Tea m| ZEPARO^ we i Kaaldéi weerjclé lCOOLSIIMCEL. Arthur van team 70 als eerste loper van start Team Zeaparo op de Coolsingel Team Zeaparo in Parijs Pggina26Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 juni 2009 maar regelen en we rijden weer. Lopers die het niet kunnen laten om harder te lopen dan goed voor ze is. Luuk Metselaar, 16 jaar zijn eerste ROPARUN, kwam weer met een smile het busje in als hij weer een team had ingehaald. En ook de rest van het team Matt, Arie en Pascal deed daar met veel plezier aan mee. Maar werden wel in de gaten gehouden door de fietsers, Carla, Ben en Marianne dat het niet te gek werd. Fietsers met een lekke band, dit werd opgelost door Ben, Theo en Anne. Lopers die sneller een berg op kwamen als fietsers, Niels liet zijn mede lopers Peter, Marius en Jaco regelmatig zijn hielen zien. Maar werd ook weer opgevangen door zijn team toen hem even niet meer lukte. Een heerlijke fruitsalade voor de teamleden, klaar gemaakt door Cobi, Anne, Cari en Renate. Fiets pech, Kees aarzelde geen moment pakte de reserve fiets en fietste zo snel mogelijk naar de groep en Ber zorgde weer dat hij opgehaald werd. Chauffeurs die eindelijk even hun ogen dicht doen, en dan tijdens de verplaatsing op een heel vervelende manier tussen de bank vallen, of door veel herrie weer wakker gemaakt worden. Problemen bij een wisselpunt, waardoor John, Trisja, Derek en Frans te ver moesten lopen. Wim en Wilbert die tijdens hun sessies gezellige muziek draaide en die soms wel erg hard stond. Zeker na de 3e sessie kwamen de tranen in de ogen bij de lopers als de masseurs Nancy, Erik Jan, Louna, Sandra en Jeanine hun werk deden. Ook het oh en auw hoorde je regelmatig voorbij komen. Fietsers met zere billen, omdat zeker voor team 240 maar 4 fietsers, Leni, Carin, Sico en Pieter de hele afstand 260 km per persoon) overbrugt moesten worden. Dit zijn nog maar enkele voorbeelden, van onderweg. En dan om even voor 3e gaan Lopers en fietsers van Team 70 bij gestaan door de verzorgers, chauffeurs van de beide temas, toegejuicht door vele over de Coolsingel, kippenvel en dankbaarheid dat het ons gelukt is. Dit wordt om half 5 nog verdubbeld als de lopers en fietsers van team 240, de Coolsingel opkomen en alle leden zich bij hen voegen om als EEN TEAM ZEPARO de finish overgaan. De uitdaging is weer gelukt, emoties, felicitaties, veel gaat er door je heen. Het was weer een prachtige slijtage slag. Team captain Aafke Hoogma Voor team 240 was het Trisja die om bijna half 10 als eerste loper van team 1 de Roparun startte. Dit Team met en nieuwe uitdaging zonder het bekende busje, alleen maar een fiets Niet even uitrusten, maar 1 km lopen en dan weer 3 km fietsen. In totaal dus bijna 70 km lopen en 190 km fietsen. De rest van team 240 vertrokken naar het eerste rustpunt om daar team 70 weer te treffen. Rustpunt op het platte land van Frankrijk, waar we de zon onder zagen gaan, waar de verzorgers iedereen van eten en drinken voorzagen. En de masseurs alle spieren weer los probeerde te krijgen. Zo ging het nog bijna 45 uur door, steeds weer verplaatsen, ledereen werkten op volle toeren om Nu gebeurt er natuurlijk veel onderweg leuke en mindere leuke situaties, we proberen alles als een uitdaging te zien. Auto die niet verder wil, laat Theo, Gert en Ton het zijn of haar opdracht goed te vervullen. Prachtig weer overdag, in de nacht soms wat fris en zeker in Frankrijk aarde donker. De chauffeurs, van Camper en bus die steeds voor de verplaatsing zorgde moesten hun voertuig over smalle wegen en dan weer op een landpad, of op een parkeerplaats van een supermarkt parkeren om te zorgen dat er ruimte en we niet te veel tot last waren voor de inwoners van Frankrijk en Belgie. Want niemand zit erop te wachten dat er midden in de nacht 2 groepen naast je huis komen te staan die niet slapen en constant het geluid van de voor ons onmisbare aggregaat moeten aanhoren. Want tijdens de stops, op welke tijdstip van de dag het ook is er moet gegeten worden, verzorgd, en alles weer in orde gebracht worden voor de volgende sessie en ook nog geslapen!!!!. Team 70 liep voor op het schema en had gelukkig weinig problemen. Team 240 had het zeker in de bergen zwaar, want als je net gelopen heb en daarna weer een berg op moet fietsen vraagt veel van je lichaam. Maar wat een kanjers, ze gingen er iedere keer weer voor en gelukkig werd het vlakker richting Nederland. Als een TEAM ZEPARO, vertrokken we zaterdag ochtend 30 mei om 9.00 uur naar Parijs. Na het eten van de Pasta maaltijd splitsen we in 2 teams, team 70 en 240. En die werden weer in 2 teams gesplitst team 1 en team 2. Ons Draaiboek, dat ook dit jaar weer keurig verzorgt door Leni aan de leiders uitgereikt werd ging in werking. Even voor acht uur, ging Arthur van team 70 als eerste loper van start, met de andere lopers van zijn team Ingrid, Ward en Hans, en fietsers Jimmy, Janneke en Thea. De andere van team 70 vertrokken naar het eerste rust punt. - "V &J*3Iï ^fir

Hart van Holland | 2009 | | pagina 26