nieuw; Roparun i breng tjog gigantisch) bedrag) og) Rèiqerboslóop) opbrengst T 4.685.203,00 34.141,40 r Roparun wat leen i belevenis! TEAM ZE PA RO Rl|nclihic|Zg|>arpjdoellbereil<ti| 8930,88 en hier komt nog meer bij. De teams die dit jaar hebben deelgenomen Ook bij team Zeparo werd in het aan de Roparun hebben opnieuw een enorm geldbedrag bij elkaar gebracht. jubileumjaar een record bedrag opgehaald en overgemaakt aan stichting Roparun De sponsorloop op het Reigerbos Het was weer kippenvel en ik zelf was sprakeloos. De opbrengst, een bedrag van maar liefst Heel veel enthousiaste kinderen. Wat heerlijk dat van klein tot groot, zoveel mensen ons doel steunen. 'Team Captain Aafke Hoogma' Woensdagavond 1 april begonnen 21 enthousiaste sportieve- lingen aan een reeks trainingen met in het vooruitzicht een hardloopwed strijd, om precies te zijn de Lionsloop die afgelopen zaterdag werd gehou den. Zij hadden zich opgegeven voor de Runclinic die door team Zeparo voor de eerste keer werd georgani seerd. Voor de meesten was het die dag de allereerste loopervaring die hen in 12 weken zou in staat zou moeten stellen om in wedstrijdvorm 5 kilometer af te leggen, voorwaar geen geringe prestatie voor ongetrainde atleten in de dop. Figuurlijk gesproken dan want de oudste deelnemer was de 70 reeds gepasseerd De runclinic waarvan de opbrengsten volledig ten goede komen van de Stichting Roparun omvatte een reeks trainingen zowel in teamverband als indivi dueel, op schema gesteld en met wekelijkse terugkop pelingen naar de trainers die nauwgezet de verrichtingen op de voet volgden. De laatste training op woensdag was er al duidelijk sprake van wedstijdzenuwen bij de meesten die deze zaterdag hun eerste prestatieloop gingen neer zetten. Voorzien van duidelijk herken bare Zeparoshirts zette het overgrote deel van de groep de tanden in de 5 en zelfs 10 kilometer en haalden stuk voor stuk trots de finish, aangemoe digd door de vele bezoekers. Hiermee zou in principe een einde zijn geko men aan de runclinic, ware het niet dat de meesten te kennen hebben ge geven besmet te zijn geraakt door het loopvirus. Reden voor het bestuur van team Zeparo de mogelijkheden van een voortzetting onder de loep te ne men om tot de slotsom te komen dat het opzetten van een lopersgroep in een nader uit te werken vorm ingang kan gaan vinden Team Zeparo zet er de schouders onder en feliciteert de lopers met hun prestatie. pagina 6 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 24 juni 2009 Mijn eerste Roparun gaat zeker niet mijn laatste worden. Wat een geweldig evenement voor een al even geweldig doel. Op sommige momenten was het hartstikke zwaar (heuvel op) en dacht ik: "Waar ben ik aan begonnen?!" Maar als daarna als beloning ook weer die heuvel af mocht was ik die inspanning al weer vergeten (het rode hoofd bleef nog wel een poosje). Kankerpatiënten kun nen immers ook niet halverwege afhaken. Zij moeten door en wat is er dan fijner als er een hele grote groep Nederlanders rondloopt en -fietst, die met je lot begaan is en er alles aan wil doen om je het leven iets gemakkelijker te maken. Hoewel we onderweg het goede doel niet uit het oog verliezen, is het zeker niet allemaal kommer en kwel, want ook daar hebben de patiënten niets aan. Daarom hulde aan plaatsen als Zele (België), Bergen op Zoom en Steenbergen, etc. Daar was het een feest om doorheen te lopen en fietsen. Als ik volgend jaar weer fiets, gaat U mij dan (weer) sponsoren? Janneke Ik heb ontzettend genoten van het weekend ropa- runnen. Op de foto zie je team 1 van team 240 net voordat ze gaan starten. Wat staat ze te wachten., wat staat mij te wachten als teamcaptain. Vol span ning! Beide teams hebben het geweldig gedaan. Er waren hoogtepunten en dieptepunten. De dieptepunten zijn snel vergeten en de hoogtepun ten komen nog vaak in mijn gedachten voorbij. Volgend jaar weer? Jeanine Deze zonsondergang heb ik mogen beleven tijdens onze 3e etappe in Noord Frankrijk. Daar besefte ik hoe belangrijk onze inspanning is voor degene die zo ziek zijn. Zij moeten dit ook kunnen zien! Lenie Zit m'n dasje goed, zit m'n jasje goed. Marius En zij slepen je er doorheen! Pieter Schijn bedriegt: het was wederom een waanzinnig leuk en gezellig avontuur én bovenal een fantasti sche teampresentatie. Groetjes Arthur Dit is mijn favoriete foto van de afgelopen Ropa run. We waren net de Franse grens over toen de auto die de grote camper trok, er de brui aan gaf Spannend want zonder die camper zouden we niet mee kunnen doen. En niks de wegenwacht of zo er bij halen maar het probleem werd 'gewoon' gefikst. Met wat ijzerdraadjes of zo. Dat is mooi in zo'n Roparun. Je kan je nog zo goed voorbereiden, er treed altijd wel een onverwacht probleem op. Je zit in een flow, alles moet door gaan tot aan Rot terdam, dus het probleem moet op tijd uit de weg. De prestaties liggen niet alleen bij de lopers maar bij het hele team. Elke schakel is onmisbaar voor een goed resultaat. Ben van Yperen Team 70 en Team 240 samen sterk, samen enthou siast, samen zweten, samen lachen, samen finishen, samen één, ZEPARO! Carla De Roparun 2009 was voor mij genieten van de teamspirit, de prachtige omgeving, feest van begin tot het eind. Smaakt naar meer. Doen we nog een keer!!! Ingrid Jammer dat ik er door een bijzondere oorzaak niet bij kan zijn en dus geen deel kan uitmaken van deze geweldige kanjers. Rik De eensgezindheid binnen het team, met z'n allen achter 1 man staan die d.m.v een minuscuul stek- kertje onze roparun redde. Ton

Hart van Holland | 2009 | | pagina 6