makelaardij na p_van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidplaslaan 460 Vraagprijs 183.000,— k.k. Prunusstraat 29 Vraagprijs 167.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Stationsstraat 4 Vraagprijs 250.000,— k.k. Kleikade 56 Vraagprijs 189.500,— k.k. BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zijde 268 Vraagprijs 169.500, -k.k. Thorbeckehoeve 22 Vraagprijs 275.000,- k.k. REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN De hypotheekrente is momenteel gunstig U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis De huizenprijzen zijn realistischer geworden U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie Een koopwoning is op langere termijn een goede investering De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak ITO makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 8 juli 2009 pagina 36 3-kamer appartement Bijdrage VvÈ 125,- per maand Royale woonkamer (±39m2, incl. open keuken) 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias in een kleinscha lig en luxe appartementencomplex op de Ie etage gelegen 3-kamer appartement met balkon (W) en berging in de onderbouw. Dit appartementencomplex heeft een gesloten entree met videofoon en liftinstallatie. Bwjr. 1992 en woonopp. 85 m2. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Me terkast; 2 Slaapkamers aan de galerijzijde; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine en wastafel met meubel; Royale, lichte woonkamer met spachtelputz wandafwerking en toegang tot het balkon (W); Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling v.v. vaatwasm. aansl.; Bijkeuken met AWB thermomaster c.v. combi-opstel ling 1992) en aansl. wasapparatuur. In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voor tuin en op het Zuidoosten gelegen achtertuin met vrijstaande stenen berging, vlonder en een achterom. Bwjr. 1955, 132 m2 eigen grond, inhoud 283 m3 en woonopp. 79 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, scholen, NS-station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toiletruimte met closet; Woonka mer 25 m2) met vaste kast en schouw; Gesloten keuken v.v rechte keukenopstelling met toegang tot de achtertuin; Trap kelderkast met wasmachineaansluiting. 1e Verd.: Overloop: 1 Slaapkamer aan de vz.; 2 Slaapkamers aan de ax; Badkamer v.v. douchehoek met thermostaatkraan en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken niet bevloerde vliering 1.87 m hoog) met Intergas cv-combi installatie. 4-Kamer hoekeengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris Buitenschilderwerk uitgevoerd in juni 2009 In de wijk Zuidpias gelegen hoekeengezinswoning met zonnige achtertuin (110) v.v. een achterom en een stenen berging. Bwjr. 1997, 126 m2 eigen grond, inhoud 345 m3 en woonopp. 112 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer 36 m2) met toegang tot de achtertuin; Open keuken aan de vz. met een standaard rechte opstelling. 1e Verd.: Badkamer met gedeelde dakkapel v.v. douchehoek, wastafel, 2e toilet en wasm. aansl.; 1 Slaapkamer aan de vz. met gedeelde dakkapel; 2 Slaapkamers met Velux dakven ster aan de a.z. 2e Verd.: Door middel van een schuiftrap bereikbare zolderverdieping met c.v.-combi ketel; Door het plaatsen van een dakvenster kunt u deze bergzolder ook een andere functie geven zoals een werkkamer. Bijz.: De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van de koper. 2-onder-1 kap woning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Oplevering in overleg 5-Kamer eengezinsdijkwoning Compleet gerenoveerde woning Prachtig uitzicht over landerijen en het toekomstige Bentwoud Midden in het centrum aan parallelweg van de Stations straat gelegen statige, goed onderhouden 2 onder 1 kap woning met vrijstaande stenen garage, aangebouwde houten tuinberging en verzorgde achtertuin met onderheid terras en achterom. Bwjr. 1958,211 m2 eigen grond, inhoud 370 m3 en woonopp. 114 m2. Ind.: Zijentree/hal met trapopgang; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte opstelling v.v. gaskookplaat en afzuigkap; Bijkeuken met wasmachineaansl., cv-combi installatie en toegang tot de achtertuin; Woonkamer, type doorzon, met schouw. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste wastafel; Badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: Ruime overloop met mogelijkheid tot werk/slaapkamer; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met bergruimte achter de knieschotten. In de afgelopen jaren compleet gerenoveerde en als zodanig zo te betrekken eengezinsdijkwoning. De achtertuin (Z) is v.v. een vrijstaand houten chalet en achterom. Bwjr. 1927, 93 m2 eigen grond, inhoud 250 m3 en woonopp. 89 m2. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Meterkast; Woonkeuken met rechte keukenopstelling (2005) v.v. 5 pits gaskookplaat, oven, RVS afzuigsehouw, vaatwasmachine en koelkast; Toilet met closet. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaap kamers aan de a.z., w.v. 1 met kast v.v c.v.-installatie (2003). Souterrain: Tuingerichte woonkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Badkamer v.v. ligbad met spatseherm, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator; Was-/bergruimte met aansl. wasapparatuur. Aan de Zijde gelegen goed onderhouden eengezins(poort)woning Nabij NS-station, uitvalwegen en op loopafstand van het centrum Oplevering in overleg De achtertuin (Z) is v.v. een ruime vrijstaande stenen berging en verder de mogelijkheid een parkeerplaats/ garage op eigen terrein te creëren. Bwjr 1905, op 134 m eigen grond, inhoud ca. 230 m3 en woonoppervlakte van circa 70 m2. Ind.: Beg. grond: Entree/hal met laminaat- vloer; Toilet; Gesloten keuken met laminaatvloer en rechte keukenopstelling met granito aanrechtblad, aansl.wasapp en boiler (80 liter, eigendom); Straatgerichte woonkamer met moederhaard. Ie Verd.: Overloop met ruime vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 2x vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met 3x vaste kast; Badkamer met granitovloer, vaste wastafel en inloopdouche. Bijz.: Deze woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing en elektrisch bedïenbare rolluiken op de Ie verdieping aan de achterzijde. De oplevering is in overleg. Met 3 meter uitgebouwde hoekwoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk in fasen uitgevoerd tussen 2007 en 2009 Ruime goed onderhouden eengezinswoning Parkeermogelijkheid op eigen terrein Nabij NS-station, Gouwe Bos, winkels en scholen gelegen In rustige en groene omgeving gelegen goed onderhouden ruime eengezinswoning v.v. achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1978,145 m2 eigen grond, inhoud 415 m3 en woonopp. 140 m2. Ind.: Beg.gr.: Uitgebouwde entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Open eetkeuken met L-vormige luxe keukenop stelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Luxe badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, hangend toilet, vaste wastafel, ligbad en designradiator. 2e Verd.: Ruime open zolderkamer met toegang tot de open bergvliering en dakvenster; Stook/wasruimte met Vaillant e.v.-combi instal latie (2004) en wasmachine aansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel. In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie, tegenover een speelplein, gelegen goed onderhouden 3 meter uitge bouwde (1998) hoekwoning met voortuin en achtertuin met vrijstaande stenen berging, aangebouwde ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1991,192 m2 eigen grond, inhoud 355 m3 en woonopp. 114 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer, allesbrander en brede toog naar eetkeukenTuingerichte eetkeuken met toegang tot de tuin en rechte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met aansl. wasapp.; Portaal met trapopgang; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Stookruimte met Vaillant HR cv-combi opstelling; Berg-/wasruimte met wasm. aansl.; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 -23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl Kon »ww (018,

Hart van Holland | 2009 | | pagina 36