1 Laatste starterswoning in het centrum van Moerkapelle RF/UKK r Kom zelf kijken tijdens de open dag Maandlasten vanaf circa 430 euro Wonen op de eerste rij. Een aantrekke lijke hoekwoning aan de Dorpsstraat, vlak bij alle winkels. Comfortabele nieuwbouw, modern en energiezuinig. Met een architectuur die aansluit bij de oude dorpskern, dankzij de bijzondere details zoals de leitjes in de zijgevel, de sierranden en de klassiek vormge geven daklijst. Tegenover de geringe maandlasten staat een prachtige starterswoning, met twee volwaardige woonlagen. De keuken bevindt zich aan de voor zijde en biedt een leuk uitzicht op de gezellige Dorpsstraat. Aan de achterzijde heeft de woon kamer over de volle breedte van de woning een royale schuifpui naar de achtertuin. Op de eerste etage zijn nog twee grote slaapkamers, een berging en een badkamer. Vrijdag 10 juli en zaterdag 11 juli kunt u een kijkje nemen in de woning. Op vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 13.00 uur. De makelaars zijn dan aanwezig om alle vragen te beantwoorden. Voor meer informatie kunt u ook direct contact opnemen met een van de makelaars. Moerkapelle verjongt De woningen aan de Dorpsstraat vormen het begin van een grotere trend waarmee Moerkapelle een verjongingskuur inzet. Dit jaar begint de bouw van een grote nieuwe supermarkt en de komende jaren worden er 800 nieuwe woningen gebouwd aan de rand van Moerkapelle, waar ook veel ruimte is voor jonge gezinnen. ERA Telefoon 0180 -63 16 55 Groene Hart Al met al is het een unieke kans in het centrum van een geliefd landelijk dorp. Hier is het rustig wonen met de grote steden op korte afstand. De ligging in het Groene Hart geeft dicht bij huis veel recreatiemogelijkheden. Tel daarbij op het ouder wets gezellige woonklimaat waar kinderen veilig kunnen opgroeien, en het is duidelijk een ideale plek voor het begin van een mooie wooncarrière. Eerste 3 jaar geen rente De koopsom bedraagt 210.000,- v.o.n., dus zonder kosten koper maar mét alle voordelen van de NHG. Daar komt nog bij dat de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle heeft besloten dat starters uit de gemeente bij koop van deze woning in aanmerking komen voor een starterslening. Dan betaalt u in de eerste drie jaar geen rente en aflossing over het deel dat wordt gefinancierd met de starterslening. Voor meer informatie en de voorwaarden belt u met een van de makelaars. MAKELAARSCENTRUM Telefoon 0182 - 63 60 21 pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 1 juli 2009 dubbeltje Voor een op de eerste rang WHEN ND U CAPELLEAOUSSEL v

Hart van Holland | 2009 | | pagina 2