FUSIENIEUWS Zeven h uizen-Moerkap|i^i«iH gemeenteraadsverkiezingen Youfljjg Gemeente GEMEENTE ZUIDPLAS: 18 NOVEMBER 2009 Uil RAAD EN COMMISSIES HÉÉi KENNISMAKEN MET DE GEMEENTE VIA YOU TUBE RUEVTIHJJKE ORDENING GEEN RECHTSTREEKS- VERKEER TUSSEN ZEVENHUIZEN- WM MOERKAPELLE WELSTAND BEKENDMAKING VASISIELLING MANDAÏENUpTAFD. BJZ O&W UITWEGVERGUNNING Bouwvergunningen: Verleende bouwvergunningen met ontheffing pagina 4 WWW.ZEVENHUlZEN-MOERKAPPr WEEK 34 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl Informatie Politieke Groeperingen Op 7 juli 2009 heeft de Eerste Kamer ingestemd met het wetsvoorstel voor de herindeling van de gemeenten Moordrecht Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle. Deze gemeen ten zullen vanaf 1 januari 2010 samen de gemeente 'Zuidplas' vormen. Om die reden vinden er Gemeenteraadsverkiezingen plaats. De verkiezingsdatum is vastgesteld op 18 november2009 De nieuwe gemeente Zuidpias doet niet mee aan de landelijke Gemeenteraadsverkiezingen in Registratie politieke groeperingen Om aan de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 november 2009 deel te kunnen nemen moeten politieke groeperingen zich registeren. Landelijk c.q. provinciaal geregistreeide groepe nngen behoeven zich niet te laten registeren. Voor hen geldt de zogenaamde doorwerking van verkiezingen op lager niveau. Alle overige partijen dienen zich te laten registreren De registratie is op maandag 24 augustus 2009. U kunt daaivoor een afspraak maken met de afdeling Publiekszaken van de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor deze registratie moet een waaiborgsom van 112,50 (hondeidentwaalf euro vijftig) wor den overgemaakt op een daartoe bestemde rekening 28.50.05.898 tn.v. de gemeente Nieuwer kerk aan den IJssel onder vermelding van 'waarborgsom registratie' en de naam van de politieke groepering). De betaling kan ook rechtstreeks worden gedaan bij de afdeling Publiekszaken. Degene die de betaling verncht, ontvangt een bewijs daarvan. Na inlevering van een geldige kan didatenlijst voor de komende verkiezing wordt de waarborgsom terugbetaald. Bij het verzoek moet worden overlegd: a. een afschrift van de notariële akte, waar in de statuten van de vereniging zijn opgenomen- b. een bewijs van inschrijving van de Kamer van Koophandel, c. een bewijs van betaling van bovenvermelde waarboigsom; d. een verklaring waarin de (plaatsvervangend) gemachtigden woiden aangewezen. Nog vragen? Inlichtingen over de wettelijke voorschriften over de registratie van een politieke groepering worden verstrekt door de afdeling verkiezin gen van de Gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel, tel: (0180) 330 300. De medewerkers van de afdeling verkiezingen zij n graag bereid om vooraf de stukken door te nemen, zodat ontbrekende of ongeldige documenten tijdig kunnen worden onderkend. Commissie I 1 september Commissie II 2 september Raad 15 september Besluitenlijst extra raad 11 augustus De extra vergadering wordt gehouden op verzoek van de heren Vroegop (WD), Van Eijk (WD) en C AH. Oosterhoff (Gemeentebelan gen). Van het spreekrecht maken gebruik: mevrouw Jolanda van der Spek, voorzitter van Peuterspeelzaal Het Hobbelpaard, twee jongelui, te weten Jasper Metselaar en Ali Sherafhya en Jan Willem de Vos, omwonende van een jongerenhangplek. Gesproten wordt over de overlast van en door jongeren in de kemMoerkapelle. Het college brengt in de uitvoering van het vastgestelde beleid, de nog dit jaar te houden evaluatie, het aanscherpen van de orde en beleidsmaatregelen (zowel preventief als repres sief) gericht op overleg en ver trouwen. Lukt dat niet dan zal de nadruk verschuiven naar repressieve maatregelen. Tevens zullen de ouders van zgn. geregistreerde jongeren actiefworden benaderd, zoals dat nu ook in de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel gebeurt en wordt de inzet van zgn. bikers toegezegd. Tenslotte zegt het college toe een actieve zoektocht naar alternatieve hangplek ken en het entameren van een breed overleg tussen de gemeente, de jongeren, ouders, omwonenden, politie en jongerenwerker. Voor wie wil kennismaken met de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle kan dat sinds kort ook via YOU TUBE. Ga daarvoor naar wwwyoutube.nl en zoek op gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Bomvea voca toekomt Van vrijdag 28 augustus 20.00 uur tot maan dag 31 augustus 05.00 uur is de N219 ter plaatse van de onderdoorgang van de A12 afge sloten. De op- en afritten zijn in beide richtingen open. Het is niet meer mogelijk om rechtstreeks van Zevenhuizen naar Moerkapelle te rijden en andersom. Tijdens de afsluiting zal het oude, niet meer in gebruik zijnde, viaduct in de A12 deels worden gesloopt zodat het nieuwe viaduct kan worden gemaakt De A12 woidt niet afge sloten voor de werkzaamheden. Omleidingroutes Verkeer vanuit Moerkapelle naar Zevenhui zen wordt omgeleid via A12 richting Den Haag, afrit Bleiswijk (8), bovenaan de afrit linksaf over de N209 via oprit Bleiswijk (8) weerdeA12op. Verteer vanuit Zevenhuizen naar Moerka pelle wordt omgeleid via de A12 richting Utrecht afrit Waddinxveen (10), onderaan de afrit rechtsaf over de N456 via de rotondes terug naar de A12, via oprit Waddinxveen (10) deA12op. Overige omleidingroutes Smal en laag landbouwverkeer wordt omge leid via lokale omleidingroutes. Breed en hoog landbouwverkeer wordt omgeleid via de Zuidelijke Dwarsweg en de Bredeweg. Openbare welstandsvergadering Dinsdagmiddag 25 augustus 2009 om 15.45 uur in het gemeentehuis te Zevenhuizen. Openbare vergadering regionale welstandscommissie Gouwestreek en Krimpenerwaard Dinsdagmiddag 1 september 2009 in het Groothandelsgebouw, Stationsplein 45 te Rot terdam tussen 15.00-17.00 uur. Voor de volgende plannen is vergunning verleend Verzonden: 11/8/2009, Strandweg 23a, 2761 DM Zevenhuizen, vernieuwen woning (Bl/2009/0004) g Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de a^egeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verieendé vergunning. De bezwaar termijn bedraagt zes weten na toezending/uitreiking van het desbetref fende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de vooraeningenrechter van de Rechtbank te 'sGravenhage Postbus 20302,2500 EH Den Haag. Verzonden: 11/8/2009, De Pattys 33,2761SXZevenhuizen, plaatsen dakkapel vooiziide woning (BL/2009/0021) Beroep vergunningen met ontheffingen Tegen de afgegeven vergunning met ontheffing kunt u, ais belangheb bende, op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na verzending van het besluit schriftelijk beroep aantekenen bij de Arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 20302,2500 EH 's-Gravenhage. Heeft u een beroepschrift ingediend en meent u dat de betrokken belangen zo zwaar wegen dat u de beslissing hierop niet kunt afwachten, dan heeft u de mogelijkheid om een voorlopige voor ziening te vragen bij de Vooraeningenrechter van de Arrondissements rechtbank, sector Bestuursrecht Postbus 20302,2500 EH 'sUravenhage. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat het college van buigemeester en wethouders op 11 augustus 2009 de mandatenlijst van de afdeling BJZ O&W, vastgesteld hg besluit van 13 januari 2009 hebben ingetrokken en een nieuwe mandatenlijs; voor deze afdeling, versie 14 juli 2009, hebben vastgesteld. Dit besluit treedt in werking de dag na bekendmaking. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage in het gemeentehuis. Een ieder kan op zijn verzoek een afschrift verkrijgen van de betref fende besluiten. Het college van Buigemeester en Wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat een uitwegvergunning wordt verleend aan: aanvraagdatum 11 juni 2009 onder no. 2146: WR. Zurlohe, Oranjestraat47,2751BJ MOERKAPELLE, voor een uitweg op de openbare weg van perceel met kadastemummer Moerkapelle sectie B perceelnummer 1693, plaatselijk bekend als Oranjestraat 47 te Moerkapelle. Tegen dit besluit kan een ieder die rechtstreeks in zijn of haar belang is getroffen, op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Be stuursrecht, binnen zes weten na datum van bekendmaking van de beschikking aan betrokkene een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Buigemeester en Wethouders, Postbus 30,2760 AA Zevenhuizen Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondisse mentsrechtbank, postbus 20302,2500 EH Den Haag. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Publiekszaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14 00-18 00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Politie 0900-8844 Redactie gemeentepaqina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids Brandweer 0172-550550 voor overige informatie Het laatste niei als eerst op www.hartvanholland-online.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 4