Wok Grillbuffet ALL INCLUSIVE 25,50 2uurs diner 19» 1 Uw salarisadministratie op orde met Alfa Salaris en Personeel Overal en altijd toegankelijk 'Wok Grillbuffel 17?° Bent u ook jarig tussen 1 Juli en 30 septembef, kom dan GRATIS bij ons eten! Inclusief drankjes en dessertbuffet Li Lij 2uurs diner Maandag t/m donderdag Vrijdag t/m zondag en feestdagen Vraag naar de voorwaarden en mogelijkheden r"m\ De ondernemende mens centraal lUok Grillrestaurant De Gouden UUok Hazerswoude dorp International Trade Center bij Boskoop 'Geldig in de hele periode 1 juli t/m 30 september en alleen op vertoon van een geldig legitimatiebewijs, maximaal 1 jarige per gezelschap van minimaal 4 personen Geldt niet in combinatie met andere aanbiedingen of all inclusive arrangementen! 500 zitplaatsen en ruime parkeergelegenheid Tel.: 0172-232463 www.degoudenwok.com Maandag t/m donderdag. Vrijdag t/m zondag en feestdagen. pagina 26 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 15 juli 2009 Alfa Salaris en Personeel (ASP) is het nieu we salarispakket van Alfa Accountants en Adviseurs. Hiermee kan Alfa de kwaliteit en de efficiency van de salarisverwerking de komende jaren garanderen. Ervaar de mogelijkheden van ASP voor uw organisa tie. Dit zijn de voordelen voor u op een rij: Up-to-date stuurinformatie U kunt op elk moment online beschikken over up-to-date stuurinformatie zoals salarisontwikkeling; leeftijdsopbouw werknemers; loonkosten; ziekteverzuim; verlof- en opleidingenadministratie. U heeft dus altijd inzicht in alle relevante informatie op de momenten dat u dat uitkomt. Overal en altijd toegankelijk Toegang tot internet is voldoende voor ASP. U heeft zeven dagen per week, 24 uur per dag toegang tot alle arbeidsvoorwaar- Bent u geïnteresseerd en wenst u meer informatie of wilt u een vrijblijvende afspraak maken? U kunt contact opnemen met de heer B.J.M. Vijverberg (directeur) of de heer J. Crielaard (teamleider ASP). Beiden zijn bereikbaar onder telefoon nummer 010 5295600. Alfa Accountants en Adviseurs Hoekeindseweg 39 Postbus 941 2665 ZX Bleiswijk bleiswijk@alfa-accountants.nl www.alfa-accountants.nl accountants en adviseurs den, salaris- en personeelsadministratie. Vanaf elke computer met een internet aansluiting kunt u ASP gebruiken. ASP is namelijk een online applicatie. Online digitaal archief U heeft een online dossier in huis waarin u alle gegevens kunt archiveren en gemak kelijk kunt terugvinden. U hoeft geen 'eigen lijstjes' meer bij te houden. Niet langer meer zoeken naar documenten, maar de informatie die u zoekt met één druk op de knop achterhalen. Bovendien kunt u er voor kiezen om (optioneel) uw loonafrekeningen voortaan digitaal aan uw werknemers te verstrekken. tijd en geld kwijt aan het aanschaffen en implementeren van updates: dat gebeurt automatisch! Deskundige ondersteuning Op de momenten dat u ondersteuning nodig heeft voor het verwerken van de salarisadministratie, of zaken welke samenhangen met de salaris- en perso- neelsadministratie, kunt u tijdens kantoor uren één van onze salarisadviseurs bellen. U kunt bij hen terecht voor uw vragen-op het gebied van salarisadministratie, maar ook zaken op het gebied van personeels zaken, arbeidsrecht en ziekteverzuim. Wanneer u naar aanleiding van dezé pun ten denkt dat ASP een goede aanvulling is voor uw bedrijf is het goed om te weten dat u, indien u geen relatie van Alfa bent, ook gebruik kunt maken van ASP. Inzicht in kosten Ook de kosten maken een overstap naar ASP interessant. Om te beginnen hoeft u niet te investeren in een duur pakket; u betaalt slechts voor het gebruik. Boven dien betaalt u, door de modulaire opzet, alleen maar voor de onderdelen die u gebruikt. U bent ook niet langer meer

Hart van Holland | 2009 | | pagina 26