r makelaardij Elke zaterdag open Dn fBT ill m ei wat huizen in huis! ■.van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN ik n 1 REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak makelaardij WADDINXVEEN - IP' '«SM Acaciastraat 61 Vraagprijs 169.500,— k.k. WADDINXVEEN Lijsterbesstraat 44 Vraagprijs 169.500,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Poolster 56 Vraagprijs 269.000,- k.k. Thorbeckehoeve 4 Vraagprijs 272.500,— k.k. Zonnesingel 2 Vraagprijs 324.000,— k.k. Korenmolengat 8 Vraagprijs 375.000,— k.k. Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 32 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 10 juni 2009 ■.van 't hof ■■HB NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer -w... f'lIlüHmUIHU 4-Kamer appartement Voor aankoop van deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden Bijdrage VvE 68,— p.m. In kleinschalig en goed onderhouden appartementencomplex op de 2e en 3e verdieping gelegen, in 2005 compleet intern verbouwd, modern appartement met op de begane grond gelegen een vrijstaande berging. Bwjr. 1977, woonopp. 70 m2 en inhoud 230 m3. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; 1 Slaap/ werkkamer aan de vz met laminaatvloer; Badkamer (2005) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, vaste wastafel, toilet en de signradiator; Woonkamer 30 m2) met laminaatvloer en toegang tot het balkon; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. een gaskookplaat, wasemkap, oven (2007) en vaatwasmachine (2007). Verd.: Voorslaapkamer met Velux dakvenster en bergruimte achter de knieschotten; Berg-/stookkast met Vaillant c.v.-combi opstel ling; Ruime slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster, bergruimte achter de knieschotten en vaste wastafel. 2 itsÉB 4-Kamer eengezinstussenwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Nabij winkels, station en sportgelegenheden gelegen In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met aangebouwde overkapping, voortuin en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 305 m3, woonopp. 83 m2 en 133 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Begane grond: Entree/hal met meterkast; Bordestrap met toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Open keuken met rechte keukenopstelling; Hal met vaste kast v.v. gasaansluiting; Aangebouwde overkap ping met toegang tot de achtertuin en de berging. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de vz. waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de az. met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v. douche en wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap bereikbare bevloerde bergvliering met dakvenster en c.v.-combi-opstelling (bouwjaar 2000). 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1955, ca. 134 m2 eigen grond, inhoud ca. 305 m3 en woonopp. ca. 84 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/ hal met meterkast en bordestrap; Toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Semi open keuken v.v. rechte lichte keukenopstelling; Portaal; Douchegelegenheid; Houten aanbouw met toegang tot de tuin en wasmachine aansluiting 1 e Verd.: Overloop; Ouderslaapkamer aan de a.z. v.v. vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken bevloerde vliering met dakvenster. Bijz.De woning is op de begane grond v.v. radiatoren. De cv- ketel (1986) bevindt zich in de stenen berging. 5-Kamer eengezinshoekwoning Hardhouten kozijnen met nagenoeg geheel dubbele beglazing Oplevering in overleg, kan evt. per direct Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden eengezins hoekwoning met achtertuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1981, inhoud 368 m3,113 m2 eigen grond en woonopp. 113 m2. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer v.v. lichte plavuizenvloer met vloerverw., open haard en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z., beide v.v. gedeelde dakkapel. 2e Verd.: Royale zolderslaapkamer met laminaatvloer, vaste wastafel, Atag HR c.v.-combi installatie 2006), Velux dakvenster en aansl. wasapp. 3e Verd.: Mid dels vaste trap te bereiken bevloerde bergvliering. Bijz.: Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in circa 2006. De dakkapel is gerenoveerd in circa 2002. 5-Kamer eengezinswoning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen Volledig geïsoleerd Uitgebouwde eengezinswoning (2.95m) met een fraai aan gelegde voor- en achtertuin (Z) v.v. sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1996,129 m2 eigen grond, 365 m3 inhoud en 110 m2 woonopp. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat, massief eiken vloerdelen en trapkast; Semi-open keuken met plavuizenvloer en lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en oven. Ie Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douche, wastafel en toilet; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster, wasmachineaansluiting, unit m.v, bergruimte, c.v.-combi installatie, zonneboiler en zonnecr lector. Bijz.: Ankerloze spouwmuren en politie keurmerk veilig wonen. 5-Kamer eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer Keurig verzorgde en goed onderhouden woning Gevelbrede zonwering aan de achterzijde op de begane grond In de wijk "Zuidpias" gelegen goed onderhouden eengezins woning met uitgebouwde woonkamer. Bwjr. 1991, inhoud 345 m3 en 130 m2 eigen grond. De zonnige achtertuin (Oost) is 10 meter diep en beschikt over een stenen berging en een achterom. Ind.: Entree/hal met in 2004 vernieuwde meterkasten trapopgang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte, met 2 meter uitgebouwde, woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige opstelling (2004) v.v. natuurstenen aanrecht- blad en div. inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer (2002) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met ged. dakkapel aan de ax, wasmachineaansl. en cv-combi opstelling; Zolderkamer met ged. dakkapel aan de a.z. (2005) en dakkapel aan de v.z. (2005). Ruime 2-onder-1 kapwoning (type diagonaal) Ankerloze spouwmuren Oplevering in overleg In de gewilde wijk Zuidpias 90 aan een singel gelegen goed onderhouden, ruime 2 onder 1 kap woning met zij-/achtertuin (W). Bwjr. 1997, 205 m2 eigen grond, inhoud 555 m3 en woonopp. 158 m2. Ind.: Entree/ hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Woonkamer v.v. halfronde erker; Semi open keuken met U-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer v.v. halfronde erker. 2e Verd.: Ruime slaap-/werkkamer 31 m2) met wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer met toegang tot het balkon. 3e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde bergvliering met Agpo c.v.-combi opstelling, zonneboiler en zonnecollector (huur). Midden in natuurreservaat Korenmolengat gelegen vrijstaande bungalow Fraai aangelegde verzorgde tuin Opgebouwd in houtskeletbouw met een onderhoudsarme buitenzijde Op steenworp afstand van de Zevenhuizerplas midden in het natuurreservaat Korenmolengat gelegen royale en goed onderhouden vrijstaande bungalow met aange bouwde hobby/werkruimte, fraai aangelegde verzorgde achtertuin met 2 schuren en parkeren voor 2 auto's op eigen terrein. Bwjr. deels 1997, deels 2002, 377 m- eigen grond, inhoud 440 m3 en woonopp. 160 m-. Ind.: Entree/hal; Ruime woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverw., haard en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met L-vormige lichte in landhuisstijl uitgevoerde keukenopstelling v.v. inb.app.; Badkamer v.v. douchecabine met thermos taatkraan, duo ligbad met thermostaatkraan, wastafel met meubel, designradiator en hangend toilet; Was/ bergruimte met aansl. wasapp.; Stookkast met cv-comói installatie; Meterkast; 4 Slaapkamers; Kantoor/werkple< met toegang tot de tuin. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Tplpfnnn 01R7 Cl Rn cc ICICIUUll UIOZ Dl OVF 33 E-mailwaddinxveen @hof-makelaardij.nl Zijde 25. 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 32