Ben jij 15 jaar of ouder en wil je graag werken?! KNAAP Vakantie- en Najaarskrachten m/v Het Hart van Holland is op zoek naar bezorgers. Wil je in de vakantie een extra zakcentje verdienen? of Wil je een wijk in Zevenhuizen of Nesselande lopen? Reageer dan snel!! *Vanaf 1 juli ook voor vakantiekrachten! speeLGoeo GiFTs&BiJoux GaMes Voor meer informatie: Tel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Kom dan bij ons stek maken (V) Bel of kom even langs. Jos van Boheemen stekbedrijf B.V. Noordelijke dwarsweg 63 2761 GD Zevenhuizen Tel 06-53380099 lnteresse? ■"Gageer dan snel.' eemen Stekbcdrijf Commercieel Kopersadviseur (fulltime) Wij zoeken: Vakantiekrachten* van 20 juli t/m 21 augustus 2009, minimum leeftijd 16 jaar Najaarskrachten vanaf heden t/m 5 december 2009 pagina 30 Hart van Holland Dé kragt voor de Zuidpias 24 juni 2009 Knaap Maatwoningen B.V. is gespecialiseerd in het begeleiden van klanten bij de bouw van een woning op hun eigen kavel en de kopersbegeleiding bij projectmatige bouw. Het bedrijf werd opge richt in 1994 om in te spelen op de behoefte aan persoonlijke en deskundige begeleiding bij de bouw van een vrijstaande woning. Knaap Maatwoningen B.V. is een zusterbedrijf Knaap Bouwbedrijf, dat werd opgericht in 1919. Sinds de start is het familiebedrijf gevestigd aan de Groeneweg 36-38 te Rotterdam-Nesselande. Ter versterking van ons team zoeken wij een Functieomschrijving Als commercieel kopersadviseur verzorg je vanuit onze showroom de acquisitie van nieuwe opdrachten. Daarnaast draag je zorg voor het inventariseren en uitwerken van klantenwensen, adviseren van klanten, verzorgen van PR activiteiten en het verzorgen van presentaties bij grotere projecten. Functieprofiel Je hebt een afgeronde bouwkundige opleiding op HBO niveau, staat voor je werk en bezit goede contactuele eigenschappen. Je hebt commerciële ervaring, affiniteit met het ontwerpen van woningen en beschikt over een probleemoplossend vermogen. Je woont in de regio, bent in het bezit van rijbewijs B en flexibel in werktijden. Voorwaarden Wij bieden je een baan in een informeel en professioneel bedrijf met een fijne werksfeer en enthousiaste collega's. We stellen je in de gelegenheid vakmanschap te tonen en bieden je ruimte om jezelf verder te ontwikkelen. Uiteraard bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren Ben je geïnteresseerd en herken je jezelf in het functieprofiel stuur dan je CV., voorzien van motivatie, voor 8 juli a.s. naar Knaap Maatwoningen B.V. t.a.v. de heer L.J. van der Knaap, Postbus 24, 2760 AA in Zevenhuizen of mail naar ljvanderknaap@knaapmaatwoningen.nl Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.knaapmaatwoningen.nl. MAATWOI GEI Knaap Maatwoningen BV Groeneweg 38 3059 LC Rotterdam 010 22 21 00 voor ons Distributiecentrum in waddinxveen Het werk De werkzaamheden bestaan o.a. uit orders verzamelen, het verdelen of laden en lossen van ruim 8.500 verschillende speelgoedproducten. In ons distributiecentrum in waddinxveen. Volop kansen De werkweek bedraagt 36 uur. De werktijden zijn van 7.30 uur tot 16.15 uur. Vrijdag ben je om 12.45 uur klaar. Dit vragen wi] Je spreekt Nederlands, hebt een handen uit de mouwen mentaliteit, bent nauwkeurig en flexibel. Kortom, je bent een echte aanpakker. Vervoer is geregeld Er rijdt een gratis pendelbus vanaf station Gouda naar het Distributiecentrum te Waddinxveen. *voor minimaal 2 aaneengesloten weken. Dit bieden wij Intertoys kenmerkt zich door een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Verder krijg je korting op aankopen bij Intertoys. Aan de slag! Stuur een email met jouw: naam-, adres- en woonplaats-gegevens geboortedatum periode van beschikbaarheid naar naiaari8intertovs.nl Let op: Vermeld in het onderwerpveld of je voor de functie vakantiekracht of najaarskracht solliciteert. Of ga naar www.intertoys.nl en klik op 'werken bij Intertoys' voor het online sollicitatieformulier. Heb je vragen, bel mw T. van Vliet; 0180-333578. Over Intertoys: Wij hebben meer dan 300 winkels in Nederland, Duitsland en België en zijn daarmee de grootste speelgoedketen van de Benelux. Ons Hoofdkantoor en Distributiecentrum zijn gevestigd in Waddinxveen.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 30