CLUBKAMPIOENSCHAP VOOR JEUGD MIDZOMERAVONDLOOP WADDINXVEENSE JEUGD KAMPIOENSCHAPPEN STRANDTRAINING MET 400 DEELNEMERS CLUBRECORDS ANTILOPE SPETTERENDE WEDSTRIJDEN TIJDENS KIKKERT0ERN00I SPORT TENÏliS JEUGD OPEN TOERNOOI ZOMERSE ACTIVITEI TEN BIJ SC ANTILOPE ATLETIEK TENNIS JEUGD Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 24 juni 2009 pagina 31 Boskoop - Bij Tennisvereniging Boskoop vonden vorige week de leugd clubkampioenschappen Plaats. Bij de mini's werd Ivo Red- ia eerste, gevolgd door Chimène Kling op een tweede plaats. In de categorie tot en met 10 jaar won «fke Rijnbeek in de finale van Charlotte van Leersum, terwijl in w jongens enkel finale werd ge wonnen door Mathijs de Leng van Mike Visser. De meisjes dubbel fi nale werd gewonnen door Loes fand en Charlotte van Leersum "an Fabienne Kling en Eefke Rijn- aek. De jongens dubbel was een Prooi voor Mike Visser en Mathijs e Leng die wonnen van Boyd Ro- onburg en Stefan Stolwijk. In de wonnen Fabienne Kling en Rik e Kooter van Chimene Kling en ycho Pannebakker. 'n categorie tot en met 12 won nnemijn Boer de finale in een Pannende driesetter van Julia Ver en. Bart Brand won de jon- b H van Si°rs van der Meer. oe categorie tot en met 14 werd e meisjes dubbel gewonnen door Nicky Boot en Amy Stolwijk; Car men van Veen en Dione de Jong werden tweede. Jason Hatenboer won in de finale van jongens enkel van Siebe Boot. In de jongensdub- bel wonnen de gebroeders Siebe en Tijmen Boot van Michiel Groe- neveld en Mathieu Vermorken en in de mix wonnen Joyce van Fulpen en Mathieu Vermorken van Sjors van de Meer en Caitlin Verbakei. In de enkel meisjes finale tot en met 17 verstapte Caitlin Verbakei zich en moest stoppen, waardoor het kampioenschap naar Karlijn van der Veer ging. In de meisjesdubbel poule wonnen Joyce van Fulpen en Tessa Perfors alle wedstrijden. In de mix wisten Mitch Voskuilen en Carolien Keizer alle wedstrijden in winst om te zetten. Jason Hatenboer won de jongens enkel finale van Matthijs Groe- neveld. De dubbelfinale was een prooi voor Denis Hatenboer en Paul Zoeteweij door winst op Mat thijs Groeneveld en Mitch Voskui len. Zevenhuizen - Op de banen van Tennisvereniging Zeven huizen is afgelopen weekend het Open Toernooi van start gegaan. De komende week zul len door de 265 deelnemers 191 partijen worden gespeeld in 19 categorieën. Vele vrijwilligers zullen zich deze week inzetten om iedereen gastvrij te ont vangen. Voor vrijdag staat een feestavond met live muziek op het programma en op het menu staan deze week diverse medi terrane gerechten. Op woensdagavond en zater dagmiddag kunnen aanwezi gen gratis een stoelmassage ondergaan. Gedurende het toernooi worden dagelijks pro fessionele foto's gemaakt, die dezelfde dag nog op de web site te zien zijn. Uitslagen en standen zijn hier ook te vinden. Het toernooi zal zondag, na af loop van de finales, rond 17.00 uur worden afgesloten met de prijsuitreiking. Voor meer infor matie: www.tennisclub-zeven- huizen.nl. Waddinxveen - S.C. Antilope organiseert voor donderdag 25 juni de tweede, tevens laatste, Gouwebosloop van dit seizoen. Deze loop is bedoeld voor ie dereen, zowel leden als niet- leden, die zijn of haar conditie wil testen, of gewoon lekker buiten met anderen een stuk wil hardlopen of wandelen. De hardlopers kunnen 2,5, 5, 7,5 of 10 kilometer lopen. Voor wandelaars en Nordic Walkers is er een parcours van 5 kilome ter. De starttijd is 19.30 uur. De kosten bedragen 2,50 euro per afstand. Jeugdleden mogen gratis meedoen. Inschrijving en start vinden plaats op het atle- tiekcomplex aan de Alberdingk Thijmlaan. Jeugdkamp Het weekend van vrijdag 26 juni tot en met zondag 28 juni staat in het teken van het jaarlijks te rugkerende jeugdkamp op het terrein van Antilope. De spellen zijn gebaseerd op een bepaald thema, waarbij er verschil ge maakt wordt tussen pupillen en junioren, vooral bij de avond en nachtactiviteiten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Vanaf zaterdag 27 juni mag de tennis- jeugd voor de 21e keer een week lang zijn talent laten zien tijdens het Open Jeugdtoernooi van Ten nis Club Nieuwerkerk (TCN). 241 kinderen doen dit jaar mee aan dit Kikkertoernooi. Dat betekent dat in deze week meer dan 300 partij en worden gespeeld/ Behalve veel jeugdleden van TCN, doen ook veel kids uit de regio mee, onder meer uit Moordrecht, Capelle, Bleiswijk en Boskoop. Tijdens deze sportieve week speelt de jeugd singles en dubbels in ca tegorieën t/m 8,10,12,14 en 17 jaar. Voor een deel van de spelers zijn de wedstrijden tijdens dit toer nooi extra spannend; deelnemers aan de categorie 12 en 14 jaar ver dienen met elke gewonnen wed strijd punten voor de nationale jeugdranglijst (K5 toernooi). De eerste wedstrijden beginnen doordeweeks om 14.30 uur en de laatste partijen gaan om 20.30 uur de baan op. Op zaterdag en zon dag beginnen de eerste wedstrij den om 10.00 uur. Het Kikkertoer nooi wordt verspeeld van zaterdag 27 juni tot en met zondag 5 juli. Op het programma stonden meis jes- en jongensdubbels in diverse leeftijdscategorieën. De kinderen die even niet hoefden te spelen, vermaakten zich met tafeltennis sen, het tafelvoetbalspel of in de speeltuin. Consumpties waren er in de vorm van poffertjes, ijs, snoep en limonade.Waddinxveense ten nistoernooi volgend jaar een nieu we sponsor gevonden. In de categorie Meisjes dubbel C werden Amber en Lisa eerste; bij de jongens wonnen Maxim en Menno in de dubbel C, gevolgd door Kevin en Rick op de tweede plaats. Meisjes dubbel B werd ge- Ouder- en kinddag Voor zaterdag 4 juli staat de Ouder- en kinddag op het pro gramma. Teams worden ge vormd door een ouder (of opa, oma, tante, oom, buurman etc.) en een kind. Samen worden de onderdelen sprinten, versprin gen, kogelstoten en lange af stand lopen afgewerkt. wonnen door Loes en Sacha; Sanne en Claudia werden tweede. Logan en Berend wonnen Jongens dub bel B; Matthew en Jesse werden tweede. Meisjes dubbel A werd gewonnen door Esmé en Laura ter wijl Kitty en Julie tweede werden. Jongens dubbel A werd gewonnen door Wout en Duncan. Judoka's langs de vloedlijn. Bleiswijk - Atletiek-, trim en wandelvereniging De Kieviten organiseert voor woensdag 1 juli een wedstrijd en een prestatieloop door het re creatiegebied Rottemeren. De editie van vorig jaar kende een deelne mersveld van 293 lopers. De start is om 19.30 uur aan de Kooilaan. Het parcours is geheel verhard en voor het merendeel autovrij. De te lopen afstanden zijn: 1.500 meter voor pupillen en junioren C/D, 5 km voor de junioren A/B en de senioren en 15 km voor de se nioren. Deze afstand telt voor de leden ook mee voor het clubkam pioenschap. Inschrijven kan vanaf 17.45 uur tot een kwartier voor aanvang van de wedstrijd in de kantine van korf balvereniging Weidevogels aan de Götzenhainsingel 8, waar ook kleedkamers en douches aanwezig zijn. Parkeerplaatsen zijn voldoen de aanwezig. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 euro voor de jeugd tot en met 19 jaar. Senioren betalen 3,- euro voor de 5 km en 4,- euro voor de 15 km. Voor de 15 km lopers zijn er onder weg twee verzorgingsposten met water en sportdrank. Bij de finish is voor alle lopers water, sportdrank en fruit beschikbaar. Na afloop ontvangen alle deelnemers een at tentie. Voor meer informatie: www.dekieviten.nl. Waddinxveen - Op de banen van TV Waddinxveen vonden afgelopen zaterdag de Waddinxveense Jeugd Kampioenschappen (WJK) plaats, waarvan de organisatie in handen was van voornoemde tennisvereni ging in samenwerking met TV Be Fair en TV de Gouwe Smash. Regio - Het strand van Kijkduin werd afgelopen zondag bevolkt door meer dan 400 deelnemers uit alle delen van het land, die waren afgekomen op de jaarlijkse jiu-jitsu strandtraining van de Ju- dobond. Verzamelplaats was de vuurtoren, waar de deelnemers in 15 groepen werden verdeeld. Onder leiding van één of meer dere docenten werd er in twee blokken van een uur getraind op bet strand. Aan het einde van het tweede trainingsuur verzamelde edereen zich voor een laatste oefening waarna er gezamenlijk werd afgegroet'. Mede dankzij het mooie weer, kan de organi satie terugkijken op een geslaagd evenement. Reeuwijk/Waddinxveen - Tijdens de 3e competitieronde van de 3e divi sie werd door Sportclub Antilope goed gepresteerd op de atletiekbaan van Sportclub Reeuwijk. Aan het einde van de dag konden vier clubrecords genoteerd wor den. Irene van der Reijken verbe terde haar eigen clubrecord over de 100 meter horden van 19.38 naar 19.14 seconden. Else Faber liep het 16 jaar oude record van Letteke Broekman op de 1500 me ter aan flarden. Het record werd verbeterd van 5.57 naar 5.47.81 minuten. Op de Zweedse estafette, 400, 300, 200 en 100 meter, werden twee dubrecords neergezet. Irene van der Reijken, Daphne Poot, Rosan- ne Hogenelst en Marieke Kaptein vestigden een clubrecord in een tijd van 2.33.80 minuten en Maar ten Blokland, Remco Mocking, Frank van Haastrecht en Sander de Bruin vestigden een clubrecord op 2.13.96 minuten. De definitieve resultaten zijn nog niet officieel bekend, maar de he- renploeg eindigde landelijk als 54e in de 3e divisie en de dames wer den 27e, wat voor beiden geen uit zicht biedt op promotiekansen.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 31