Het mooiste uitzicht van Moerkapelle MK Twee exclusieve penthouses aan de Dorpsstraat Inclusief zorg en veiligheidspakket Inschrijving begonnen ERA rr c Nico Perdijk W\CYJi Dorpsstraat 146, Zevenhuizen Zuidplaslaan 198, Waddinxveen Telefoon 0180 - 63 16 55 makelaarscentrum Telefoon 0182 - 63 60 21 Zeer groot dakterras De luxe van een eigen lift pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 7 15 juli 2009 U kunt zich tot 15 augustus inschrijven voor een van de pent houses. Toewijzing vindt plaats op volgorde van binnenkomst. De makelaars staan u graag te woord en kunnen desgewenst meer informatie geven over deze bijzondere woningen. Inbraakalarm met door schakeling naar meldkamer Optionele zorg van Beth San Zorgcentrum op afroep Trekkoordjes en drukknoppen in elke ruimte voor zorgoproep Bewegingsmelders voor welzijnbewaking Voorbereid op nieuwe interactieve toepassingen Een impressie van de plattegrond van een van de twee penthouses met het ruime dakterras. Er is maar één monumentale kerk in Moerkapelle. En er zijn maar twee penthouses die zo'n mooi uitzicht hebben op deze kerk. Ze worden gerealiseerd op de plek waar nu de oude Rabobank staat. Een unieke kans om comfortabel en zorgeloos te wonen met een opvallend groot dakterras. Het is werkelijk een prachtige locatie in het hart van Moerkapelle, een geliefd en pittoresk dorp in het Groene Hart. Alles ligt hier binnen loopafstand. De nieuwe supermarkt bevindt zich zelfs recht onder de penthouses. Het geheel is zo ontworpen dat u hier geen hinder van ondervindt. Eerder het voordeel van winkelgemak onder handbereik. Achter de klassieke gevel liggen ruim opgezette penthouses. Met een royale woonkamer en twee slaapkamers. Uw persoonlijke wensen ten aanzien van de indeling kunnen worden mee genomen in de bouw. Zowel aan de voor- als achterzijde is er een aantrekkelijke buitenruimte. Aan de voorkant vanwege het bijzon dere uitzicht en aan de achterzijde is de omvang spectaculair: een beschut dakterras van circa 75 vierkante meter. Een heerlijke plek met oneindig veel mogelijkheden. Het exclusieve karakter biedt de nodige privacy. Er worden maar twee woningen gerealiseerd. Zo deelt u de lift met slechts één andere woning. Voor de veiligheid is er uiteraard een videofooninstallatie en voor het gemak bevinden zich op de begane grond nog twee bergingen. Zo is er aan alles gedacht. Het toekomstige beeld met op de begane grond de nieuwe supermarkt en op de eerste etage twee exclusieve penthouses.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 2