i Uw salarisadministratie op orde met Alfa Salaris en Personeel Overal en altijd toegankelijk Tapijt Laminaat Houtenvloeren Vinyl/marmoleum Vitrage In between Gordijnstoffen Binnenzonwering Buitenzonwering Horren De ondernemende mens centraal 10% korting Plissé, duo rolgordijn houten jaloezie 10% korting Plissé, vouwhordeur raamhorren Moerkapelse Zijde 3 2752 BA MOERKAPELLE Telefoon 079-5932133 Fax 079-5936471 pagina 30 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 1 juli 2009 Alfa Salaris en Personeel (ASP) is het nieu we salarispakket van Alfa Accountants en Adviseurs. Hiermee kan Alfa de kwaliteit en de efficiency van de salarisverwerking de komende jaren garanderen. Ervaar de mogelijkheden van ASP voor uw organisa tie. Dit zijn de voordelen voor u op een rij: Up-to-date stuurinformatie U kunt op elk moment online beschikken over up-to-date stuurinformatie zoals salarisott wikkelitg; leeftijdsopbouw werktemers lootkost et; ziekteverzuim; verlof- et opleiditgetadmi tist ratie. U heeft dus altijd inzicht in alle relevante informatie op de momenten dat u dat uitkomt. Overal en altijd toegankelijk Toegatg tot ittertet is voldoetde voor ASP. U heeft zevet daget per week, 24 uur per dag toegatg tot alle arbeidsvoorwaar- det, salaris- et persoteelsadmitistr atie. Vanaf elke computer met een internet- aatsluititg kutt u ASP gebruiket. ASP is namelijk een online applicatie. Online digitaal archief U heeft een online dossier in huis waarin u alle gegevets kutt archiveret et gemak kelijk kutt terugvitdet. U hoeft geet 'eiget lijstjes' meer bij te houdet. Niet latger meer zoeket taar documettet, maar de informatie die u zoekt met één druk op de knop achterhalen. Bovendien kunt u er voor kiezen om (optioneel) uw lootafreketitget voortaat digitaal aat uw werknemers te verstrekken. Inzicht in kosten Ook de kosten maken een overstap naar ASP itteress att. Om te begittet hoeft u tiet te itvester et it eet duur pakket; u betaalt slechts voor het gebruik. Bovet- diet betaalt u, door de modulaire opzet, alleen maar voor de onderdelen die u gebruikt. U bett ook tiet latger meer tijd et geld kwijt aat het aatsch affet et implemett eret vat updates: dat gebeurt automatisch! Deskundige ondersteuning Op de momettet dat u otderst eutitg todig heeft voor het verwerket vat de salarisadmitist ratie, of zaket welke samethatget met de salaris- et perso- teelsadmit istratie, kutt u tijdets katt oor uren één van onze salarisadviseurs bellen. U kutt bij het terecht voor uw vraget op het gebied vat salarisadmitistratie, maar ook zaket op het gebied vat persot eels- zaket, arbeidsrecht et ziekteverzuim. Watteer u t aar aatleiditg vat deze put- tet detkt dat ASP eet goede aatvullit g is voor uw bedrijf is het goed om te wetet dat u, itdiet u geet relatie vat Alff bett, ook gebruik kutt maket vat ASP. Bett u geïtt eresseerd et wetst u meer informatie of wilt u een vrijblijvende afspraak maken? U kunt contact opnemen met de heer B.J.M. Vijverberg (directeur) of de heer J. Crielaard (teamleider ASP). Beiden zijn bereikbaar onder telefoon- tummer 010 5295600. Alfa Accountants en Adviseurs Hoekeit dseweg 39 Postbus 941 2665 ZX Bleiswijk bleiswijk@alfa-accountants.nl www. a If a-accou ntants. n I accountants en adviseurs Bontenbal Interieur

Hart van Holland | 2009 | | pagina 30