Rabobank Gouwestreek Rabobank Als talent aan de slag bij Rabobank Gouwestreek Benefietconcert Nederlandse Kankerbestrijding Rabobank feliciteert Look-tours met nieuwe bus Cheque Een ondernemende bank vooreen ondernemende regio Ben jij hét Talent dat carrière wil maken binnen onze bank, lees dan snel onderstaande informatie. pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 20 mei 2009 De Waddinxveense afdeling van de stichting Koningin Wilhelmina Fonds voor de Nederlandse Kankerbestrijding heeft met steun van Rabobank Gouwestreek op 9 mei een benefietconcert georganiseerd. Het concert vond plaats in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde te Waddinxveen. Het doel van deze avond was het werk van KWF Kankerbestrijding, die dit jaar haar 60 jarig bestaan viert, nog meer bekendheid te geven. Robert Calkhoven, directeur locatie Boskoop-Waddinxveen overhandigt aan mevrouw Kruit, bestuurslid KWF Waddinxveen en de heer Both, secretaris KWF Waddinxveen de cheque t.w.v. 1000 euro. De Rabobank is één van de meest toonaangevende werkgevers van Nederland en op veel terreinen marktleider. We hebben de ambitie om in Nederland de grootste, beste en meest innovatieve financiële dienstverlener te zijn, naast wereldwijde doelstellingen op het gebied van food agri en duurzaam ondernemen. Rabobank Gouwestreek bedient klanten in Gouda, Boskoop, Reeuwijk, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Waddinxveen, Zevenhuizen en Moerkapelle. In dit werkgebied hebben wij 10 kantoren, 300 medewerkers en een balanstotaal van ruim €2,5 miljard. Telefoon E-mail Website In september 2009 komen opnieuw traineeplaatsen beschikbaar op diverse afdelingen binnen onze bank. In 1 jaar laten wij je kennismaken met alle facetten van ons bankbedrijf. Na dit eerste jaar krijg je de kans om je verder intern te specialiseren in de richting van je keuze. Graag willen wij dan ook kennismaken met bijna of net afgestudeerde HBO- of WO- kandidaten met interesse in de financiële dienstverlening en maximaal 1 jaar werkervaring. Ambieer jij een carrière in het bankwezen en voldoe je aan bovengestelde criteria stuur dan voor 1 juni je motivatiebrief en cv naar: traineeship@gouwestreek.rabobank.nl Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Gouda Tielweg 26 Nieuwe Markt 73 Ruigenburg 14 Achter de Waag 9 Moordrecht Kerklaan 12 Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat 31 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Ra bo Orderl ijn (0800) 0705 Internetbankieren (0900) 0905 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Telebankieren Extra (0900) 9270 Vei Sch sok bef Zuii Gec drie drei Sch roo oge poe woc ma; Hen Gec gec< link: der) tuss chip Vlan Een op c had De b huis De pi witte voor binne een c politi alert beter zo me ken. Look-Tours beschikt al jaren over bussen die tot 60 personen kunnen vervoeren. Echter, de laatste tijd merkten Wil en Loek van Logchem dat er steeds meer vraag kwam naar vervoer voor groepen van ca. 20 personen. Sinds vorige week beschikt Look-Tours over een nieuwe Volkswagenbus waarin plaats is voor maximaal 22 passagiers. Wij zijn blij dat de Rabobank ook in deze turbulente tijd met ons mee wil denken', aldus een trotse Wil van Logchem die de afgelopen week met de nieuwe bus al vele kilometers heeft afgelegd. Namens Rabobank Gouwestreek wensen wij Look-Tours veel veilige kilometers toe. "i

Hart van Holland | 2009 | | pagina 2