Doe mee met de klompenloop! Rabobank Gouwestreek biedt meer tijd voor passie! Tapijt persoonlijke benadering brede kennis goede service juiste prijs kwaliteits verhouding vrijblijvende offerte Marmoleum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- buitenzonwering W.C. (Willem) Visser Bezoek ook onze website www.menjinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons advies centrum of bij u thuis. Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 pagina 28 Ondernemen betekent kansen zien. Een passie hebben en proberen hiernaar te leven. Eigenlijk kun je stellen dat ondernemen onlosmakelijk is verbonden met het tonen van lef. Immers, een ondernemer geeft veelal de zekerheid van loon dienst op voor een meer onzeker bestaan waarbij de 'eigen broek moet worden opgehouden'. Dat is best eng, die onzekerheid. Vooral omdat je vooraf niet weet welke hobbels je onderweg tegenkomt, hoe je deze kunt ontwijken of als dat niet mogelijk is - je ze zo rustig mogelijk kunt nemen. Oogstfeestkrant 2 september 2009 Johan Tiller, directeur van de vestiging Zevenhuizen-Moerkapelle van Rabobank Gouwestreek legt uit."Eigenlijk heb je als ondernemer een soort navigator nodig. Iets of iemand die met je meedenkt en je langs die hobbels loodst. Een advies kan uitbrengen over alle zaken die nu eenmaal bij het ondernemen horen. Niet voor niets heeft Rabobank een kompas in haar logo.Als deskundig navigator helpen wij ondernemers graag bij het uitstippe len van hun optimale route. Zo bieden wij hulp bij het formuleren en onderbouwen van een businessplan, het regelen van de financiële zaken of het in kaart brengen van mogelijke risico's en het afdekken er van. Op die manier besparen wij onder nemers veel zorgen, zodat zij meer tijd aan hun passie kunnen besteden. Rabobank Gouwestreek werkt volgens een voor haar klanten zeer aantrekkelijk "all-financeprincipe". Johan Tiller: "In één gesprek doorlopen we alle aspecten op financieel gebied waarmee je als onder nemer te maken krijgt. Eén daarvan be treft verzekeren. Sinds enkele maanden kunnen kleinere ondernemers bij ons te recht voor Interpolis ZekerVanJeZaak®. Dat is een verzekering waarbij de onder nemer zelf kan bepalen wat hij binnen zijn bedrijf wil verzekeren en wat niet. Bijzon der aan dit product is dat het de ruimste dekking van Nederland heeft, waardoor een ondernemer zeker weet dat hij niet voor onaangename financiële verrassin gen komt te staan. Een ander opvallend aspect aan Interpolis ZekerVanJeZaak® is dat de verzekering met een ondernemer qua omzet, perso nele bezetting en bijvoorbeeld in- ventarismeegroeit. En mocht een ondernemer toch niet geheel tevre den zijn, dan kan hij per direct zijn verzekering aan passen of geheel opzeggen." Interpolis Zeker VanJeZaak® is een verzekeringspro duct dat speciaal is ontwikkeld voor de kleinere onder nemer, met maxi- jmaal vijf werk nemers en een jomzet van onder de I miljoen euro. 'aak beschikken dergelijke ondernemers niet over een eigen financiële, juridische of facilitaire afdeling. Zij kunnen dus best wat hulp bij het regelen van bepaalde zaken gebrui ken. Interpolis ZekerVanJeZaak® voorziet in die behoefte en bevat daarom de ver zekeringsonderdelen gebouwen, inventa ris en voorraad, bedrijfsstagnatie, verkeer, aansprakelijkheid en rechtsbijstand. JohanTiller:"Wij zijn erg enthousiast over dit nieuwe product en nodigen de onder nemers dan ook graag voor een oriën terend gesprek uit.Voor meer informatie kan men terecht op www.rabobank.nl of tijdens kantooruren bij een van onze me dewerkers van de afdeling BedrijvenAd- vies, telefoon (0182) 69 51 60." IN MEMORIAM Afgelopen jaar overleed oud-Oogstfeestcomitélid Meer dan 10 jaar was Willem actief betrokken bij de organisatie van het Oogstfeest. Wij herinneren ons Willem als een prettige mede-organisator, die ons inspireerde met zijn ideeën en zijn gedreven inzet voor het Oogstfeest en het ver enigingsleven van Zevenhuizen. Het Oogstfeestcomité. Het Oogstfeest zou het Oogst feest niet zijn als er geen nieuwe elementen aan het programma toegevoegd zouden worden. Eén zo'n element is de klompenloop. In 2009 wordt de wandeltocht op klompen voor de tweede keer gelopen. Deze acht kilome ter lange wandeltocht start om 10.00 uur en is speciaal bedoeld voor mensen die op de originele "oud-Hollandse" klompen lo pen. In de regio kent men nog veel mensen die de ouderwetse klomp als dagelijks schoeisel ge bruiken. Halverwege wordt de lopers in café "de Roerdomp" een kopje koffie met iets lekkers aangeboden. Heeft u ook zin om mee te lopen met de andere klompenlopers? U kunt zich nog tot donderdag 3 september vooraf aanmelden via de website www.oogstfeest- ze ven huizen.nl/klompen loop, of op de dag van het Oogstfeest zelf tot uiterlijk 9.45 uur bij het startpunt, (grote podium op het centrale dorpsplein) Vergeet na tuurlijk niet uw klompen mee te nemen. ERKEND

Hart van Holland | 2009 | | pagina 60