6 Wètd OMINICUS WEGAFSLUITING Al2 TUSSEN GOUDA EN ZOETERMEEER H.E. van der Hammen GROOT ONDERHOUD H 219 organisatie van lokale nieuwsmedia Willemijntje van Vliet - de Knegt Jo Jaques van der Knaap Leen PqL I T I E BERICHTEN REQUIEM UITVAARTVERZORGING dacQnnacht om*mm&m.4Uimmm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk 44.000 exemplaren Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 10 juni 2009 De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen en nog veel meer mooie dingen, zijn herinneringen aan ons mam, die voor altijd van ons afscheid nam. Lieve mam, rust zacht. We weten dat er iemand op je wacht. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Mijntje 9 november 1913 t 4 juni 2009 weduwe van Gerrit van Vliet kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: D.B. van Vliet Akkerweg 18 2751 CN Moerkapelle De begrafenis heeft dinsdag 9 juni plaatsgevonden op begraaf plaats Westhage te Moerkapelle. Een bijzondere man, maar ook een sociaal, warm en lief mens is heengegaan. Wij ervaren een sterk gevoel van gemis en leegte, wat blijft zijn de fijne herinneringen. - Joop - Voor de vele blijken van medeleven ons betoond tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve pa en opa willen wij u hierbij onze oprechte dank betuigen. Het heeft mij, kinderen en kleinkinderen goed gedaan te ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Anna van der Knaap-Dijkdrent Elzenhorst 84 2742 CN Waddinxveen 13-06-'08 Zo dierbaar. Wasje ons. Ben je ons. Wordt je ons steeds meer. Onmisbaar. Elke dag een beetje meer. We missen je zo erg Nel en de kinderen 13-06-'09 SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of alas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeqwaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 i: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur ^^aterdagvanJ0£0JotJ^0(Hiui^^/ Aanhouding voor stelen wieldoppen Boskoop - Een 38-jarige man uit Boskoop is op dinsdag 2 juni in de middag aange houden voor het stelen van wieldoppen. Een getuige zag hoe de verdachte aan de Voorofscheweg wieldop pen van een auto afnam. Zij noteerde het kenteken en waarschuwde de politie. De politie kon de man bij zijn huis aanhouden. De 29-ja- rige eigenaresse van de wiel doppen uit Ter Aar heeft aangifte gedaan. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 •Ï.V UITVAARTZORG Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten, basistarief 2650,- euro Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 Uitvaartverzorging V van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian v.d Bogerd Regio - De provincie Zuid-Hol land start vrijdagavond 12 juni met groot onderhoud aan de N 219. Er wordt gewerkt op de Zuidplasweg in Zevenhuizen en op de Eerste Tochtweg in Nieuwer- kerk. De werkzaamheden nemen ongeveer vijf weken in beslag en zijn half juli gereed. Op doordeweekse dagen wordt er tussen 7.00 en 18.00 uur gewerkt aan de parallelweg, en tussen 20.00 en 6.00 uur aan de hoofdrij baan. In de weekenden (van vrij dag 22.00 tot maandag 5.00 uur) wordt er 24 uur per dag gewerkt aan de rotondes. Bereikbaarheid Gedurende de werkzaamheden blijven de woningen en bedrijven aan de Zuidplasweg, de Eerste Tochtweg en de Onderweg bereik baar. Bestemmingsverkeer kan zich melden bij de verkeersregelaars die bij de afzettingen staan en wordt door de verkeersregelaars langs de werkzaamheden geleid. Voor het doorgaande verkeer zijn omleidin gen ingesteld. Deze zijn met bor den op de weg aangegeven. Bedrijventerrein het Nijverheids centrum in Zevenhuizen is bereik baar via de A 12. Bedrijventerrein De Hooge Veenen blijft vanaf de N 219 bereikbaar via de hoofdrijbaan of parallelweg, en komend vanaf de A 20 via de Europalaan en de Westringdijk. Tijdens de weekendwerkzaamhe den aan de rotondes wordt het verkeer ook langs de werkzaamhe den geleid. Hoewel de provincie er alles aan doet om de overlast zo veel mogelijk te beperken, is enige hinder onvermijdelijk. De werkzaamheden Het asfalt is in slechte staat. Na het aanbrengen van een nieuwe as- faltlaag op de hoofdrijbanen en de parallelwegen van de Zuidplasweg en de Eerste Tochtweg, wordt de weg ingericht volgens de nieuwste veiligheidsprincipes. De belijning op de weg komt er daardoor an ders uit te zien en ook wordt om die reden de parallelweg langs de Zuidplasweg verbreed. Ook vin den aanvullende werkzaamheden plaats, meer informatie is te vin den op www.zuid-holland.nl/n219 Omleidingsweg Zevenhuizen Om de N 219 dwars door Zevenhui- zen-Moerkapelle te ontlasten legt de provincie Zuid-Holland samen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Q nnp met onder andere de gemeenten Zevenhuizen-Moerkapelle en Wad dinxveen van 2007 tot 2010 de Om leidingsweg Zevenhuizen aan. Het grootschalig onderhoud aan de Zuidplasweg en Eerste Tochtweg staat los van de aanleg van deze omleidingsweg. Voor meer informatie: www.zuid- holland.nl/n219 en www.n219.nl Regio - In verband met het uitvoeren van de reconstructie van de A12, wordt de A12 in de richting van Den Haag van knooppunt Gouwe tot afrit Zoetermeer (7) tijdelijk voor alle verkeer afgesloten van vrijdag vrij dag 19 juni 22.00 uur tot maandag 22 juni 05.00 uur of zoveel langer of korter als noodzakelijk. Omleidingen Het verkeer komende uit Utrecht en gaande in de richting van Zoe termeer wordt omgeleid via de N11 en de N209 met de omleidings- letter A. Het verkeer komende uit Utrecht en gaande in de richting van Den Haag wordt omgeleid via de A20 en de A13 met de omleidingsletter D. Het verkeer komende uit Utrecht en gaande in de richting van Wad- dinxveen/Moerkapelle wordt om geleid via afrit Gouda (11) met de omleidingsletter W. Het verkeer komende uit Waddinx veen en gaande in de richting van Den Haag wordt omgeleid via de A20 toerit Moordrecht (18) met de omleidingsletter D. Het verkeer komende uit Zeven- huizen/Moerkapelle en gaande in de richting van Den Haag wordt omgeleid via de A20 toerit Nieu werkerk (17) met de omleidingslet ter D. Het verkeer komende uit Bleiswijk/ Benthuizen en gaande in de rich ting van Den Haag wordt omgeleid via de Zoetermeerselaan en toerit Zoetermeer (7) met de omleidings letter D. Bijzonderheden Bij slechte weersomstandigheden kan het werk uitgesteld worden. De tussenliggende toeritten Wad dinxveen (10), Zevenhuizen (9) en Bleiswijk (8) zullen al om 21.30 uur worden afgesloten.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 29