m* UMWBkL v\ KINDiRBINGO GEEF WENSEN DE RUIMTE H.E. van der Hammen iïUüUdi VAN ALLES TE DOEN IN WITTE TENTWEEK e/ipezv/id/en /frx'ej DEZE WEEK IN HET FILMHUIS organisatie van lokale nieuwsmedia NIET ZWEMMEN BLEISWIJKSE ZOOM 7surxiLicbcvictxtcix Marinus Hendrikus Groenenberg UITVAARTVERZORGING RBsnjjgjf Als het om vertrouwen en eerbied gaat! KAT TE DOEN BIJ EEN GEVONDEN HUISDIER IN BOSKOOP? 44.000 exemplaren Telefoon OIO 522 27 90 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Hart van Holland; dé krant voor de Zuidpias 15 juli 2009 pagina 35 Het moment is gekomen, 't wordt stil om me heen. Ik ga jullie verlaten en laat jullie alleen. Ik had liever gebleven maar 't is anders gegaan. Dus kom om dit uur van het laatste afscheid dicht bij mij staan. Na een lang en arbeidzaam leven is, na een periode van ziek zijn overleden mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Rinus 26 september 1930 t 9 juli 2009 Wat zullen we je missen .er ar in te Sina Groenenberg - Tol Sjaak en Mery Steffan en Darline Marita en Maurice Krista en Dennis Celina, Yuna Carla en John Marcel en Marloes Malou Johan en Anita Renate Ron en Janneke Kim Mark Tanja en Ad Janine Ashley Jonkheer van der Weistraat 14 2751 AJ Moerkapelle De begrafenis heeft dinsdag 14 juli plaatsgevonden op begraaf plaats Westhage te Moerkapelle. Boskoop - Buurtvereniging 't Zuiden organiseert voor vrijdag 17 juli om 4.00 uur een bingomiddag voor kinderen in het Jeugdhuis aan de Julianastraat 50. De toegang voor niet-leden bedraagt 0,50 euro. Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw AANGtSLOTEN B J nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. R EOIJIEM u 1T v A A R T v E R z R G1 N G t oc Boekweitakker 7 - 2743 DL Waddinxveen www.hevanderhammen.nl MIM'j W i Wij verzorgen: Uitvaarten, basistarief 2650,- euro Vakkundigheid in thuis opbaren 1 Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 33 Moordrecht - Voor kinderen, zit tend in groep 3 of hoger van de ba sisschool, worden voor de laatste week van de zomervakantie, vanaf maandag 17 augustus, allerlei acti- Menige tijd liep erbij ons een ma- }ere kat rond. Ms kattenliefhebbers en omdat iet beestje een zielige indruk makte zijn wij begonnen hem (en beetje bij te voeren. Uiteraard "as hij al gauw dagelijks in onze Min te vinden. Omdat het beestje absoluut geen verwilderde indruk mar te en zich makkelijk liet aan telen hebben wij hem direct op (en regionale internet site voor Mrmiste huisdieren gezet. Daar te/am helaas geen reactie op. "u hebben wij al een kat en het leas niet onze bedoeling om deze liervoeter permanent bij ons te boden. Gelukkig is er dan de iemeentegids waar in staat dat de Stichting Dierentehuis Mid- ien-Holland in Gouda kunt bellen Hor zwerfdieren. Dat was een te- invaller. De Gemeente Boskoop wkr namelijk niet onder Gouda 't vallen, maar onder Alphen aan Rijn. Foutje in de Gemeente- gids blijkbaar... Dus naar Alphen aan de Rijn ge beld. Weer fout! Voor gevonden huisdieren dien je contact op te nemen met Zoetermeer. Zoeter- meer gebeld, maar weer fout! De Gemeente Boskoop heeft geen contract met de Dierenopvang Zoetermeer en die nemen daarom geen gevonden huisdieren aan uit Boskoop. Zij raden aan contact op te nemen met de dierenambu lance. Nu wil je als dierenvriend je best blijven doen, dus de dieren ambulance gebeld. U raadt het al: weer fout! Ze willen eventueel de kat wel ophalen, maar als blijkt dat de kat niets mankeert bren gen ze hem terug naar de plaats waar hij is gevonden en laten hem daar weer los. Dit alles heeft met de nodige wachttijden behoorlijk wat tijd gekost en wij waren er niets mee opgeschoten. Aangezien wij door onze opties heen waren hebben wij de Gemeente Boskoop gebeld, want iemand moet toch met een oplossing komen. Daar kregen wij het advies om Dierentehuis Midden-Holland in Gouda te bellen, maar dan zou het hele verhaal opnieuw begin nen Gelukkig was er een ambtenaar die zich de situatie persoonlijk aantrok en die inzag dat er iets moest gebeuren. Uiteindelijk stel de deze mevrouw voor de kat zelf mee naar huis te nemen en hem te verzorgen. Wij hebben hem daarop naar het Gemeentehuis in Boskoop gebracht. Poes heeft in ieder geval een goed tehuis gekregen, maar als dit de oplossing is van de Gemeente Bos koop,' zullen binnenkort de amb tenaren van een behoorlijke hoe veelheid huisdieren hebben! Tonny de Vreede, Boskoop viteiten georganiseerd in en rond de witte tent. Op het programma staan onder meer knutselen, hut ten bouwen, spelletjes doen en naar een bijbelverhaal luisteren. 's-Avonds kan er gefietst en ge sport worden. Nieuw dit jaar is een voorstelling van een poppenspeler op de maandagavond. De week wordt op vrijdag afgesloten met pannenkoeken en een film. Gouda - In het Filmhuis aan de Le- thmaetstraat worden de komende week de volgende films vertoond. 'Coco avant Chanel' is te zien op donderdag 16, vrijdag 17, zondag 19, maandag 20, en dinsdag 21 juli om 20.30 uur. Regie Anne Fon taine met Audrey Tautou, Benolt Poelvoorde en Marie Gillain. Fra 2009, biopic, 105 minuten. 'Last Chance Harvey' wordt ver toond op zaterdag 18 juli om 20.30 uur. Regie Joel Hopkins; met Dustin Hoffman, Emma Thompson en Ka- thy Baker. GBA/USA 2008, drama/ romantiek, 92 minuten. 'The Reader' staat op het program ma voor woensdag 22-juli om 20.30 uur. Regie Stephen Daldry; met Kate Winslet, Ralph Fiennes, David Kross en Lena Olin. USA/DUf 2008, drama/romantiek, 124 minuten. Voor meer informatie: www.film- huisgouda.nl of 0182-522200. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0 nnP Regio - De provincie Zuid-Hol land heeft een negatief zwem- advies afgekondigd voor de Bleiswijkse Zoom in Bleiswijk. Oorzaak is de aanwezigheid van een grote hoeveelheid gif tige blauwwieren. Blauwwieren Als blauwwieren een drijflaag gaan vormen, neemt de hoe veelheid giftige cyanobacte- riën toe. Als de concentratie te hoog is, wordt er een negatief zwemadvies of zwemverbod afgekondigd. Een drijflaag van blauwwieren ziet er uit als een groen-blauwe olieachtige laag op het water. Gezondheidsklachten Binnen twaalf uur na het zwem men in water met blauwwieren kunnen mensen last krijgen van gezondheidsklachten, zoals hoofdpijn, koorts, huidirritatie en maag- en darmklachten. Actuele informatie is te vinden opwww.zuid-holland.nl/zwem- water en op teletekstpagina 725. De zwemwater telefoon (070-441 75 50) is op werkda gen bereikbaar tussen 8.30 en 16.30 uur. Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging 'V van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail

Hart van Holland | 2009 | | pagina 35