I KUNSTGEBITTEN I I I ItEL. 0182-6129581 Nu 1 jaar lang daten voor maar 357,00 Rotterdam zoekt de leukste^ spruit <1 T.W.V. €380,80* Aanstormend administratief talent voor het Zorgloket Medewerker Inkomen WADDINXVEEN Computerhulp aan huis rn»'U.||!»in »v.d. Mee Jansen hoveniers "jjj?- 29 30 31 01 www.pcmonteurnodig.nl IAnna van Burenstraat 8 2741 VG WADDINXVEEN 7 DAGEN PER WEEK Voor tuinontwerp, tuinaanleg tuinonderhoud ndp «crc kijk ook op onze website www.droom~tuin.nl Wij, als klein bedrijf, staan al 15 jaar garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. Bent u single en op zoek naar een relatie? www.clipadating.nl Professionele foto opnamen voor 2,50! Laat nu uw kind (t/m 5 jaar) fotograferen door de professionele fotograaf van Kids Profi-Portrait. Een 13 x 18 foto gratis! Win een exclusieve foto op linnen in een luxe lijst tw.*® woensdag donderdag vrijdag zaterdag juli juli juli augustus VOOR HET BRUSTOR TERRASSCHERM Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 22 juli 2009 Waddinxveen, gelegen op de grens van stad en platteland in Zuid-Holland, biedt voor elk wat wils. Het is een gemeente met een van oudsher dorps, landelijk karakter, gelegen pal naast het Groene Hart en vlakbij de Randstad. Die bijzondere balans tussen stad en land geeft Waddinxveen een uniek karakter. Binnen een omgeving die volop in ontwikkeling is, is het van groot belang dat karakter te behouden. Onderhoud en beheer van bestaand gebied heeft daarom altijd onze volle aandacht. Voor de 190 medewerkers is betrokkenheid bij de inwoners een belangrijk speerpunt. Onze werkomgeving is stimulerend en collegiaal. Medewerkers krijgen de ruimte om nieuwe mogelijkheden te verkennen en te benutten. Wie ons weet te overtuigen van zijn of haar kwaliteiten, verwelkomen we graag! De afdeling Dienstverlening vormt de frontoffice van de gemeente en is daarmee het loket waarlangs burgers, bedrijven en instellingen in contact kunnen komen met de gemeente. De afdeling is opgebouwd uit de clusters Inkomen Verstrekkingen, Publieksbalie/Zorgloket, Bedrijvenloket, Advies, Beleid Kwaliteit, beheer en exploitatie Zwembad Binnensport en Vergunningen. Voor het cluster Publieksbalie/Zorgloket zoeken wij een: m/v (36 uur) De functie In deze functie verzorg je samen met twee andere collega's de admini stratieve afhandeling van zaken binnen het Zorgloket. Je houdt je onder andere bezig met het verwerken van aanvragen, administratief afhandelen van zaken, opstellen van rapportages en aannemen van de telefoon. Wat we vragen Je hebt een afgeronde Mbo-opleiding (niveau 3 of 4), bij voorkeur op administratief gebied, hebt ervaring met MS Office, je bent nauwkeurig, flexibel en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Wat we bieden Wij bieden voor deze functie een inspirerende werkomgeving, ontwikkei- mogelijkheden en een salaris van maximaal 2.672,00 bruto per maand (schaal 7, peildatum l juni '08). Afhankelijk van kennis en ervaring kan de aanloopschaal 6 worden ingezet. Reageren op deze functie kan tot 31 augustus. Voor het cluster Werk, Inkomen Verstrekkingen zoeken wij een: m/v (18 uur) De functie In deze functie houd je je o.a. bezig met het behandelen van aanvragen voor uitkeringen en verstrekkingen in het kader van de WWB en andere inkomensregelingen en zie je toe op de rechtmatigheid van verstrekte uitkeringen. Je fungeert als accountmanager voor cliënten en behandelt aanvragen tot het instellen van verhaal. Wat we vragen Je hebt een afgeronde Mbo-opleiding op het gebied van sociale wet geving, je bent klantgericht, accuraat, hebt een groot verantwoordelijkheids gevoel en je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Wat we bieden Wij bieden een inspirerende werkomgeving, ontwikkelmogelijkheden en een salaris van maximaal 3.027,00 bruto per maand (schaal 8, peildatum I juni '08). Reageren op deze functie kan tot 7 augustus. Interesse? Kijk voor een uitgebreide functiebeschrijving op www.waddinxveen.nl. Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij de P&O adviseur, Janneke Bronk (0182-624576). Reageren kan per e-mail naar sollicitatie@waddinxveen.nl of per brief aan Gemeente Waddinxveen, cluster P&O, t.a.v. Janneke Bronk, Postbus 400, 2740 AKte Waddinxveen. Uw computer is traag, uw computer start niet meer en hoe sluit je dat internet ook alweer aan Geen nood onze professionele monteurs komen bij u aan huis voor elk computerprobleem Bel gratis voor onze tarieven of kijk op onze website Computerreparaties Afspraak Bel gratis: 0800 - 2252252 Reparaties klaar I terwijl u wacht Dental Zwanenburg VERGOEDING DOOR ALLE ZORGVERZEKERAARS Lid van de VH6, dé branche-organisatie van hoveniers en groenvoorzieners, dus vhg kwaliteit op de eerste piaats. Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: 0180-633890 of 06-51610498 Reigerlaan 60 - 2771 TB Boskoop j Voor vragen of als u zich aan wilt melden: 1 Tel: 0172-889141 Locatie: Albert Heijn in Rotterdam, Kretalaan 168 De fotograaf Is aanwezig van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. Alleen op zaterdag tot 17.00 uur. VRAAG WAAR DE VOORWAARDEN Weg en Bos 107 - 2661 DM Bergschenhoek Tel. (010)52 49 040 - www.paulenpaul.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 8