r makelaardij P_van 't hof Elke zaterdag open na www.hof-makelaardij.nl wat huizen in huis! m nirn m WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN leplaan 119 Vraagprijs 159.500,— k.k. Vraagprijs 299.000,-k.k. Omloop 28 Vraagprijs 179.500,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP Ga voor ons complete woningaanbod naar r makelaardij WADDINXVEEN De hypotheekrente is momenteel gunstig U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis De huizenprijzen zijn realistischer geworden U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie Een koopwoning is op langere termijn een goede investering De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak F REDENEN OM NU EEN HUIS TE KOPEN 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. pagina 32 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 2 september 2009 ■_van 't hof 5-Kamer eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer Keurig verzorgde en goed onderhouden woning Gevelbrede zonwering aan de achterzijde op de begane grond In de wijk "Zuidpias" gelegen goed onderhouden eengezins woning met uitgebouwde woonkamer. Bwjr. 1991, inhoud 345 m3 en 130 m2 eigen grond. De zonnige achtertuin (Oost) is 10 meter diep en beschikt over een stenen berging en een achterom. Ind.: Entree/hal met in 2004 vernieuwde meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte, met 2 meter uitgebouwde, woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U- vormige opstelling (2004) v.v. natuurstenen aanrechtblad en div. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.;2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer (2002) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met ged. dakkapel aan de a.z., wasmachineaansl. en cv-combi opstelling; Zolder kamer met ged. dakkapel aan de a.z. (2005) en dakkapel aan de v.z. (2005). 5-kamer woning Volledig geïsoleerd Parkeergelegenheid op eigen terrein Deze goed onderhouden geschakelde 2 onder 1 kap woning met vrij uitzicht beschikt over een ruime woonkamer, 4 slaapkamers en een royale zolder. Bwjr 1992,142 m2 woonoppervlakte, 445 m3 inhoud en 179 m2 eigen grond. De aangebouwde berging is met 2,25 m vergroot. Fraai aangelegde zonnige achtertuin (ZO) met achterom. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fon teintje; L-vormige woonkamer met trapkast en aluminium schuifpui; Open keuken met inbouwapparatuur: koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap. De beg. grond heeft een lichte plavuizenvloer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek, closet en wastafel; 4 Slaapkamers. 2e Verd.: Open zolder met dakvenster, wasmachineaansluiting, cv-combi opstelling en unit m.v.. Deze ruimte is uitermate geschikt voor het maken van een 5e slaapkamer of, bij het plaatsen van bijv. een dakkapel, 2 kamers. 9-Kamer herenhuis Geheel in oude luister hersteld en verbouwd Mogelijkheid voor praktijk-/bedrijfsruimte aan huis In het oude gedeelte van Waddinxveen gelegen 9-kamer herenhuis met achtertuin (W), bedrijfsruimte 100m2) en mogelijkheid voor een 2e tuin. Bwjr. 1900 en woonopp. 230 m2. Ind.: Entree; Gang met meterkast en kelder; Woonkamer v.v. kaasplankenvloer en openslaande deuren naar de tuin; Gesloten keuken met L-vormige opstelling v.v. inb.app.; Tussenhal met toilet; Multifunctionele ruimte/ slaapk. met deur naar een achterruimte met 2e keuken opstelling en een 2e badk. v.v douchecabine; Bedrijfs ruimte/opslag. 1e Verd.: Badk. v.v. douche, closet, ligbad en wastafel; 2 Slaapk. aan de v.z., w.v. 1 met mogelijkheid tot het creëren van een eigen badkamer; 2 Slaapk. aan de a.z.; 1 Slaapk. met dakkapel; 2 Werkkamers met dakvenster; Wasruimte met aansl. wasapp. 2e Verd.: Zolderruimte v.v. c.v. ketel. Royale drive-in woning gelegen aan de rivier "De Gouwe" met inpandige garage Achtertuin (0) aan het water en een terras op de 2e verdieping (W) Gelegen nabij het centrum van Boskoop en diverse uitvalswegen (A12 en Nil) Algemeen: Bwjr. 1992,135 m2 woonoppervlakte (ind. ga rage) en 75 m2 eigen grond. Beg. grond: Entree/toehtportaal met m.k.; Deur naar grote garage (21 m2) met aansl. wasapp. en verwarming; 1 Slaapkamer (14,5m2) aan de tuinzijde met deur naar de tuin. Ie Verd.: Overloop; Toilet v.v. forft L-vormige woonkamer (36m2) met trap naar de tuin; Vanuit de woonkamer heeft u prachtig uitzicht op de scheepvaart en de polder; Open in L-vorm opgestelde keuken (2003) v.v. inb.app.; 2e Verd.: Overloop met deur naar het terras (W), Toilet met font.; C.v. ruimte met c.v. ketel (2004); Betegelde badkamer (2006) met douchecabine, wastafelmeubel en een ligbad; 1 slaapkamer (8m2) met deur naar dakterras (W) aan de voorzijde; 1 grote slaapkamer (13,5m2) aan de achterzijde. Bijz.: Precariorech ten ca. 25,- per jaar. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 E-mail: boskoop@hof-makelaardij.nl NVM 5-Kamer royale eengezinswoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2008/2009 Centraal gelegen t.o.v. winkelcentra en openbaar vervoer In ruim opgezette en kindvriendelijke woonwijk Oostpolder- wijk gelegen royale eengezinswoning met voor- en keurig aangelegde achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1979,125 m2 eigen grond, inhoud ca. 365 m3 en woonopp. ca. 110 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Open eetkeuken aan de vz. met bar en een L-vormige keukenopstelling v.v. div. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. (v/h 2); Badkamer met ligbad met spatscherm en thermostaatkraan, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met c.v.-combi opstelling (Agpo Econpact HR, circa 2000) en aansl. wasapp. 3-Kamer appartement met achterplaats Gelegen op loopafstand van winkels en openbaar vervoer Oplevering in overleg In ruim opgezette en gewilde woonwijk op de begane grond gelegen goed onderhouden 3-kamer appartement met inpandige berging en achterplaats (0) met achterom. Dit zo te betrekken appartement heeft een weids uitzicht over een waterpartij. Ind.: Entree/hal met garderobenis en laminaat- vloer; Meterkast (3 groepen en aardlekschakelaar); Fraaie, lichte aan de voorzijde gelegen woonkamer met parketvloer; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb. app.; Tegenover deze opstelling bevindt zich een rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken/berging met toegang tot de achterplaats, Vaillant cv-combi installatie, aansl. wasapp. en vaatwasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, vaste wastafel, vloerverwarming en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z en 1 slaapkamer aan de a.z„ beide v.v. een laminaatvloer. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 3-Kamer maisonnette Bijdrage VvE 45,- per maand Voor deze woning is koopsubsidie mogelijk, vraag naar de mogelijkheden In kleinschalig appartementencomplex op de 1e en 2e etage gelegen goed onderhouden maisonnette met ruim balkon (Z) en vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1957, woonopp. 85 m2 en inhoud 255 m3. Ind.: Entree/hal met licht eiken parketvloer en trapkast;Toiletruimte met closet; Gesloten eetkeuken met toegang tot het balkon, rechte lichte keukenopstelling met antraciet aanrechtblad en verder v.v. inb.app.; L-vormige woonkamer met licht eiken parketvloer; 1 Slaapkamer aan de vz 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster; Badkamer v.v. douchecabine, wastafel met meubel, wasmachineaansl. en Velux dakvenster; Berg/stookruimte met Vaillant HR cv- combi installatie (2002); Ruime zolderslaapkamer met lichte laminaatvloer, vaste kast, bergruimte achter de knieschotten en Velux dakvensters. 5-Kamer eengezinshoekwoning Hardhouten kozijnen met nagenoeg geheel dubbele beglazing Oplevering in overleg, kan evt. per direct Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden eengezins hoekwoning met achtertuin (Z/W) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1981, inhoud 368 m3, 113 m2 eigen grond en woonopp. 113 m2. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer v.v. lichte plavuizenvloer met vloerverw., open haard en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z., beide v.v. gedeelde dakkapel. 2e Verd.: Royale zolderslaapkamer mêt laminaatvloer, vaste wastafel, Atag HR c.v.-combi installatie 2006), Velux dakvenster en aansl. wasapp. 3e Verd.: Mid dels vaste trap te bereiken bevloerde bergvliering. Bijz.: Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in circa 2006. De dakkapel is gerenoveerd in circa 2002.

Hart van Holland | 2009 | | pagina 32