r makelaardij ■.van 't hof Elke zaterdag open na www.hof-makelaardij.nl Streel wat huizen in huis! WADDINXVEEN Kleikade 45" Vraagprijs 182.500,-- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Raadhuisstraat 17 Vraagprijs 259.000,— k.k. WADDINXVEEN Zuidplaslaan 456 Vraagprijs 184.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Elzenhorst 109 Vraagprijs 173.000 k.k. WADDINXVEEN f REDENEN OM NU EEN HUIS §r TE KOPEN 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak pagina 48 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 1 juli 2009 ■.van 't hof Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 Ei Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl •Vrijstaande woning Prachtig uitzicht over de polder Volledig geïsoleerd Op schitterende locatie gelegen vrijstaande woning v.v. ruime voortuin met parkeermogelijkheden voor meerdere auto's, onderheide houten berging. Verder is er de beschikking over een fraai aangelegde achtertuin met diverse fruitbomen. Bwjr. 2003,911 m2 eigen grond, inhoud ca. 370 m3 en woonopp. ca. 105 m2. Ind.: Er fee/ hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; L-vormige lichte woonkamer met toegang middels schuifpui tot het onderheide hardhouten terras; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb.app. Ie Verd.: Overloop; Was-/ stookruimte; Luxe badkamer v.v. ligbad, douchecabïr e, 2-persoons wastafel met meubel, designradiator, han gend toilet en Velux dakvenster; 2 Ruime slaapkamers beide v.v. 2 kopgevelramen en 2 Velux dakvensters. 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken royale bevloerde bergvliering. Knusse eengezinswoning met prachtig uitzicht Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Geheel voorzien van dubbele beglazing Knusse eengezinswoning met prachtig uitzicht over landerijen en hei toekomstige Bentwoud. Verder is er de beschikking over een achtertuin (Z) met houten tuinberging en achterom. Bwjr. 1927,93 m2 eigen grond, inhoud 250 m3 en woonopp. 89 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling (2004] v.v. inb.app.; Portaal met trap naar het souterrain. 1e Verd.: Overloop/werkplek met dakka pel; 1 Slaapkamer aan de v.z. v.v. dakkapel en toegang tot de bevloerde bergvliering; 1 Slaapkamer aan de a.z. v.v. dakka pel. Souterrain: Werk/hobbyruimte met toegang tot de tuin en aansl. wasapp.; Douchegelegenheid met ligbad, vaste wastafel en toilet; Stook-/bergkast met Vaillant c.v.-combi installatie; 1 Slaapkamer aan de v.z. met sehuifwandkast 4-Kamer (voorheen 5) hoekeengezinswoning Op loopafstand van winkels, scholen en NS-station gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 In het Brugcentrum van Waddinxveen gelegen zeer goed onderhouden hoekeengezinswoning met verzorgde voor- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997, 122 m2 eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met meter kast; Toilet met fonteintje; Ruime tuingerichte woonka mer met plankenvloer en 2 kopgevel ramen waardoor de woonkamer zeer licht is te noemen; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb.app.; Vanuit de keuken is er tevens een deur naar de voortuin (W). Ie Verd.: Over loop; 1 Grote ouderslaapk. aan de a.z. (v/h 2 kamers) met dakkapel; 1 Slaapk. aan de v.z. met frans balkon; Badk. met douchecabine, ligbad, wastafel en closet 2e Verd.: Overloop; Was-/c.v. ruimte met aansl. wasapp. en c.v. ketel; 1 Grote slaapkamer met kopgevelraam. 5-Kamer uitgebouwde eengezinwoning Goten vernieuwd in 2003 Complete c.v. installatie aangelegd in 2003 In een groene en ruim opgezette omgeving gelegen uitgebouwde en goed onderhouden eengezinswoning met voor- en fraai aangelegde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963,145 m2 eigen grond, inhoud 365 m3 en woonopp. 122 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Ruime, uitgebouwde woonkamer met laminaatvloer en toe gang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met ü-vormige lichte keukenopstelling 2005) v.v. inb.app. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z, waarvan 1 met toegang tot het balkon en beide met vaste kast; Badkamer met zitbad en vaste wastafel. 2e Verd.: Overloop met Nefit HR cv-combi installatie en aansl. wasapp.; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z. Bijz.: Deze woning is v.v. dubbele beglazing. Op gunstige locatie op de 1e etage gelegen 3 kamer hoek- appartement met op het Oosten en op het Westen gelegen balkons en ruime berging in de onderbouw. Bwjr. 1963, woonopp. 60 m2. Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer en vaste kast; Gesloten keuken met vaste kast, toegang tot het balkon en rechte opstelling v.v. afzuigkap en geiser (huur); Douchegelegenheid met douchehoek en designradiator; Toi letruimte met closet; 1 Slaapkamer aan de v.z met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast en vaste wastafel; Lichte woonkamer met moederhaard. Bijz: Dit appartement is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing (HR++). Het buitenschilderwerk is uitge voerd in 2008. De moederhaard is vernieuwd in 2005. 4-Kamer hoekappartement OM ZO TE BETREKKEN!! V.v.E. bijdrage 185,- p.m. Dit keurig afgewerkte appartement met fijn balkon (Z), gelegen op de 6e verdieping, is sinds 2005 van alle comfort voorzien. Bwjr. 1969. Woonopp. 85 m2. Ind.: Gang met vaste kast en meterkast; Zeer lichte woonkamer met deur naar het balkon; Semi open luxe keuken met aansl. wasappara- tuur en rechte keukenopstelling v.v. inbouwapp.: vaatwasser, elektrische kookplaat, afzuiger, hete lucht oven en koelkast; Badkamer met douchecabine en wastafel; Toiletruimte met hang closet; 1 Slaapkamer met vaste kasten; 2 Slaapkamers met laminaatvloer. Bijz: Het appartement is grotendeels uitgevoerd met lichte materialen. Het appartement wordt bereikt via de centrale hal waar ook de liftinstallatie is gesitueerd, hiervandaan bereikt u ook de berging. 3-Kamer hoekappartement Bijdrage VvE 82,64 p.m. Koopsubsidie mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden 5-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en acht tuin. De achtertuin (0) is 15 meter diep en is v.v. een vrijstaar stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 245 mwoonopp. 65 m2 (excl. de 2e verd.) en 145 m2 eigen gror De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met kelderkast en bordestrap; Meterïas Toiletruimte met closet; Doorzon woonkamer 19 m2) met schouw; Gesloten keuken met wasmachineaansluiting, toegan tot de tuin en een rechte keukenopstelling. 1 e Verd.: Overloop; Slaapkamer aan de vz met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a beide v.v. vaste kast; Geheel betegelde badkamer met douche e wastafel. 2e Verd.: Middels steektrap te bereiken zolderverdiepii met voorzolder; 1 Zolderslaapkamer (stahoogte) v.v. dakvenster Bijz: Deze woning is gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. 3-Kamer appartement Geheel v.v. dubbele beglazing Bijdrage VvE 125,— p.m. In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias, in een kleinscht lig en luxe appartementencomplex gelegen 3-kamer appartement. Dit appartement, met berging in de onder bouw, is gelegen op de Ie etage en heeft een woonopp van 85 m2. Bwjr. 1992. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast (3 groepen 2 fase en aardlekschakelaar); 2 Slaapkamers aan de galerijzijde, beide v.v. een laminaat vloer en 1 v.v. een sehuifwandkast; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine en wastafel met meubel en designradiator; Royale, lichte woonkamer met een laminaat vloer en toegang tot het balkon (W); Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken met Nefit Econonr VR c.v. combi-opstelling (2008) en aansl. wasapp. Bijz.: Oplevering in overleg. NVM

Hart van Holland | 2009 | | pagina 48