v makelaardij www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN Zuidkade 198 Vraagprijs 447.000,— k.k. WADDINXVEEN Elzenhorst 78 Vraagprijs 152.500,- k.k. Elzenhorst 103 Vraagprijs 154.500,— k.k. makelaardij MOERKAPELLE Beatrixlaan 21 Vraagprijs 349.000,— k.k. Omloop 28 Vraagprijs 179.500,— k.k. REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN BOSKOOP Weegbree 19 Vraagprijs 239.500,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Poolster 52 Vraagprijs 239.500,— k.R. BOSKOOP Dokter Hamburgerlaan 1 Vraagprijs 224.000,— k.k. Ga voor ons complete woningaanbod naar 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak pagina 36 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 20 mei 2009 0_van 't hof Zijde 25. 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 4-Kamer appartement Voor aankoop van deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden Bijdrage WE 185,p.m. (incl. 50,voorschot stookkosten) In een appartementencomplex op de 5e woonlaag gesi tueerd 4-kamer appartement met balkon (Z), berging in de onderbouw en gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Het appartement met een woonopp. van 85 m2 (excl. het balkon) is bereikbaar middels een gesloten entree met liftinstallatie. Ind.: Entree/gang met vaste kast en meterkast; Royale hal met toegang tot alle andere vertrekken; 1 Grote slaapkamer met vaste kasten aan de v.z.; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en wasta fel; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde; Grote woonkamer met toegangsdeur naar het balkon; Open keuken met L-vormige keukenopstelling en aansl. wasapp. Bijz.: Dit appartement is onderdeel van een project waarbij huur woningen, welke leeg komen worden verkocht, derhalve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. 4-Kamer appartement Voor aankoop van deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden Bijdrage WE 185,— p.m. (incl. 50,— voorschot stookkosten) In een appartementencomplex op de 2e woonlaag gesitueerd 4-kamer appartement met balkon (Z), berging in de onder bouw en gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Het appartement met een woonopp. van 85 m2 (excl. het balkon) is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Ind.: Entree/gang met vaste kast en meterkast; Royale hal met toegang tot alle andere vertrekken; 1 Grote slaapkamer met vaste kasten aan de vz.; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafel; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde; Grote woonkamer met toegangsdeur naar het balkon; Woonkeuken met standaard L-vormige keukenopstelling en aansl. wasapp. Bijz.: Dit appartement is onderdeel van een project waarbij huurwoningen, welke leeg komen worden verkocht, derhalve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. Goed onderhouden 5-kamer hoekwoning met dakkapel aan de achterzijde Zonnig achtertuin (Z) met veel privacy Nabij scholen en winkels gelegen, in een kinderrijke en vriendelijke omgeving Sinds 2007 is deze woning op diverse punten verbouwd en opgeknapt, waaronder een nieuwe keuken, toilet en plavui zen vloer. Bwjr 1967 op een perceel van 132 m2, inhoud ca. 340 m3 en een woonopp. van ca. 105 m2. Achtertuin (Z) v.v. een achterom en een stenen berging met elektra. Ind.: Beg. grond: Entree/hal met trapkast en trapopgang, vernieuwde meterkast; Toilet met font. Doorzonwoonkamer met schuifpui naar de achtertuin. Open keuken (2007) v.v. div. inbw.app.; Bijkeuken met aansl.wasapp, dakkoepel en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Badkamer aan de voorzijde v.v. ligbad en wastafel. 2 Slaapkamers aan de az; 1 Ruime slaapkamer aan de vz. 2e Verd.: Open zolderruim te met een grote dakkapel aan de achterzijde, c.v.-combi ketel (Vaillant); De gehele kap is recent geïsoleerd. Bijz.: De woning is v.v. dakisolatie en grotendeels dubbelglas. Alle elektra en gasleidingen zijn in 2007 vervangen. Buitenschil derwerk is grotendeels in 2008 uitgevoerd. De oplevering is in overleg. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 3-Kamer appartement met achterplaats Gelegen op loopafstand van winkels en openbaar vervoer Oplevering in overleg In ruim opgezette en gewilde woonwijk op de begane grond gelegen goed onderhouden 3-kamer apparte ment met inpandige berging en achterplaats (0) met achterom. Dit zo te betrekken appartement heeft een weids uitzicht over een waterpartij. Ind.: Entree/hal met garderobenis en laminaatvloer; Meterkast (3 groepen en aardlekschakelaar); Fraaie, lichte aan de voorzijde gelegen woonkamer met parketvloer; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb. app.; Tegenover deze opstelling bevindt zich een rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken/berging met toegang tot de achterplaats, Vaillant cv-combi installatie, aansl. wasapp. en vaatwasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, vaste wastafel, vloerverwarming en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z. en 1 slaapkamer aan de a.z., beide v.v. een laminaatvloer. 5-Kamer eengezinstussenwoning Gelegen aan de rand van Waddinxveen Oplevering in overleg In de jongste wijk van Waddinxveen, Zuidpias 90, gelegen eengezinstussenwoning, welke aan de voorzijde vrij gelegen is aan een autoluwe straat. De woning heeft een achtertuin (Z) met vrijstaande houten berging en achterom. Bwjr. 1997 en 133 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Royale, zeer lichte woonkamer is aan de tuinzijde gelegen en beschikt over openslaande deuren; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige opstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douchecabine, closet en wastafel; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop; Zolderruimte/kamer met Velux dakvenster, aansl. wasapp, dakraam, c.v. ketel en zonneboiler (met paneel) (huur). Goed onderhouden 4-kamer kwadrantwoning Gelegen aan een parkje en de auto kan direct achter de achtertuin geparkeerd worden Nabij scholen en winkels gelegen, in een kinderrijke en vriendelijke omgeving Algemeen; Bwjr. 1976 op 166 m2 eigen grond en woonoppervlakte van ca. 110 m2. Verzorgde achtertuin (Z/0) v.v. een schutting en een aangebouwde stenen berging. De voortuin is keurig aangelegd en sluit aan op het plantsoentje voor de woning. Indeling: Beg.grond: Entree/hal met m.k.; L-vormige woonkamer (ca. 30 m2) met open haard; Open keuken met rechte keukenopstel ling v.v. inb.app.; Bijkeuken met c.v.-ketel (1998), aansl. wasapp. Extra trapkast; Tussenhal; Toilet v.v. fonteintje. 1e Verd.: Overloop: Badkamer (2001) v.v. douchecabine, hangcloset en wastafel; 3 Slaapkamers w.v. 1 met par ketvloer en schuifwandkast; Bijzonderheden: De gehele woning is v.v. hardhouten kozijnen, dubbele beglazing en een platte dakbedekking (1993). De oplevering is in overleg, kan eventueel direct! Vrijstaande villa Volledig geïsoleerd Aan de rivier "De Gouwe" gelegen Aan de levendige rivier "De Gouwe" gelegen vrijstaande villa met veranda en fraai aangelegde achtertuin (W) v.v. vrijstaande houten tuinberging en achterom. Bwjr. 1997/1998,335 m2 eigen grond, inhoud 490 m3 en woonopp. 147 m2. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Lichte woonkamer met prachtig uitzicht over "De Gouwe"; Eetkeuken met toegang middels openslaande deuren tot de veranda en verder v.v. een L-vormige keukenopstelling met koelkast, gaskookplaat, oven en afzuigkap; Bijkeuken met wasm.aansl. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot het balkon; Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel met meubel, toilet, vloerverwarming en designradiator; Stook- waskast met AWB thermomaster c.v.-combi installatie en aansl. wasapp.; 2 Slaapkamers aan de a.z. Deze woning wordt nu te koop aangeboden met 1 gratis garage Op het Zuiden gelegen achtertuin en ruim dakterras (circa 27 m2) Apart te koop 2e garagebox, vraagprijs 25.000,- k.k. U zoekt een woning welke anders is dan een doorsnee woning, waar u optimale privacy geniet en waarin u, indien nodig, in de toekomst op de begane grond kunt gaan wonen, dan moet u dit bijzondere geschakelde herenhuis eens komen bekijken! Bwjr. 1969, inhoud 375 m3 en 185 m2 eigen grond. Ind.: Entree/tocht- portaal; 1 Slaapkamer (14 m2) aan de mi.\ Berging met keukenblok, (huur) boiler, hete lucht verwarmingsunit en aansl. wasapp.; Hal met trapopgang en meterkast; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer (14 m2) aan de a.z. met deur naar de tuin; 1 Slaapkamer (14 m2) aan de a.z. met deur naar de tuin en schuifdeur naar de zeer luxe badkamer met douchecabine, whisperpool en 2 wasta felmeubels. 1e Verd.: L-vormige woonkamer (ca. 42 m2) met open haard en toegang naar het ruime dakterras; Open zeer luxe uitgevoerde keuken v.v. div. inb. app.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 36