H lad e wat i? iziw; msi Fulltimer BBL-er Venrooy Tandtechniek www.hartvanholland-online.nl Uw salarisadministratie op orde met Alfa Salaris en Personeel al/a orwiüe ode 45^^ AFGEPRIJSD T/M KUNSTGEBITTEN Overal en altijd toegankelijk m/v www.werkenbijshoebyfashion.nl Ook hebben wij alweer een gedeelte van de NIEUWE COLLECTIE binnen __J KOOPJE op ons buitenrek GEVONDEN: zondag 19 juli hebben we aan de Lange Zijde (tegenover SAM SAM) een bedelarmbandje gevonden met aan elke 2 schakels een gekleurd kraaltje als bedeltje. De eigenaar kan contact opnemen met: tel 06-55942433. Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag De ondernemende mens centraal pagina 16 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 22 juli 2009 SHOEBY Als snelst groeiende fashionretailer in Nederland zijn we continu bezig om ons concept verder uit te bouwen. Onze merken en collecties verrassen je, we combineren trendy kleding met aantrekkelijke prijskaartjes. Het maakt Shoeby Fashion - met 190 winkels voor mannen, vrouwen en kinderen - tot één van de leukste fashion retailketens. Als je op zoek bent naar een uitdagende baan in de mode dan is Shoeby Fashion the next step. Eentje die je modehart sneller laat kloppen en je persoonlijke ontwikkeling tot bloei laat komen. Waarbij onze organisatie je veel mogelijkheden biedt. Wil jij, net als wij, elke dag met plezier naar je werk? Kijk dan op onze website www.werkenbijshoebyfashion.nl, daar vind je alles wat je over ons wilt weten. Take your next step in fashion now! Voor onze vestiging in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven Interesse? Stuur dan snel een brief voorzien van je cv en een pasfoto naar: Shoeby Fashion t.a.v. Angelique Dominicus. Postbus 12, 5240 AA Rosmalen. Of per e-mail: vacatures@shoebyfranchise.nl. Voor meer informatie kun je bellen naar tel. 073 - 511 80 19 of kijk op onze website. n.u.v. lingerie en de nieuwste collecties Passage 232 Waddinxveen - Tel. 0182-615427 Dorpsstraat 58 - Zoetermeer - Tel 079-3164084 Reigerhof 87 - N'kerk a/d IJssel - Tel 0180-323083 Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Alfa Salaris en Personeel (ASP) is het nieu we salarispakket van Alfa Accountants en Adviseurs. Hiermee kan Alfa de kwaliteit en de efficiency van de salarisverwerking de komende jaren garanderen. Ervaar de mogelijkheden van ASP voor uw organisa tie. Dit zijn de voordelen voor u op een rij: Up-to-date stuurinformatie U kunt op elk moment online beschikken over up-to-date stuurinformatie zoals salarisontwikkeling; leeftijdsopbouw werknemers; loonkosten; ziekteverzuim; verlof- en opleidingenadministratie. U heeft dus altijd inzicht in alle relevante informatie op de momenten dat u dat uitkomt. Overal en altijd toegankelijk Toegang tot internet is voldoende voor ASP. U heeft zeven dagen per week, 24 uur per dag toegang tot alle arbeidsvoorwaar den, salaris- en personeelsadministratie. Vanaf elke computer met een internet aansluiting kunt u ASP gebruiken. ASP is namelijk een online applicatie. Online digitaal archief U heeft een online dossier in huis waarin u alle gegevens kunt archiveren en gemak kelijk kunt terugvinden. U hoeft geen 'eigen lijstjes' meer bij te houden. Niet langer meer zoeken naar documenten, maar de informatie die u zoekt met één druk op de knop achterhalen. Bovendien kunt u er voor kiezen om (optioneel) uw loonafrekeningen voortaan digitaal aan uw werknemers te verstrekken. Inzicht in kosten Ook de kosten maken een overstap naar ASP interessant. Om te beginnen hoeft u niet te investeren in een duur pakket; u betaalt slechts voor het gebruik. Boven dien betaalt u, door de modulaire opzet, alleen maar voor de onderdelen die u gebruikt. U bent ook niet langer meer tijd en geld kwijt aan het aanschaffen en implementeren van updates: dat gebeurt automatisch! Deskundige ondersteuning Op de momenten dat u ondersteuning nodig heeft voor het verwerken van de salarisadministratie, of zaken welke samenhangen met de salaris- en perso- neelsadministratie, kunt u tijdens kantoor uren één van onze salarisadviseurs bellen. U kunt bij hen terecht voor uw vragen óp het gebied van salarisadministratie, maar ook zaken op het gebied van personeels zaken, arbeidsrecht en ziekteverzuim, j Wanneer u naar aanleiding van deze pun ten denkt dat ASP een goede aanvulling is voor uw bedrijf is het goed om te weten dat u, indien u geen relatie van Alfa bent, ook gebruik kunt maken van ASP. Bent u geïnteresseerd en wenst u meer informatie of wilt u een vrijblijvende afspraak maken? U kunt contact opnemen met de heer B.J.M. Vijverberg (directeur) of de heer J. Crielaard (teamleider ASP). Beiden zijn bereikbaar onder telefoon nummer 010 5295600. Alfa Accountants en Adviseurs Hoekeindseweg 39 Postbus 941 2665 ZX Bleiswijk bleiswijk@alfa-accountants.nl www.alfa-accountants.nl accountants en adviseurs

Hart van Holland | 2009 | | pagina 16