r makelaardij Elke zaterdag open 02 eel wat huizen in huis! Onlangs door ons verkocht: P_van 't hof www.hof-makelaardij.nlj im BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN Prunusstraat 9 Justus van Effenlaan 40 Akkerwinde 33 Elzenhorst 77 Burg. Trooststraat 52 Prunusstraat 8 Elzenhorst 103 Peuleyen 32 Meteorenweg 92 MOERKAPELLE Oranjestraat 60 Willem Alexanderplantsoen 9 BOSKOOP C. de Vosstraat 20 Dr. Hamburgerlaan 1 J.H. v. Straaten van Nesplantsoen 36 V makelaardij WADDINXVEEN De Akker 8 Vraagprijs 369.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Prunusstraat 7 Vraagprijs 175.000,— k.k. ZEVENHUIZEN ZEVENHUIZEN Stampioenstraat 33 Vraagprijs 374.500, -k.k. Ga voor ons complete woningaanbod naar pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 15 juli 2009 P_van t hof iB NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda. Waddinxveen en Zoetermeer 5-Kamer woning Winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand Volledig geïsoleerd 2-0nder-l kap woning met garage, voortuin met sierbestra ting en achtertuin (ZO) met parkeer mogelijkheid voor 2 auto's. Bwjr. 1984, 243 m2 eig. grond, 395 m3 inh. (incl. garage) en 132 m2 woonopp. (incl. garage). Ind.: Beg. grond: Entree/hal v.v. plavuizenvloer met vloer- verw.; Meterkast; Toilet met font.; Tuingeriehte woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverw. en open haard; Semi open keuken met dubbele rechte keukenopstelling v.v. gaskook- plaat, oven, afzuigkap en vaatwasmachine. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel; Badkamer met ligbad, wastafel, toilet en aansl. wasappara- tuur; De 1e verd. heeft een massief eikenhouten vloer. 2e Verd.: Zolderslaapkamer met 3 dakvensters, c.v.-combi- ketel, unit m.v., schuifwandkast en bergruimte. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25. 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl In de nieuwbouwwijk "Waterrijk" gelegen royale 4-kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en diverse uitvalswegen gelegen Oplevering in overleg, kan op korte termijn Algemeen: Bwjr. 1998 op 120 m2 eigen grond, woonopper- vlakte van ca. 140 m2; De achtertuin (0) is netjes bestraat en v.v. een vrijstaande houten berging en achterom. Ind.: Entree/hal met parketvloer en m.k.; Toilet (2007) v.v. font; Woonkamer v.v. een parketvloer (eiken), lambrisering en trapkast; Vanuit de zitkamer is er toegang tot de achter tuin; Eetkamer aan de v.z.; Keuken met 2 rechte keukenop stellingen v.v. inb.app.; 1e Verd.: Overloop; Badkamer met hoekbad, douchecabine, closet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de a.z. en 1 slaapkamer aan de v.z. v.v. een laminaatvloer en spachtelputz wandafwerking. 2e Verd.: Zolderslaapka mer; Was/stookruimte met c.v.-combiketel (AWB, 1998), aansl. wasapp.; Dakterras (W) ca. 15 m2; Bijz.: De woning is volledig geïsoleerd en vrijwel geheel v.v. schuurplafonds en spachtelputz wandafwerking. 4-kamer appartement In 2004 compleet verbouwd Bijdrage VvE 185,- p.m. (incl. voorschot stookkosten). Op de 6e en tevens bovenste etage gelegen goed onder houden 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, woonopp. 85 m-. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kast en een vernieuwde meterkast; Hal met toegang tot de div. vertrek ken; Woonkamer en toegang tot het balkon; Open keuken met rechte keukenopstelling (2004) v.v. inb.app.; Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kasten met boiler (80L); 2 Slaapkamers aan de a.z.; Toi let; Badkamer met wastafel, douchecabine en mechanische ventilatie. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing. Alle elektra, schakelmateriaal, stopcontacten en de meterkast zijn in 2004 vernieuwd. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projeetnotaris In de Bomenwijk gelegen ruime eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 310 m3, 138 m2 eigen grond en woonopp. 79 m2 (excl. 2e verd.). De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast (4 groepen aardlekscha- kelaar) en bordestrap; Woonkamer met vaste kast; Open eetkeuken met eenvoudige rechte keukenopstelling, vaste kast en toegang tot de kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin en wasm. aansl.; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; Toilet Ie Verd.; Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de az., waarvan 1 met vaste kast. 2e Verd.: Middels schaartrap te bereiken deels bevloerde vliering met Intergas ev-combi installatie 2005). Bijz.: Deze woning is v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. 5-kamer eengezinwoning In 2006 en 2007 compleet verbouwd Geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbelglas In de Bomenwijk gelegen 5-kamer eengezinswoning met 12 meter diepe, zonnige en keurig aangelegde achtertuin met stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 250 m3, woonopp. 77 m2 en 113 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; Woonkamer aan de v.z. met toegang tot kelderkast; Open keuken met lichte L-opstelling (2007) v.v. diverse inb.app.; Tussenhal met toe gang tot de achtertuin; Toilet. Ie Verd.: Overloop met vaste trap naar de zolderverd.; Ouderslaapkamer aan de v.z.; 1 Kleinere slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Vergrote moderne badkamer met douchecabine, wasta fel met meubel, designradiator en wasm. aansl. 2e Verd.: Overloop met bergruimte achter de knieschotten en c.v.-combi opstelling; Zolderslaapkamer met 2 Velux dakramen. Bijz.: In 2007 is de gehele elektrische installatie vernieuwd. Voomalige praktijkhoekwoning met garage In 2002 compleet intern gerenoveerd Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 Fraai aan waterpartij gelegen, ruime voormalige hoekprak- tijkwoning met achtertuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1984,166 m2 eigen grond, inhoud 395 m: I en woonopp. 135 m2. Ind.: Entree/hal; Toilet; Tuingeriehte woonkamer met massief hardhouten vloerafwerking, design gashaard en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Riante eet-/woonkeuken met toegang tot klein zijbalkon, rechte lichte keukenopstelling met natuurstenen aanrechtblad enT inb.app. 2e Verd.: Overloop; Zeer royale, luxe badkamer met duo douche/stoomcabine (Cleopatra), duo ligbad, dubbele wastafel met meubel en verwarmde spiegels, vloerverwar ming, designradiator en hangend toilet; 2 Slaapkamers aan de vz. 3e Verd.: Overloop met cv-combi installatie en aansl. J wasapp.; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. 5-Kamer hoekeengezinswoning Zonnige achtertuin Oplevering in overleg U zoekt een hoekwoning in een kindvriendelijke, groene en ruim opgezette wijk van Zevenhuizen, waar uw kinderen nog naar hartenlust kunnen spelen? Dan moet u deze leuke woning eens komen bekijken. Aan een voetpad gelegen hoekeengezinswoning met 10 meter diepe achtertuin (Z/0) en vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1984,114 m2 eigen grond en woonopp. 105 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Lichte en zonnige L-vormige woonkamer 30m2 incl. keuken) v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming; Open keuken met rechte keukenop stelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Vergrote bad kamer met douchecabine, hang closet, wastafelmeubel en een w.a.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Grote zolderkamer 15m2) met dakkapel en grote berging; De c.v. ketel ('99) hangt in een aparte c.v.ruimte. 4-kamer appartement gelegen op de Ie verdieping liftinstallatie, videofooninstallatie en binnentuin Zevenhuizen, grenzend aan de gemeente Rotterdam, is gelegen aan de Rottemeren. U zoekt een comfortabel appartement welke is v.v. de nodige luxe en waar u echt zo in kunt trekken? Dit ap partement heeft dit alles te bieden met een aangenaam woonopp. van 163 m2, eigen parkeerplaats in de par keerkelder en een ruime berging. Ind.: Hal met berging v.v. c.v. ketel en WTW inst.; Toilet; Zeer royale en lichte woonkamer 45 m2); De ramen zijn allen v.v. elektri sche sereens; Open luxe keuken v.v. inb.app.; Vanuit de woonkamer en de grote slaapkamer bereikt men het inpandige balkon (Z/0); De grootste slaapkamer is 17,5 m2 en is bij de woonkamer te trekken; 2 Slaap kamers (16 m2 en 13 m2); Badkamer v.v. een douche cabine, hang closet, dubbel wastafelmeubel en opstel plaats voor de wasmachine/droger. Bijz.: Geheel v.v. een (quickstep) laminaatvloer met v-groef uitgevoerd in zeer licht eiken en netjes afgewerkte wanden (spachtelputz).

Hart van Holland | 2009 | | pagina 40