Wie neemt mij mee? SUPERZWEMMERS OP DE DICK BRUNASCHOOL EXCELSIOR TROTS OP GESLAAGDEN DIERENCENTRALE NEDERLAND REDELIJKE VANGST HSW WEGONDERHOUD N 455 EBEN-HAEZERSCH00L PIRATENNEST hiiigelsport cnor@hart-van-holland.nl www.hartvanholland-online.nl 0 ^pniNYVFFN/BÖSKOOP KERKDIENSTEN ZONDAG 5 JULI STICHTING DIER RETOUR Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 juli 2009 Waddinxveen - De leerlingen van groep 5 van de Dick Bruna school hebben donderdag 18 en donder dag 25 juni afgezwommen voor hun C-diploma. Alle kinderen zijn geslaagd. Om het diploma te halen moesten ze laten zien dat ze de be nodigde kwalificaties beheersen: met kleren aan zwemmen, onder een mat door zwemmen, water trappelen, borstcrawl, rugcrawl en zwemmen met een bal. De kinde ren hebben hun diploma's tijdens het schoolzwemmen behaald. Schoonhoven/Boskoop - De vijf kandidaten van Harmonie Excelsior, die zaterdag 20 juni in Schoonhoven opgingen voor hun praktijkdeel van het A- of B-diploma HaFaBra, Harmonie Fanfare Brassband, zijn allemaal geslaagd. "Het is geweldig, dat onze muziekopleiding nieuwe stijl zulke goede resultaten oplevert", aldus Saskia van den Berg, de leerlingenco- ordinator van Excelsior. Voor het muziekdiploma A slaag den Asha Hoogeveen (8,0) en Ingrid Versloot (6,5) op klarinet; Madeion van Dam (8) en Aron Hoogeveen (8,5) op trompet. Voor het muziekdiploma B slaagde Iris Verhoeff (6,5) op klarinet. Excelsior is in september 2008 ge start met een nieuw beginners orkest onder de naam A-Klein, terwijl het 'oude beginnersorkest B-Groot' inmiddels in leerlingen orkest C-Akkoord is opgegaan. A- Klein zal in september 'promove ren' naar B-Groot. Na het tweede jaar van hun opleiding zullen de B-Groters dan ook weer opgaan voor hun muziekdiploma en door stromen naar C-Akkoord. Voor meer informatie: www.excelsior-boskoop.nl. Vermist Poes, lapje, witte poten en buik, oranje streep over neus, kalig op buik, Insteek Boskoop; Kater, zwart, witte sokken, bef en wit vlekje naast neus, Insteek Bos koop; Kater, noorse boskat, zwart, witte bef, sokken en kin, langharig, In steek Boskoop; Poes, schildpad, zwart-rood, witte borst en voeten, zwarte staart, halsband zwart 2 bellen, 's-Gra- venweg Nieuwerkerk. Gevonden Poes, lapje, wit met rood-zwarte vlekken, oudere kat, Enterij Bos koop; Kat, cypers met witte aftekenin gen, aandoening aan lip, Hanwija Boskoop; Poes, rood, met witte aftekenin gen, Noordeinde Waddinxveen; Kat, zwart, zonder wit, jong, Bier- hoogtweg Zevenhuizen; Poes, lapje, witte onderkant, A 12 Waddinxveen; Kat, cypers, zonder wit, Moerka- pelse Zijde Moerkapelle; Kat, zwart, met witte aftekenin gen, Eerste Tochtweg Nieuwer kerk; Kat, schildpad, witte neus, borst en wit aan poten, rode zakdoek om, Europalaan Nieuwerkerk; Kat, zwart, zonder wit. Eerste Tochtweg Nieuwerkerk; Parkiet, blauw, gele kop, Genestet- laan Waddinxveen. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Waddinxveen - De achtste com petitiewedstrijd van Hengel sportvereniging Waddinxveen, HSW, vond afgelopen zaterdag plaats in het Gouwekanaal. De vangst in dit 'thuiswater' was redelijk te noemen; de 12 deel nemers vingen ruim 33 kilogram aan witvis. Dit keer was het Rob Jenner die de concurrentie ver achter zich hield en afgete kend won met 8.830 gram. Hij ving tevens de grootste vis tot nu toe in deze competitie: een brasem van 59,3 cm. Aat van Leeuwen en Rinus Reichard de den weinig voor elkaar onder en werden respectievelijk twee en drie met 4.370 gram en 4.340 gram. Gerard Reijm eindigde als vierde met 3.710 gram en Rob Poldervaart werd vijfde met 2.680 gram. De stand aan kop ziet er nu als volgt uit: 1. Reichard 22 punten, 2. Reijm 48 punten, 3. Jenner en Poldervaart beiden met 49 pun ten en 5. Kraan met 56 punten. De achtste ouderenwedstrijd werd in het Aarkanaal gevist. Hier bestond de vangst hoofdza kelijk uit kleine(re) vis. De acht deelnemers vingen gezamenlijk 18,5 kilo. De uitslag was: 1. Ri nus Reichard 5.760 gram, 2. Jan van Gemeren 3.120 gram, en 3. Gert van den Bosch 3.080 gram. Tussenstand: 1. Van Leeuwen met 32.510 gram, 2. Kraan met 31.440 gram en 3. Reichard met 24.840 gram. Boskoop - De provincie Zuid-Holland start op woensdag 1 juli met groot onderhoud aan de N 455 bij Boskoop. Het gaat om de Hogeveense- weg vanaf de kruising met de Provincialeweg tot en met de rotonde in Boskoop. De afgelopen maanden heeft de provincie gewerkt aan het Noordeinde, een deel van de N 455 tussen Boskoop en Waddinxveen. Voordat de werkzaamheden aan de Hogeveenseweg van start gaan wordt het Noordeinde opengesteld voor het verkeer. De weg krijgt een nieuwe asfalt- laag en wordt voorzien van nieu we en veiligere strepen. Op de ro tonde in Boskoop worden enkele maatregelen ter verbetering van de veiligheid genomen. Ook wor den er voorsorteervakken bij een aantal in- en uitritten van wonin gen verwijderd. Dit zorgt voor een beter zicht bij het oprijden van de weg. Verder moeten de meeste bomen worden gerooid omdat ze aan het eind van hun levensduur zijn en een gevaar voor de ver keersveiligheid kunnen opleveren. Het fietspad wordt verbreed en de fietsoversteek ter hoogte van de Roemer wordt veiliger gemaakt. fases uitgevoerd. Allereerst wordt er gewerkt aan het deel van de weg tussen de rotonde Boskoop en de Engelandlaan. Op dit deel wordt alleen 's nachts gewerkt, zodat het ITC-terrein overdag optimaal be reikbaar blijft. Tijdens de tweede en derde fase wordt er 24 uur per dag gewerkt. De weg is dan 24 uur per dag afgesloten, maar blijft toegankelijk voor bestemmings verkeer. Doorgaand verkeer wordt omgeleid. De provincie probeert zo de overlast van de werkzaamhe den tot een minimum te beperken. De provincie vraagt omwonenden en weggebruikers begrip voor de tijdelijke overlast. Bereikbaarheid De werkzaamheden worden in drie Voor meer informatie: www.n455.nl Waddinxveen - Het schoolplein van de Eben-Haëzerschool werd vorige week dinsdag omgetoverd tot een piratenschip, compleet met roer en schatkisten. Gevaarlijke piraten op het water. ren, vissen, vishappen, flesjes uit de sloot vissen en een piratenlied zingen. Van de gevonden veren werden kettingen gemaakt voor de piraten. Na de piratenlunch, die bestond uit pannenkoeken, gin gen de kinderen op zoek naar de schat. Uiteindelijk werd de schat kist gevonden in de zandbak. De schatkist bevatte voor elk kind een heerlijk schatkistijstje. Meer foto's zijn te zien www.nhse- benhaezer.nl. De kinderen van de groepen 1 en 2 mochten deze dag verkleed naar schooi komen waar ze eerst wer den geschminkt. Vervolgens stond er voor de kinderen een speur tocht op het programma waarbij ze op zoek moesten gaan naar de veren van de papegaai en naar de schatkaart. Tijdens het speuren moesten de kinderen allerlei spel letjes doen, zoals kokosnoten uit de boom halen, in een echt bootje naar de overkant van de sloot va- pagina 29 Boskoop Chr.Geref.kerk 9.30 uur ds. M.B. Visser en 18.30 uur ds. C.H. Lege- maate. De Stek 9.30 uur ds. E. Westrik. Zijdekerk 9.30 uur ds. M. van der Zwaag-de Haan en 18.30 uur dr. R. de Reuver (lofprijzingsdienst). Dorpskerk 9.30 uur ds. J. Haeck (doopdienst). Chr.gem.Bethel 9.30 uur Dick Brouwer. Ger.Gem. 9.30 uur leesdienst en 18.00 uur ds. D.W. Tuinier. Evang. Gem. Parousia n.n.b. MEDISCHE WEEKENDDIENST Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantooruren (17.00-8.00 uur, weekenden/ feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH) en Dienst Apotheek Midden-Hol land (DAM), (Groene Hart Zie kenhuis) locatie Bleuland aan de voorzijde van het ziekenhuis bij Spoedeisende Hulp, Gouda, 0182-322488. Diabeteslijn (033) 463 05 66, info@dvn.nl, voor alle vragen over diabetes (24 uur per dag, 's nachts alleen in geval van nood). Groene Hart Ziekenhuis: Bleu- landlocatie: Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda, (0182) 505050. Postadres: Postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie: Jan van Beaumontstraat. Voor informa tie over wachttijden, opname, afdelingen etc.: www.ghz.nl Vermist Groene Agapornis met rood, geringd, is half mei weggevlo gen, Alphen Wetering Wad dinxveen; Zwarte Labrador, reu, heeft slipketting om, Reijerskoop Bos koop; Schildpadpoes, donker met goudbruine vlekken, witte voe ten en bef, op linkervoet bruin plekje, zwart bandje met twee belletjes, schuw, kleine poes, 1 jaar oud, 's Gravenweg Nieu werkerk; Witte Brits Korthaar, kater, gecas. linkerkant van rug kaal plekje, is een beetje doof, ge- chipt, 9 jaar oud, Bertha van Moerdregtpad Moordrecht. Gevonden Zwart met witte kruising, reu tje, kleine hond met een klein beetje bruin, gechipt, Aster straat Zevenhuizen; Lapjespoes, oude poes, Enterij Boskoop; Berner Sennen hond, teef, ge- chipt, Snijdelwijk Boskoop; Blauwe parkiet met geel kopje, Genestetlaan Waddinxveen; Zwart met witte kat, Eerste Tochtweg Nieuwerkerk; Ongecastreerde schildpad? kater, witte poot linksvoor en rechtsachter, rechtsvoor witte sok, witte neus en borst, bandje met rode zakdoek. Europalaan Nieuwerkerk; Cyperse poes, witte voorkant, snuit, wat rood op kop en wat rode vlekjes, Noordeinde Wad dinxveen; Zwarte kat. Eerste Tochtweg Nieuwerkerk; Lapjespoes, witte onderkant, afrit A12 Waddinxveen; Zwarte poes, jong, Bierhoogt- weg Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0184- 661509 of www.dierretour.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 29