Superaanbod voor aangenaam woongenot! Kom bij ons ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras! DE EXCLUSIEV 2199,- 1.995,- 1595,- 1895,- ttrf vtJi' -Ckm***' nh1LJ hoeker (Advertorial) - 111* Ats afgebeeld, exclusief sierkussens en hoeken Nederlands kwaliteitsproduct gemaakt van duurzame materialen ruime keuze uit stoffen alle opstellingen mogelijk u bij Garden Plaza Boskoop ook afwijkende maten en modellen bestellen en ook beschikt het bedrijf over des kundige medewerkers voor advisering. Op de website www.gardenplaza.nl, waarop het hele leveringsprogramma te vinden is, kunt u ook talloze tuin- ideeën opdoen. Bovendien kunt u hier op eenvoudige wijze uw eigen tuin ontwerpen, met het gratis tuinteken- programma. Op deze manier wordt u uw eigen tuinarchi tect, waardoor uw tuin nog persoonlijker wordt. Profiteer van ons "alles onder één dak" principe! Bij ons vindt u een eigen stoffeerderij, meubelmakerij, Deco Shop en deskundige woonadviseurs. Kom langs in onze showroom van 6000 m2. En u weet: altijd 10-30% korting op onze gehele collectie! GRENEN - KOLONIAAL - MODERN - EIKEN - (KLASSIEK) KERSEN BOSKOOP - Nu de zon zich meerdere malen volop heeft laten zien, en de temperaturen regelmatig hoog zijn opgelopen, is iedereen volop in zijn tuin bezig. Misschien heeft u inmiddels al een bezoekje gebracht aan Garden Plaza Boskoop tijdens één van de open dagen, om daar ideeën op te doen. En zo niet, u zult zien dat een bezoek je echt meer dan de moeite waard is. Want Garden Plaza Boskoop staat al geruime tijd volop in de lente. Ons tuin- paradijs van zo'n 1500 m2 is werkelijk prachtig om te bekijken. Met 22.000 m2 opslagruimte, boordevol tuinmaterialen, van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhut ten is Garden Plaza Boskoop uniek in de regio. Niet alleen uniek qua omvang en uitstraling, bovendien vindt u hier een uitgebreide presentatie van een zeer omvangrijk pro gramma tuinmaterialen. Alle materialen zijn sfeervol ver werkt in een aantal model- en informatietuinen in ver schillende stijlen en formaten met zeer gevarieerde mate rialen. Bij Garden Plaza Boskoop kunt u dus volop ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze uit hardhouten tuinmeubelen, plantenbakken en houten speeltoestellen. Maar ook vij vermaterialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Garden Plaza Boskoop volgt alle tuintrends op de voet en biedt hierin een ruime sortering. Een mooi gazon is natuurlijk prachtig, maar om het gazon mooi en gezond te houden vergt veel onderhoud. Vrijwel iedereen wil optimaal van zijn tuin genieten en kiest bewust voor een onderhoudsvriendelijke tuin. Hierdoor verliest het gras steeds meer terrein. In plaats daarvan wordt gekozen voor een fraaie bestra ting, eventueel gecombineerd met grind en natuursteen. Garden Plaza Boskoop heeft een enorme sortering sier bestratingsmaterialen in ontelbare kleuren en varianten. Door de eigen productie van alle tuinhoutmaterialen kunt Laat u dus verrassen door de talloze tuinideeën die Garden Plaza Boskoop heeft, zodat u ook volop van uw tuin kunt genieten. Garden Plaza Boskoop is geopend van maandag tot en met donderdag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30 tot en met 20.30 uur en op zaterdag van 8.00- 16.00 uur. Ook gedurende de gehele vakantieperiode is Garden Plaza Boskoop geopend Vanaf 1 juli vervalt echter de koopavond en is het bedrijf op zaterdag om 12.30 uur gesloten. Garden Plaza Boskoop 2e Pinksterdag gesloten! Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop Tel. 0172-216159, Fax. 0172-216701 www.gardenplaza.nlinfo@gardenplaza.nl Lederen design bank "Costa" bestaande uit 3-zits met longchair In diverse lederkleuren leverbaar, ook meerdere opstellingen mogelijk. Nu zoals afgebeeld van 2495,- voor exclusief Bank model "Hunter" In Africa leder met Canvas (diverse kleuren en verschillende afmetingen nl. 262 cm. 222 cm. 187 112 cm. Prijs als foto op 262 cm. (zonder zijtassen meerprijs) Bankstel model "Click" Met kantelbare hoofdsteun in dure kwaliteit Softleder 3 Loveseat

Hart van Holland | 2009 | | pagina 25