makelaardij www.hof-makelaardij.nl Gerstakker 110 Vraagprijs 225.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP Kanaalweg 6 Vraagprijs 495.000,— k.k. makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar De hypotheekrente is momenteel gunstig U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis De huizenprijzen zijn realistischer geworden U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie Een koopwoning is op langere termijn een goede investering De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN Zuidplastaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl 5-Kamer hoekeengezinswoning Ir de wijk Zuidpias rabij een speel-/grasveld gelegen Muur-, vloer-, dakisolatlen en gedeeltelijk dubbel glas Goed onderhouden hoekwoning met aangebouwde stenen berging v.v. elektra en wasmachineaans!.; Keurig aangelegde voor- en achtertuin (Z) met terras, vijver, diverse planten, struiken en achterom. Bwjr. ±1991, woonopp. 94 m2 en 134 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Trapop- gang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast; L-vormige open keuken met inbouwapp.: keramische kookplaat, combi-oven, afzuigkap en koelkast met 3 vriesladen; Plavuizenvloer over de gehele begane grond. Ie Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; In 2009 grotendeels opgeknapte badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Keurig afgewerkte zolderverdieping met bergruimte achter knieschotten en vaste kast met mechanische ventilatie (2008 en c.v.-combiketel (Remeha Avanta HR, 2008). 5-Kamer eengezinswoning In de wijk Zuidpias aan een singel gelegen Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie Goed onderhouden eengezinswoning met diepe achtertuin met berging en achterom. Bwjr. 1984,130 m2 eigen grond en 95 m2 woonopp. Winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal; Z-vormige woonkamer met trapkast; Portaal met trapopgang en toilet v.v. fonteintje; L-vormige open keuken (2003) met inbou wapp.: koelkast, vriesladen, gaskookplaat met wokbrander, RVS afzuigkap, vaatwasmachine en combimagnetron. Op de gehele beg. grond plavuizenvloer met vloerverwarming (2003). Ie Verd.: Overloop; Badkamer (2001) met toilet, hoekbad met thermostaatkraan en wastafelmeubel; 3 Slaapkamers waarvan 1 met Velux dakvenster. Laminaat- vloer op deze gehele verdieping. 2e Verd.: Overloop met unit m.v., wasmachineaansl. en cv-combiketel (AWB HR 2000); Zolderslaapkamer met dakvenster en wastafel. Bijz.: Buitenschilderwerk is in 2007 uitgevoerd. 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en ach tertuin (NW) met achterom en berging. Bwjr. 1959,161 m2 eigen grond, 360 m3 inhoud en 117 m2 woonop- pervlakte. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer met ceasarstone vensterbanken en laminaatvloer. U-vormige open keuken (2006) met ceasarstone werkblad en div. inbouwapp. 1e Verd.: Overloop met laminaatvloer en 2 vaste kasten waarvan 1 met wasmachineaansl. en mechanische ventilatie en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met dou checabine met thermostaatkraan, hangcloset, designradi ator, wasmeubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006)en unit m.v. Met een vaste trap, dakvenster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk. Riant halfvrijstaand herenhuis, 7 kamers Winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie Riant herenhuis met inpandige garage, vrij uitzicht, voortuin met parkeerplaats voor 1 a 2 auto's en een ruime achtertuin v.v. sierbestrating, beplanting en achterom. Bwjr. 1992, 287 m2 eigen grond, 503 m3 inhoud en 184 m2 woonopp. (incl. garage). Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer met vloer- verw., meterkast en toilet met fonteintje; Inpandig garage met verwarming; Open eetkeuken met plavuizenvloer met vloerverw. en Siematic opstelling (2008) met 5 pits gaskookplaat, RVS afzuigkap, koelkast, vaatwasmachine, stoomoven en heteluchtoven; Bijkeuken met aansl. wasap- paratuur en Intergas HR cv.-combiketel (2008); L-vormige ruime woonkamer met plavuizenvloer met vloerverw., open haard en schuifpui. 1e Verd.: Overloop met bergkast; 4 Slaapkamers, waarvan 1 met dakterras; Badkamer met ligbad, douchecabine, beide met thermostaatkraan, L-vormig wastafelmeubel en lichtkoepel. 2e Verd.: Hobby-/ werkkamer; 1 Slaapkamer. Vrijstaande 6-kamerwoning Op een unieke locatie, prachtig aan het kanaal gelegen Ruime werk-, hobbyruimte Ruime drive-in woning met inpandige garage en ruim terras (Z) Mogelijkheid voor praktijk c.q. werken aan huis Nabij scholen en winkels gelegen, in een kinderrijke en vriendelijke omgeving De woning is v.v. een verzorgde achtertuin (Z) met achterom en op de 1e verdieping een ruim terras (Z). Bouwjaar ca. 1968, op 127 m2 eigen grond, inhoud ca. 400 m3 en woon opp. ca. 141 m2. Indeling: Beg. grond: Entree/tochtportat M.k.; Hal met trapopgang; Stookruimte; Inpandige garage met stalen kanteideur, verwarming, wasmachineaanslui ting en vliering; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de tuin; Betegelde badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel, toilet en m.v. 1e Verd.: Hal; Toilet (ca. 2000) met font.; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige licht eiken keukenopstelling v.v. van div. app.; Ruime L-vormige woonkamer met toegang tot het royale terras (Z). 2e Verc Overloop: 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de az.; Badkamer (ca. 2000) v.v. douchecabine, wastafel met meubel, toilet, designradiator en m.v. Bijz.: Met uitzondering van de entree, zijn alle kozijnen van kunststof met dubbele beglazing. Opl.: in overleg. Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage 6.60 x 4.16m) en aangebouwde werkplaats 14.47 x 6.48m). Bwjr. 1966,498 m2 eigen grond, 369 m3 inhoud en 117 m2 woonoppervlakte. Een ideale woning voor diegene die op zoek is naar centraal maar toch vrij wonen. Deze woning dient zowel intern als extern grondig te worden aangepakt. Ind.: Entree/hal met trapopgang en vaste kast; Toilet; Meterkast; Douchegelegenheid met dou che en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot de garage; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast; Gesloten keuken (donker eiken) met vaste kast, gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast met vriesvak; Lichte woonkamer met weids uitzicht over het kanaal en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Ruime overloop met mogelijkheid tot het creëren van een werkruimte, badkamer of extra slaapkamer en bergruimte achter de knieschotten; 2 Slaapkamers met bergruimte achter de knieschotten. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer pagina 24 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 19 augustus 2009 3-Kamerappartement op de bovenste verdieping In 2007 grotendeels intern gerenoveerd Bijdrage V.V.E. 50,28 per maand Dit appartement met vrij uitzicht heeft een berging in de onderbouw en is middels een afgesloten entree bereik baar. Bwjr 1963, 65 m2 woonoppervlakte. Ind.: Entree/ hal met strakke plavuizenvloer, welke doorloopt naar de keuken en het toilet; Meterkast (2007); Voorraadkast; Toilet; Woonkamer met schouw en laminaatvloer; Werkkamer met sehuifwandkast met c.v.-combiketel (Remeha HR, 2007); Gesloten keuken met wasmachineaansluiting, balkon (W) en rechte witte opstelling (2007) met diverse inbouwappara- tuur: koel-/vriescombinatie, vaatwasmachine, gaskookplaat en afzuigkap; Badkamer met zitbad met thermostaatkraan, wastafel met meubel en nieuwe designradiator; 1 Slaapka mer met toegang tot de loggia. Bijz.: Gedeeltelijk dubbelglas; Complete c.v.-installatie is in 2007 aangelegd. 4-Kamerhoekappartement op de bovenste verdieping Gelegen nabij openbaar vervoer, NS.-station, winkels en Gouwebos Bijdrage V.V.E€ 151,65 p.m. (incl. 85,-voorschot stookkosten] In kleinschalig appartementencomplex gelegen goed onder houden appartement met berging in de onderbouw. Middels een gesloten entree met intercom is de woning met een oppervlakte van 86 m2 (excl. balkon) bereikbaar. Ind.: Entree/ portaal met vaste kast; Meterkast; Hal; Gesloten keuken met wasmachine-, droger- en vaatwasmachineaansluiting en rechte lichte keukenopstelling v.v. koelkast, gaskookplaat, oven, afzuigkap en badgeiser (huur); Badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel; 3 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot het balkon; Woonkamer met prachtig weids uitzicht en 2 vaste kas ten. Bijz: Geheel v.v. structuurverf wandafwerking, laminaat- vloeren en grotendeels v.v. dubbel glas De dakbedekking van het complex is vernieuwd in 2004. De verwarmingsinstallatie is vernieuwd in 2003. De balustrades van alle balkons worden vervangen voor glas in combinatie met aluminium.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 24