fietsklaar.nj^ VEEL BEZOEKERS OP V00RJAARSMARKT WELLANTCOLLEGE de Haij van der Wende Thuis in de Dé mobiele fietsenmaker ZUIDPLAS Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 13 mei 2009 pagina 3 Het juiste adres voor: Reparatie en onderhoud van fietsen, ATB en Race Verkoop van nieuwe fietsen In- en verkoop tweedehands fietsen Voor bij u thuis of op het werk06-30 72 72 12 www.fietsk/oar.nl Boskoop - Met een recordaantal van ruim 300 deelneemsters, bijna 100 meer dan vorig jaar, een stralende zon en veel enthousiaste toeschou wers is de derde editie van de Flynth Run 4 Ladies afgelopen zondag een groot succes geworden. Een zeer sterk deelneemstersveld deed mee om de prijzen, wat resulteerde in scherpe tijden; op de 5 kilometer wisten maar liefst negen dames binnen de 20 minuten te finishen. De overwinning op de vijf kilome ter ging naar Sanne Broeksman; zij finishte in een tijd van 16.52 mi nuten. De tweede plaats was voor Lindsay van Marrewijk in 17.57 minuten en derde werd Fa Addah in 18.07 minuten. Lokale favoriet Maureen Koster van het organise rende AV'47 viel helaas uit. Merel van Steenbergen van hetzelfde AV'47 zette in 19.11 minuten met haar eerste plaats in de categorie tot 19 jaar een uitstekende presta tie neer. Ria Hooftman behaalde in de categorie 60+ de eerste plaats in 27.41 minuten. Bij de tien kilo meter ging de overall overwinning naar de bekende atlete Carla Op- horst in een tijd van 38.11 minuten. Het zilver was voor Petra Sloots met 39.14 min. en het brons ging naar Mariska Visser met 40.51 min. Ineke Geers werd in de categorie 55+ eerste in 47.07 minuten, Mir jam Brugman werd in 49,57 minu ten eerste in de categorie 60+. Voor meer informatie: www.run- 4ladies.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Comité Internationale Betrekkingen in Nieuwerkerk heeft op zaterdag 9 mei de Europese vlag gehesen. Het was die dag 'De Dag van Europa', in Nederland overigens niet uitbundig gevierd. "Wij hopen dat de Nieu- werkerkse bevolking opkomt voor hun belangen in Europa en op 4 juni gaat stemmen voor het Europese Parlement", zegt voorzitter van het comité Henk van der Torn. De finish van Boskoops talent Merel van Steenbergen, die uitkwam op de 5 kilometer; zij werd eerste in de categorie tot 19 jaar. De start van de vijf kilomoeter. Regio - De provincie Zuid-Holland werkt in het weekend 15 tot 18 mei aan de weg op de N 456 tussen Waddinxveen, Moordrecht en Gouda. Er wordt gewerkt van vrijdagavond 20.00 uur tot maandag ochtend 5.00 uur. De weg wordt afgesloten en doorgaand verkeer wordt omgeleid. Aanliggende woningen en bedrijven blijven bereikbaar. Het fietspad blijft open. Voor meer informatie: www.n456.nl. LEOLUX GIORGETTI de"fede I HINTfLOOI Minott Boskoop - De voorjaarsmarkt van het Wellantcollege trok afgelopen woensdag veel bezoekers. Dit jaar werd de markt georganiseerd door de derdeklassers van de school, die druk in de weer waren geweest met onder meer flyeren, het verkeer rondom de markt regelen of het geven van workshops. De verkoop van plantjes vormde markt, omdat met de opbrengst een belangrijk onderdeel van de daarvan het project gefinancierd kon worden. De bezoekers van de voorjaarsmarkt konden tevens mee doen aan diverse workshops, zoals het maken van vogelhuisjes, bloem schikken of kunstschilderen. Voorts werd door de leerlingen een aantal spelletjes georganiseerd en werden er diverse hapjes geserveerd. Coolsingel 71, 3012 AC Rotterdam, 010-413 55 25 info@guldeninterieur.nl www.guldeninterieur.nl Wilt u ook graag fietsen met de wind in de rug? Dat kan nu met Deze elektrische fiets van Unioi is een zeer goede en comfortabele elektrische fiets. Kom gerust eens u en ervaar zelf het gemak en comfort van deze elektrische fiets. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Sommige bezoekers nemen de hamer ter hand om zelf een vogelhuisje te maken.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 3