versoberde programma af. I 5. Say cheese: voor de foto. I 6.Computerwerpen: spierballen vereist! 2 Schiettent mag niet ontbreken.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 5